Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

tak jak nikt z graczy nie spodziewał się 2.5mln kinectów sprzedanych w 20/25dni. Tyle było hejtowania konkurencji jaki to fail będzie :)

 

Ładnie potaniał ten x slim arcade, mniej niż 700zł

 

 

obrazek2yh.jpg

 

don widzę że używasz brickopacks :thumbsup:

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że przed każdą sesją z grą kinect skanowałby jakiś obiekt - np bierzesz telefon, latarke czy piórnik młodszej siostry i wtedy Kinect głównie skupia się na jego przemieszczaniu.. ale to jest to samo co move - i zresztą sam kontroler mógłby śledzić ruch ręki - tylko faktycznie co ze strzelaniem itd.. Pozatym "you are the controller", więc uzywanie czegokolwiek by się myliło z wizją całego urządzenia. Mam w głowie taki jeden pomysł idealnej gry skradankowej pomieszanej ze strzelaniem ze snajperki - ot taki snajper przemieszczający się po dachac/górach/pomieszczeniach, który próbuje być niezauważony i zdejmuje po kolei ze snajperki jakies targety - mysle ze przemieszczanie się (i ciągłe uwazanie na bycie niezauwazonym) byloby latwo fajnie zrobic - tak ze podobaloby sie graczom.. eh, niewazne :D

Odnośnik do komentarza

Czyli tak na razie to się nie różni zbyt wiele od EyeToya. Bo na tę chwilę nie widzę na to jakichś bardziej skomplikowanych gier, niż tańce czy jakieś sporty.

Chodzenie to jeszcze można by rozwiązać przechylając się na różne strony, ale celowanie rękami nie byłoby zbyt precyzyjne.

 

(...)dildo młodszej siostry(...)

 

fix'd;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ale jak zadzwonisz to będziesz miał pewne info bo z działu sprzedaży zajrzą do komputera ile dostali na stan i ile przeszło przez kasę. Do MM jak ostatnio dzwoniłem i się o PGR4 pytałem to z komputera wyczytali, że na półce powinna leżeć dokładnie jedna sztuka :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...