Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

Trailer pojawi się dzisiaj o godzinie 19.

 

 

Pierwsza zapowiedź:

 

http://www.usatoday.com/tech/gaming/2009-08-31-gta-iv_N.htm

 

-Gay Tony coraz bardziej uzależnia się od narkotyków, traci kontrolę nad swoim imperium, więc zleca Luisowi różne zadania, aby odzyskać dawne wpływy i aby wyjść z długów

 

-akcja drugiego epizodu rozgrywa się równolegle do tej z podstawki i The Lost and Damned

 

-Podczas jednej z misji Luis wyskakuje z helikoptera na spadochronie, dzięki któremu ląduje na dachu szklanego wieżowca. Musi wystrzelać swoją drogę do celu, który znajduje się kilka pięter niżej. Kiedy zlikwiduje swojego przeciwnika, ciało efektownie wypada przez szybę, po czym nasz bohater również wyskakuje z budynku i ląduje bezpiecznie na ziemi.

 

-W innej misji Luis zrzucony zostaje na dach jadącego pociągu, w którym na zlecenie kolekcjonera musi znaleźć przewożony model rzadkiego samochodu. Kiedy już to zrobi, odłącza odpowiedni wagon, który zostaje uniesiony przez helikopter.

 

-dodatek ma być bardziej niż GTA IV i TLaD napakowany różnymi motywami, czasami absurdalnymi, z filmów akcji

 

gtax-large.jpg

 

 

Okładka Epizodów z Liberty City:

 

http://media.gtanet.com/images/6195-gta-iv...ity-box-art.jpg

Odnośnik do komentarza

A jest jakaś różnica? Ubranie to samo, fryzura także, na jednym obrazku groźna mina, na drugim mina retarda... Ja tam zmian nie widzę.

 

 

Tytuł trailera to "Zawsze będziesz królem tego miasta" (You'll Always Be the King of this Town) i według opisu, który omyłkowo pojawił się na TeamXbox, rozpoczyna się on sceną z parkietu Bahama Mamas, klubu ze striptizem w dzielnicy Purgatory na Algonquin. Ten budynek w GTA IV był niedostępny, więc wygląda na to, że będzie on odgrywał ważną rolę w grze (pewnie na wzór speluny Lost z TLaD).

 

A oto i on:

 

http://www.rockstargames.com/videos/#/video:121/

 

Nuta z trailera:

 

 

ELECTRO-CHOC KUR.WA ^_^.

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się lepsze DLC od TLAD. Techniawkowe klimaty średnio mi podchodzą, no ale przecież do geja raczej nie pasowałby np. heavy metal :P .Ten klub przypomina klubik z Vive City...Nowe bronie nowe helikopterki (Mam nadzieje, że ten transportowy będzie do wykorzystania także poza misją, bo jakże przyjemnie byłoby zwinąć z drogi wóz policyjny i zrzucić do wody z kilkudziesięciu metrów ^_^ ).Dla mnie miazga.

Odnośnik do komentarza

Ten Heli transportowy wyglada na ciekawa zabawke w swiecie GTA - bierzemy sobie miejski bus (prawie jak Swordfish) i go gdzies spuszczamy na korek, oby tez i zwykle pojazdy dalo sie czyms takim zabrac. Fajny dodatek sie szykuje. 2 DLC i 2 rozne style - niiiiice

 

Wydaje mi sie ze auto posiadalo nitro - czyzby cos ala tuning?

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

-te nitro obstawiam że, będzie tuning może nie aż taki jak w SA ale myślę że będzie; parę razy w trailerze są pokazane wyścigi ala Szybcy i Wściekli

-w 43s-47s mamy urywek jakiejś walki undergroundowej; jestem ciekaw czy to tylko cutscenka czy może nowa mini-gra (oby)

-skoki spadochronowe żeby były ogólnie dostępne nie tylko podczas tej jednej misji

-48 s. wózek golfowy

-ten motyw z pociągiem; to znaczy z odczepionym wagonem rozpier..., oby ten helikopter był dostępny po misji

 

Widać po tym trailerze nową zasadę "Bigger, Better, More Badass". Szykuje się konkretna rozpierducha w LC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...