Jump to content

Metal Gear Solid Rising

s3vra1

Recommended Posts

• Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To chyba jednak nie jest exlcusive dla X-a. W sumie to usłyszałem coś w stylu "bringing the MGS franchise to Xbox made our console complete". Umknęła mi informacja o xclusive o ile się taka pojawiła.

Guest donsterydo

Nie bylo takiej informacji. To będzie multiplatforma. M$ chciał zatrzymać odpływ co niektórych grup graczy, ja tam nie wróżę tej marce jakiś fenomenalnych sprzedaży na X360, ale Sony pewnie ma nie tęgą minę, że kolejna marka dla której kupowało się PS3 odpływa.

Niedługo pojęcie exclusive odejdzie do lamusa jeśli Xbox będzie kontynuował tą politykę, jedynie szkoda mi sony bo z ich konsolami spędziłem piękne chwile, a firma nie dość, że traci $ na produkcji PS3 to jeszcze ten blue ray który może pogrążyć cała firmę jak FF spirit within zniszczyło Squaresoft ...

z drugiej strony pogram w MGSa na X0 yeah :)

Pojęcie ekskluziwa nie odejdzie do lamusa bo zawsze będą gry robione przez wewnętrzne studia, a jak wiadomo MGS takim nie był i tylko fanboje mówili, że zrobienie MGS'a na X0 jest niemożliwe. M$ sprawił mi dziś ładną niespodziankę, jutro sony na pewno też da popalić i w ostatecznym rozrachunku wszyscy na tym dobrze wyjdą.

Pierwszy raz słowa Metal Gear Solid nie wywołują u mnie żadnych emocji. Aktualnie jestem prawie przy końcówce MGS4 i obiecałem że, nie będę go oceniał przed skończeniem. Ale to co Hideo namieszał, spier... w 4 to jest po prostu żenada. A MGS Rising hmm mnie już sam tytuł odrzuca, a granie kobiecym Raidenem kompletnie do mnie nie przemawia.Już w dwójce dosyć się nim nagrałem. Oczywiście że, kupię-skończę twór zwany Rising ale stawiam już teraz że, będzie to konkretny shit. Liczyłem na MGS4:S na XO...

Edited by Slupek88
Nie bylo takiej informacji. To będzie multiplatforma. M$ chciał zatrzymać odpływ co niektórych grup graczy, ja tam nie wróżę tej marce jakiś fenomenalnych sprzedaży na X360, ale Sony pewnie ma nie tęgą minę, że kolejna marka dla której kupowało się PS3 odpływa.

kto mial kupic ps3 dla mgs to juz to zrobil :D

slupek88...w pelni sie zgadzam co do mgs4 :)

Edited by Szymek_PL_

Mnie ten tytuł tak naprawdę ani ziębi ani grzeje bo nigdy nie byłem jego fanem/przeciwnikiem, ale można zauważyć tutaj kolejny mały kroczek MS-u. To, że nowy MGS nie jest exclusivem dla Xboxa nie jest tak naprawdę ważne, ważne jest to, że pan Kojima przyszedł na konferencję i cieszył japę na lewo i prawo. Oznacza to ni mniej ni więcej jak to, że panowie się dogadali i wygląda już, że MGS stale zagości na klocku, a nie jak było to w przypadku MGS2 taki pojedynczy wyskok.

Njawzaniejsze w tym wszystkim jest to, ze pojawi sie gdzie indziej, niz tylko u Sony :). Ale zaraz jak przeczytalem o tym newsa, bylem pewien ze to tak naprawde GOTP z nowa nazwa :(. Troche sie sam zawiodlem, ale w koncu to nowy MGS w ktorego w koncu zagram - i to oinfo mnie podnosi na duchu :)

ps. http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=216329 tutaj sugeruja ze to exclusive.

Edited by Shagohad

Ech, niektórzy będą upierać się, że to jest exclusive for 360...

Nie ma na co liczyć. Raz, że ta gra kojarzy mi się z takim "kolejnym wyskokiem" bo będzie też na PC, a dwa... jakoś nie sądzę, by był to taki poważny, pełnoprawny MGS, prędzej gra na bazie mega znanego tytułu, która nijak będzie się miała do zabawy w stylu MGS4...

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/696050/M...ive-To-360.html

Polecam przeczytać.

Guest donsterydo

Szymek_PL_: Są jeszcze hordy ludzi, którzy gierzą na PS2 i nie zamierzają zmieniać konsoli do momentu kiedy nie stanieją i nie będzie od cholery tanich znanych gier :-)