Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie rozumiem narzekań. Muza pasuje do trailera zaje.biście.

 

Widać że ten DLC będzie bardziej rozbudowany niż L&D. Więcej nowych broni, więcej aut...

 

Jeszcze miesiąc, ahh. Czy ktoś pamięta czy z L&D były na początku problemy ze sciaganiem?

Odnośnik do komentarza

Pewno tak jak poprzedni i wszystko inne mniej-więcej 11.

 

Edit: Wracając do blokady regionalnej, nie zapomnę cyrków jakie były przy poprzednim dodatku. Co minutę odświeżanie rynku, nerwy, płacz, myśli samobójcze, bluzgi w stronę MS. W końcu po ok. dwóch godzinach wiadomość od Mastah że, można już ściągać. Euforia nie do opisania, teraz z perspektywy czasu śmiać mi się chce ale mam nadzieje że, przy Tony'm nie będzie takich cyrków. Bo nie wiem czy moja pikawa to wytrzyma.

Odnośnik do komentarza

Żadnych achivów za multi. Achievement "Gold Star" może być wymagający i bardzo dobrze.

 

Poza tym achiv Bear Fight potwierdza walki w klatkach (yes, yes, yes).

 

I co najważniejsze łączna pula gs z GtaIV będzie wynosić 1500 czyli zostaje jeszcze 250. Czyżby trzeci dodatek !!!

Odnośnik do komentarza
A wiadomo ze co ma byc punktowane by dostawac dobre % na misje? Bo nie wydaje sie to byc trudne na pierwszy rzut oka

 

-pod koniec każdej misji ukaże nam się tabelka z naszym wynikiem, na który będzie składał się czas przejścia, liczba zabitych, poniesione obrażenia i wykonane zadania, wyniki będzie będzie można porównywać z innymi w leaderboardzie
Odnośnik do komentarza

Az ciary przechodza w czasie tego nowego trailera... Moze poczuje te moc GTA, jak podczas gry w Vice City :) Czekam niecierpliwie.

Klimat smetnych czarnuchow z San Andreas niezbyt mi przypasowal, a GTA IV i slowianskie klimaty tez mnie mulily, choc gra oczywiscie swietna. Lost and Damned za to skopal dupe, wiec mam nadzieje, ze Rockstar pojdzie za ciosem i Gay Tony bedzie jeszcze lepszy niz LoD ;]

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...