Skocz do zawartości

DJ Hero


okens

Rekomendowane odpowiedzi

Activision ciagnac do upadlego poki jeszcze da sie wyczoc jakis puls sprzedazy w grach z serii" hero" do konca '09 ma wydac nam dj-a, wstepny projekt kontrolera( chyba wstepny) jaki widzialem to gramofon i o zgrozo trzy przyciski... wiec pewnie jeszcze wiele trzeba by pozmieniac. Podobno z tworcami gry wspolpracuje sam Dj Shadow( postac sporo znaczaca w swiecie hiphopu) i podobno producenci odrzucaja sporo z jego pomyslow( zatem sami nie maja jeszcze konktretnego planu jak uczynic gre atrakcyjna i czym by sie to jadlo), Shadow tworzy tez jakies utwory specjalnie na potrzebe Hirola.

Kocham rapsy ale nad projektem widze raczej czarne chmury, czy gramofony i mikser beda na rowni rajcowne z brzdegoleniem na gitarze? Cos mi tu smierdzi Activision, tak jak Tonego wydawano do bolu jeszcze na dlugi czas po tym gdy powinni go zakopac na cmentarzu komunalnym.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba ktos znow kasuje mi posty....

 

z6630897X.jpg

pierwsze traki

 

* "Feel Good Inc." (Gorillaz) vs "I Heard It Through the Grapevine" (Marvin Gaye)

* "Jayou" (Jurassic 5) vs "Rockit" (Herbie Hancock)

* "Bustin' Loose" (Chuck Brown) vs "Time of the Season" (The Zombies, DJ Shadow Mix)

* "All Apologies" (Nirvana) vs "Give It to Me Baby" (Rick James, DJ Shadow Mix)

* "Let's Dance" (David Bowie) vs "Jack of Spades" (KRS One, DJ Shadow Mix)

* "Shout" (Tears for Fears) vs "Pjanoo" (Eric Prydz)

* kawałki od Beastie Boys, Blondie itd.

 

polygamia

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Co wy chcecie od tej gry?

Psyko - znawca muzyki sie znalazl ... DR jest ble bo sa glupie case'y, i nie mozna sobie wyzynac zombie dla punktow,itp...

 

Wole cos nowego niz kolejne GH, chyba okolo 10 czesci juz bedzie - z innymi utworami i za gre placisz jak za nowa choc duzo przy niej sie nie napracowali.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Plastikowe nerdostwo sięgnęło zenitu.

Wróże tej grze wielki sukces marketingowy w Polsce!

Microsoft powinien uderzyć do dyskotek i klubów, zwłaszcza jakieś swojsko-remizowe dysko-wsie.

Gra zdobędzie grom fanów:)

Microsoft do dzieła!

Wybacze Ci jezeli przyznasz sie, ze nie miales pojecia na jaka skale popularny jest turntabelizm?? A moze po prostu uwazasz, ze celowanie palcami w kolorowe przyciski na plastikowej gitarze jest mniej kiczowate od wywijania wyimaginowana plyta winylowa?

Sam pomyslem moze nie jestem zachwycony ale osobiscie bardziej przemawiaja do mnie czarne rytmy wiec dlaczego nie mialbym sie tym pobawic, wszytsko dla ludzi, dopoki nikt nie wpadl jeszcze na banda kopalnianej orkiestry detej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cena absolutnie nierealna. Przecież na amerykańskim Amazonie ta gra w podstawowej edycji kosztuje $118.99, o UK nie wspominając. Czyżby Polaczki podp.ierdolil transport ?

 

Ja grę kupuję najszybciej, jak się da. Oczywiście Renegade Edition, bo stoli pod turntable mnie jara, jak i dodatkowe piosenki.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...