Jump to content

Poddział Mass Effect


Recommended Posts

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Potrzeba. Nie pitol raven ;)

 

Naprawdę świetny pomysł Zer. W dziale Sony jest klasyk MGS, jest Killzonowy dział bo ludzie zachłysnęli się dwójką więc i dział powstał, a ma nie być działu o najbardziej rozbudowanym ekskluzywnym erpegu w dziale Xboxowym? No ja ciebie proszę. Nie interesuję mnie, że zgredzi przeważnie leją na RPGi. Interesuje mnie fakt, że ME ma obecnie tak wielu fanów jego uniwersum, że dział z pewnością nie byłby martwy. Wystarczy spojrzeć na fakt, e temat o tej grze nadal żyje pomimo prawie dwóch lat na karku.

Edited by Gooralesko
Link to comment

Dokładnie tak. Przez te wszystkie miesiące od premiery, po skończeniu Mass Effect z 5 razy, po przeczytaniu leksykonu wdłuż i wszerz oraz doczytaniu reszty w zasobach intenetu śmiem twierdzić, że jest o czym rozmawiać. Dyskusje w takim subforum byłyby zapewne niezwykle interesujące.

Edited by Gooralesko
Link to comment

ME to brand wokol ktorego wyrosla juz jakas spolecznosc i stuff jak napisal Zeratul, ja takze bym sie sklanial ku powstaniu tego dzialu, niech se ME freaki pisza ;]

Link to comment

Dla mnie świetny pomysł. Choć sam nie jestem jakimś przeogromnym fanem, to Mass Effect jest zdecydowanie jedną z najlepszych gier na Xkloca, której jak najbardziej należy się poddział.

Edited by miki77
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.