Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w ogóle nie wyświetla się "Odpowiedz" gdy wątek zawiera tylko jeden wpis. Mogę komuś odpowiedzieć dopiero gdy inny user się wpisze przez "Odpowiedz". Używam Mozilli.

 

W komentarzach? Bo w dyskusji jak najbardziej, gdyż tam niejako opcja Skomentuj równa się odpowiedzi na post autora tematu. 

 

Po napisaniu komentarza jak się wybierze opcję wstecz by powrócić na poprzednią stronę, to dubluje posty.

 

Sprawdzimy, dzięki. 

Odnośnik do komentarza

 

U mnie w ogóle nie wyświetla się "Odpowiedz" gdy wątek zawiera tylko jeden wpis. Mogę komuś odpowiedzieć dopiero gdy inny user się wpisze przez "Odpowiedz". Używam Mozilli.

 

W komentarzach? Bo w dyskusji jak najbardziej, gdyż tam niejako opcja Skomentuj równa się odpowiedzi na post autora tematu. 

 

Chodzi mi o Encyklopedię Gier. Ale już skumałem że to moja głupota, a nie błąd :) Bo myślałem że pomarańczowy guzik "Skomentuj" to to samo co "Załóż wątek". A to dwie różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

A czy jest możliwość dodania wyszukiwania recenzji userów? Bo obecnie z tego co wyłapałem to po wejściu w Recenzje i ustawieniu filtra nie wyszukuje recenzji dodanych przez userów, a jedynie te napisane przez redaktorów. Podobnie rzecz się ma po przejściu na stronę danej gry w Encyklopedii, gdzie nad oceną społeczności wisi "Ocena PPE - brak recenzji". Fajnie by było gdyby gdzieś tam wcisnąć jeszcze Recenzje userów. Już nie wspominam o "Najnowszych recenzjach" na stronie głównej, bo wiem, że to byłoby już przegięcie. Może jakieś oceny tekstów recenzji? Nawet te łapki, które są w komentarzach to byłoby coś ;)

W wyszukiwarce możesz również wpisać ksywę autora, nie tylko tytuł gry jak sugeruje napis ("znajdź grę") - dostaniesz wtedy wyniki wszystkich materiałów stworzonych przez danego autora. Ewentualnie wpisz 'recenzja' (tudzież 'wideorecenzja' ;)) i z zakładki wyników wyszukiwania wybierze recenzje i viola!

Odnośnik do komentarza

W encyklopedii brakuje mi trochę filtru -  wiek dopuszczalny( Pegi) - czasami szukam coś dla dzieciaków , 10 latków ( znajomi mnie proszą o rekomendacje : ) Ciężko temat ogarnąć gdy się jest już starym prykiem i w Disneye już nie szarpie

 

Dobry pomysł, ogarniemy to możliwie szybko.

Odnośnik do komentarza

 

W encyklopedii brakuje mi trochę filtru -  wiek dopuszczalny( Pegi) - czasami szukam coś dla dzieciaków , 10 latków ( znajomi mnie proszą o rekomendacje : ) Ciężko temat ogarnąć gdy się jest już starym prykiem i w Disneye już nie szarpie

Gry z serii LEGO zawsze trafnym wyborem.

 

Masz rację ,lecz ciężko stworzyć listę gier bez np. przemocy kreskówkowej, bez strasznych momentów dla 6-7 latków. Myszka Miki,Toy story3,Loco Roco,Auta....., ale w już  Kinekcie i Movie to  całkiem się gubię ( Sport champ., Disneyland,Wonderbook,Eyepet, i nic mi nie przychodzi do głowy :) Ciężko stwierdzić czy dana pozycja ma jakieś walory edukacyjne, szczególnie gdy samemu się nie grało.

Gdyby tak jeszcze dorzucić do filtrów opisy obrazkowe PEGI występujące na okładkach gier typu przemoc , seks , narkotyki, wulgaryzmy..itp to zdecydowanie nikt z rodziców  już nie kupiłby  dziecku GTA na 1Komunię ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

jak idą prace nad przyśpieszaniem wczytywania profilów? Bo irytuje mnie ten problem, że nie mogę odpowiedzieć w czyimś lub swoim profilu  "operacja w toku" i moja wypowiedź znika, udaje mi się raz na 10 prób coś dodać. Co dziwne w jednych profilach nie ma problemu, a inne się nawet nie wczytują. Nie wiem czy inni też mają ten problem. Czkam cierpliwe na optymalizację profili. 

Pozdrawiam      

Odnośnik do komentarza

Szybkość wczytywania uzależniona jest czasami od ilości rzeczy, które user zgromadził w profilu - jeśli jest dużo osiągnięć, dodanych gier, komentarzy - trwa to dłużej. 

 

Nad optymalizacją pracujemy - zajmie to chwilę dłużej, niż myśleliśmy (liczyliśmy, że przed weekendem majowym uda się ogarnąć kluczowe zmiany, ale niestety jeszcze chwilę to zajmie). 

Odnośnik do komentarza

To samo w najnowszym newsie http://www.ppe.pl/publicystyka-223-sylwetka_nobuo_uematsu___muzyczny_guru_czy_plagiator_.html?t=1367758793#c_last

 

Edytka:

To coś ogólnego jest, bo w więksości tekstów się nie wyświetlają filmiki i zdjęcia.

http://www.ppe.pl/publicystyka-114-perelki_z_szaraka__level_06.html

http://www.ppe.pl/publicystyka-16-perelki_z_szaraka__level_05.html

http://www.ppe.pl/publicystyka-14-perelki_z_szaraka__level_03.html tu np wyświetla się "Brak wtyczki" a po kliknięciu jest ten tekst co wrzucił Zwyrol.

 

 

Edytka 2:

Nie wyświetlają mi się ikonki osiągnięć w profilu w sekcji Powiadomienia. Na profilach innych użytkowników widać normalnie.

Odnośnik do komentarza

Takie gry jak Crash Team Racing (czy w ogóle hity z PSXa), powinny być jako gry PlayStation, a nie PSP czy PS3. Trochę to nieprzemyślane.
Bo i na horyzoncie wyjdzie Plej4 i trza będzie pododawać premiery, kiedy te gry ukażą się na PSN nowego pleja? Te gry muszą mieć okładki oryginalne, z czarnym paskiem na dole z napisem PlayStation, a nie małe kwadraty z PSN :confused:.
Chętnie mogę dodawać starocia do listy, w swoim CV mam uzupełnienie ponad 800 gier na NDSa, wraz z 4 screenami, premierami, okładką, artboxem :). Prócz tego ponad 200 gier na swojej stronce :).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nadal nie mozna dodac do posiadanych gier Donkey Kong Country 3, nie ma platformy do wyboru:

http://www.ppe.pl/encyklopedia-2203-donkey_kong_country_3__dixie_kong_s_double_trouble.html

 

Poza tym gry z PS1 takie jak Crash Bandicoot czy Metal Gear Solid dostepne na PS3 z Playstation Network powinny miec do wyboru platforme Playstation 1. Nie chodzi tu o robienie biblioteki gier tej konsoli, ale jak juz sa gry, ktore na nia byly to warto byloby dopisac, ze rowniez sie tam ukazaly i dac mozliwosc wyboru odpowiedniej konsoli.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...