Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja grałem to z pierwszym zwierzakiem nie było żadnego peoblemu i mówił to co ja.. ale potem ta grupka avatarów tańcząca nic nie mówiła, ale raczej nie miała śpiewać tego co mówiłem tylko tańczyć tak jak ja.. ale ten następny zwierzak myślę, że już powinien mówić- a nic nie powtórzył :\

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problem w nagrywaniem głosu dla maskotek w kinect adventures?

Zdobyłem właśnie pierwszego chomika/bobra/czy co tam i nagrałem dla niego ruchy, ale nie nagrało się nic, co mówiłem.

 

 

tak z pierwszym bobrem tak mialem:) ze nic sie nie nagralo tylko stal i sie patrzyl:)

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie stwierdzam, że Kinect za(pipi)istą zabawką jest, czym niniejszym zamykam dyskusję na temat tego, czy urządzenie jest niewypałem. Marudzą na niego tylko ci, którzy nie mieli z nim styczności osobiście. Ja grałem na gamescom, przez co bez cienia wątpliwości dzisiaj kupiłem własnego i coś czuję, że jutro będę miał zakwasy. ;) Zabawa jest przednia, nawet przy tak średniawej grze, jak Kinect Adventures.

 

Lag jest niemal niezauważalny i zupełnie nie przeszkadza, wszystko elegancko śmiga w zupełnej ciemności, nawet zmiany graczy przed kamerką przebiegają sprawnie i urządzenie się nie gubi. Teraz czekam tylko na paczkę z rewelacyjnym Dance Central (które miałem już okazję testować) i... kolejne warte uwagi gry, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości. ;)

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Mocno zjechane na początku Sonic Free Riders ma coraz lepsze opinie w Necie. Nie każdy ma problemy ze sterowaniem.

Poniżej poprawka do jednej z recenzji.

 

 

 

A gdzie znalazłeś te dema? Na marketplace widziałem tylko Joyride.

 

Te 3 dema są na ekranie tytułowym w Kinect Adventures.

Odnośnik do komentarza
A gdzie znalazłeś te dema? Na marketplace widziałem tylko Joyride.

 

Jak odpalasz Kinect Adventures to na tytułowym menu na dole po lewo masz "Wersje Demonstracyjne". Najeżdzasz ręką i masz tam Dance Central z Lady Gaga - Poker Face i drugą piosenką Poison. Idealnie pokazuje jak działa cała gra i zachęca do kupna całości. Jest też Joy Ride (ale on akurat jest na Marketplace) i jest jeszcze Fitness Evolved gdzie przeskanuje Ci ciało i da pograć w jedno zbijanie klocków.

 

 

@edit.. nie zauważyłem odpowiedzi wyżej :|

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

podobno kinect w 2dni w US poszedł w 480tys. sztuk (jeśli nie więcej) dla porównania ps move 60tys w tydzień a najwięksi hejterzy i najstarsi górale zapowiadali porażkę :D

 

Cieszy wielki sukces bo to = więcej gier a sprzęt jest konkretny.

Na siedząco można spokojnie korzystać z kinecta w dashu przy 1m a tyle zapewne będą wymagały gry hybrydowe ;]

 

co do dem to nie każdy je ma na płycie KA, dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Premiera Kinecta w UK (niestety GFK nie podaje liczby Kinect Adventures, ale patrząc na pozycję Kinect Sports można przyjąć za pewniak, że jest drugie albo trzecie).

 

1. COD: BO (56 % of copies sold on Xbox 360)

2. FIFA 2011

3. Just Dance 2

4. Kinect Sports

5. Football Manager 2011

6. Professor Layton and the Lost Future

7. Fallout: New Vegas

8. New Super Mario Bros. Wii

9. Sims 3

10. Star Wars: The Force Unleashed II

 

 

" The rest of the Kinect slate performed like this: Dance Central is 13th, Motion Sports 14th, Fighter Uncaged 23rd, Kinectimals 26th, Kinect Joy Ride 30th, Your Shape: Fitness Evolved 33rd and Sonic Free Riders 38th."

 

GFK ostatnio podaje konkretne liczby więc jak już wypuszczą pełne zestawienie to będzie można policzyć ile mniej więcej zeszło Kinectów biorąc pod uwagę, że KA gdyby uwzględnione musiałoby być na 2 albo 3 pozycji.

 

Obstawiam, że dla całego regionu EMEA będzie gdzieś tak 200 tys. Kinectów czyli chyba sporo lepiej niż start Move.

 

Widać też zupełnie inne proporcje między sprzedanymi grami na Kinect w USA i UK. Dobry start ale bez fajerwerków jak w USA.

 

PS. Moja metodologia odnośnie tych 200 tys. Kinectów - w USA Kinect Sports kupiło 25-30% wszystkich nabywców Kinect. Jeżeli w UK KS uplasowało się za Just Dance 2 (to wspierając się liczbami dla EMEA z VGC z poprzedniego tygodnia) to w całym EMEA musiało ich zejść z 70 tys. Teraz przyjmujemy, że grę zakupiła tak 1/3 wszystkich posiadaczy Kinect co daje nam 3x 70tys. = ok. 210 tys. Kinect Adventures = Kinectów w całym regionie EMEA.

 

Oczywiście to spekulacja, ale oparta o analogię i pewne konkretne wielkości liczbowe.

 

EDYTA: W UK zeszło 63 tys. BO na PC, a Kinect Sports jest wyżej, a to oznacza, że tylko w UK zeszło co najmniej 63 tys. Kinect Sports i to by musiało oznaczać, że ok. 180 tys. Kinectów mogło zejść w samych tylko UK O_o To co napisałem wcześniej można spuścić w kiblu, start w EMEA może być porównywalny do USA.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kinect w Alan Wake 2 ?

 

Remedy Entertainment, the creator of Max Payne® and Alan Wake®, and one of the leading independent game studios in the world is now looking for a Programmer for a AAA console project.

 

We are looking for a skilled programmer with a passion for game programming to join our team. You will be working on the next iteration of Remedy’s unique game engine that was previously used in Alan Wake.

Requirements:

 

* Passion for games

* Extremely strong C++ skill set (MS Visual Studio)

* Strong teamwork skills and a proactive attitude

* Strong 3D math skills

* Minimum two years of software development work experience

 

Appreciated additional knowledge and experience:

 

* Experience on motion-control technology (e.g. Kinect)

* Console game development

* Multithreaded programming

* Optimization experience with console games

* Tools and pipelines programming

* Audio system programming

 

Mam tylko nadzieję, że jeśli to do Alan Wake 2 to tylko jakieś opcjonalne pierdoły, levele jak w nowym Potterze.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Ktoś napisał wcześniej, że nie u wszystkich jest.

 

Jeszcze radzę się upewnić, że w dobrym miejscu się szuka.

To ma być ekran tytułowy gry. Ten z jednym, wielkim kołem, które trzeba dotknąć.

Jak się już te koło dotknie, to przechodzi się do menu głównego z opcjami gry, z którego już nie da się cofnąć - trzeba zresetować grę.

Odnośnik do komentarza

Jak ma się włączony język polski, to nie działają polecenia głosowe.

Trochę mnie to drażni, bo chciałbym mieć polskie wersje językowe gier i nie przeszkadza mi wydawanie poleceń po angielsku.

 

Zaczyna też działać nagrywanie głosu w kinect adventures. Właśnie zdobyłem statuetkę jeepa i idealnie nagrało mi głos mimo, że niemal szeptałem.

----------------------------

 

EDIT: Wystarczy zmienić "Locale" na UK na przykład, a język można zostawić Polski. Mamy wtedy i polskojęzyczne gry i sterowanie głosem.

 

EDIT2: W Polsce głos tylko zadziała, jeśli nie będziecie online. Mam nadzieję, że to zmienią wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Ja chcę opcjonalnej obsługi Kinecta w zwykłych "kanapowych" grach. Ot, możliwość wykonania ataku wręcz, czy rzutu granatem w FPSach za pomocą odpowiedniego gestu na przykład. W dashboardzie wszystko ładnie śmiga - nawet, jak siedzę rozwalony na kanapie w kompletnej ciemności i w sporej odległości od Kinecta (projektor i specjalnie zaaranżowane "kinowe" pomieszczenie), dlaczego więc nie połączyć potencjału Kinecta z padem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...