Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Rising


s3vra1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Nie bylo takiej informacji. To będzie multiplatforma. M$ chciał zatrzymać odpływ co niektórych grup graczy, ja tam nie wróżę tej marce jakiś fenomenalnych sprzedaży na X360, ale Sony pewnie ma nie tęgą minę, że kolejna marka dla której kupowało się PS3 odpływa.

Odnośnik do komentarza

Niedługo pojęcie exclusive odejdzie do lamusa jeśli Xbox będzie kontynuował tą politykę, jedynie szkoda mi sony bo z ich konsolami spędziłem piękne chwile, a firma nie dość, że traci $ na produkcji PS3 to jeszcze ten blue ray który może pogrążyć cała firmę jak FF spirit within zniszczyło Squaresoft ...

z drugiej strony pogram w MGSa na X0 yeah :)

Odnośnik do komentarza

Pojęcie ekskluziwa nie odejdzie do lamusa bo zawsze będą gry robione przez wewnętrzne studia, a jak wiadomo MGS takim nie był i tylko fanboje mówili, że zrobienie MGS'a na X0 jest niemożliwe. M$ sprawił mi dziś ładną niespodziankę, jutro sony na pewno też da popalić i w ostatecznym rozrachunku wszyscy na tym dobrze wyjdą.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz słowa Metal Gear Solid nie wywołują u mnie żadnych emocji. Aktualnie jestem prawie przy końcówce MGS4 i obiecałem że, nie będę go oceniał przed skończeniem. Ale to co Hideo namieszał, spier... w 4 to jest po prostu żenada. A MGS Rising hmm mnie już sam tytuł odrzuca, a granie kobiecym Raidenem kompletnie do mnie nie przemawia.Już w dwójce dosyć się nim nagrałem. Oczywiście że, kupię-skończę twór zwany Rising ale stawiam już teraz że, będzie to konkretny shit. Liczyłem na MGS4:S na XO...

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Nie bylo takiej informacji. To będzie multiplatforma. M$ chciał zatrzymać odpływ co niektórych grup graczy, ja tam nie wróżę tej marce jakiś fenomenalnych sprzedaży na X360, ale Sony pewnie ma nie tęgą minę, że kolejna marka dla której kupowało się PS3 odpływa.

kto mial kupic ps3 dla mgs to juz to zrobil :D

 

slupek88...w pelni sie zgadzam co do mgs4 :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Mnie ten tytuł tak naprawdę ani ziębi ani grzeje bo nigdy nie byłem jego fanem/przeciwnikiem, ale można zauważyć tutaj kolejny mały kroczek MS-u. To, że nowy MGS nie jest exclusivem dla Xboxa nie jest tak naprawdę ważne, ważne jest to, że pan Kojima przyszedł na konferencję i cieszył japę na lewo i prawo. Oznacza to ni mniej ni więcej jak to, że panowie się dogadali i wygląda już, że MGS stale zagości na klocku, a nie jak było to w przypadku MGS2 taki pojedynczy wyskok.

Odnośnik do komentarza

Njawzaniejsze w tym wszystkim jest to, ze pojawi sie gdzie indziej, niz tylko u Sony :). Ale zaraz jak przeczytalem o tym newsa, bylem pewien ze to tak naprawde GOTP z nowa nazwa :(. Troche sie sam zawiodlem, ale w koncu to nowy MGS w ktorego w koncu zagram - i to oinfo mnie podnosi na duchu :)

 

ps. http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=216329 tutaj sugeruja ze to exclusive.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Ech, niektórzy będą upierać się, że to jest exclusive for 360...

Nie ma na co liczyć. Raz, że ta gra kojarzy mi się z takim "kolejnym wyskokiem" bo będzie też na PC, a dwa... jakoś nie sądzę, by był to taki poważny, pełnoprawny MGS, prędzej gra na bazie mega znanego tytułu, która nijak będzie się miała do zabawy w stylu MGS4...

 

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/696050/M...ive-To-360.html

 

Polecam przeczytać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...