Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

qbek, to niezbyt rozsądne - przy takim popycie, wzmożonym zbliżającymi się świętami, nic dziwnego, że są tego typu kłopoty. Ja liczę, że za jakiś miesiąc, dwa - poświąteczne wyprzedaże, nietrafione prezenty czy inne wietrzenie magazynów, (a może opad hype'u związanego z nowością), pozwoli cenom zejść do rozsądnych wartości.

Moim marzeniem i akceptowalną ceną jest jakieś cztery i pół stówki, nawet za tzw. wersję oem (ale oczywiście ze skanem paragonu) ;)

Odnośnik do komentarza

Yup, ale mnie w sumie cena pier.doli, gdyż że tak powiem całkowicie sam kasy na to nie wykładam ;) Jak widzisz ja też czekam, bo przecież jakbym chciał to bym mógł dawno już kupić- stówę drożej, ale jednak. Także jeżeli najbliższe dostawy nie zawiodą- biorę teraz, jeżeli okaże się, że znowu będzie po parę sztuk na sklep- poczekam jeszcze z miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

 

 

masakra, tyle co arcade slim...ciesze się że kupiłem w dniu premiery ponad półtora stówki taniej :P

 

niby w Polsce kinect za taką kasę miał się nie sprzedawać a wczoraj na allegro na jednej aukcji ponad 40 sztuk poleciało

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

te zasilacze nawet ponad 160zł

jedyna aukcja gdzie jest trochę taniej, ale to licytacja więc pewnie pójdzie za więcej

allegro.pl/zasilacz-do-kinect-nowy-bcm-przedluzacz-usb-i1356626244.html

wogóle na allegro po 699zł Kinecty, a nawet po 709zł i ludzie kupują ;)

Edytowane przez soggare_PL
Odnośnik do komentarza

Śmiech na sali z tym sprzętem :D Akurat dzisiaj nie mogłem wybrać się do MM wcześniej niż wieczorem. Efekt- po krótkiej rozmowie z ziomkiem z działu Oprogramowanie okazało się, że było 7 (słownie "siedem") sztuk na sklep ^^ W jednym z dwóch Media Marktów w mieście Poznań. Oczywiście o 20:00 na sklepie nie było już ani jednego Kinecta.

 

More fun facts: na Allegro ze dwa dni temu pojawiła się aukcja- koleś sprzedawał sensory po 499zł za sztukę. Ktoś wykupił wszystkie, ziomek skończył z zawieszonym kontem- albo dobrała się do niego konkurencja, albo faktycznie chciał oszukiwać i ktoś mu w tym przeszkodził. Druga sytuacja- wczoraj ok. południa na Allegro pojawia się kolejnych 20 sztuk w cenie 599zł, ale dzisiaj aukcja już nie istnieje. Zakończyła się z jedną sprzedaną sztuką.

 

Cuda niewidy xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...