Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre ludzie - tu sczczegolnie do tych co juz graja jak to jest z wyborem postaci z ME1. Mam obecnie dwa save - jeden skonczona fabula i lvl 50 (Adept), drugi save to nowa postac ale gra nie skonczona lvl nie pamietam (inzynier) - z tego co rozumiem bede mogl wybrac tylko ta postac ktora skonczylem gre czyli Adepta (co w sumie jest logiczne bo przeciez te kluczowe punkty sa dopiero pod koniec)

Odnośnik do komentarza

Danielu, jest dokładnie tak jak przypuszczasz. Będziesz mógł wybrać sejw z adeptem na 50lvl.

 

 

http://tvgry.pl/

 

Dobrze jest. Ale Bohosiewicz moduluje głos jak Kupicha w czasie swojego "śpiewu" i to mnie nadal wnerwia niemiłosiernie. A Nowicki? Barwę głosu ma inną niż oryginał ale uważam, że brzmi dobrze i pasuje do Sheparda.

 

EDYTA: I jeszcze Mordin brzmi znakomicie. Idealny polski dubbing dla tego, strzelającego słowami jak z karabinu, Salarianina :)

 

EDYTA 2: Natomiast Jokera nie będę wstanie znieść w polskiej wersji. Brzmi jak jakiś cioteks lub inny Piróg.

 

EDYTA 3: Czemu nikt nie mówi nic o oprawie. Przecież jest zaje.biście szczegółowa. No nie rozumiem braku ochów-i-achów w tej materii.

Odnośnik do komentarza

Babka od chomika to Leliana z Dragon Ejdża. No nie poznajesz? :) A kulki nikt nie przebije bo w oryginale to Tricia Helfer czyli tzw. debeściara.

 

EDYTA: Jakiś pankracy mi się pojawił na ekranie w środku filmiku z porównaniem wersji językowych i zakomunikował "przeróbka Xboxa" po czym pojawiły sie scenki z angielskimi głosami i polskimi napisami. Na końcu koleś coś mówi o myku dzięki któremu mamy angielski dubbing. Pytanie czy ten myk dotyczy tylko wersji PC.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

EDYTA: I jeszcze Mordin brzmi znakomicie. Idealny polski dubbing dla tego, strzelającego słowami jak z karabinu, Salarianina :)

 

EDYTA 3: Czemu nikt nie mówi nic o oprawie. Przecież jest zaje.biście szczegółowa. No nie rozumiem braku ochów-i-achów w tej materii.

Zgadza się, polski Mordin brzmi doskonale. Chyba najlepiej zdubbingowana postać. A oprawa? No cóż, świetne wrażenie psuje wyraźny aliasing. Aczkolwiek BioWare dali radę, poprawili i tak świetną grafę.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nic jej nie przebije, ale żeby chociaż ten głos tak nie drażnił.

I o dziwo Sonia jako Obiekt Zero mi się podoba, choć wiadomo, do angielskiej wersji nie dorasta, jak każdy z tej polonizacji, ale da się żyć. Ale Miranda to przegięcie, będę wyłączać głos w telewizorze jak pojawią się jej kwestie, serio.

I nie wiem dlaczego ludzie na forach się tak burzą na polski głos Sheparda, jak dla mnie jest całkiem dobry, na pewno lepszy niż Dorociński.

Edytowane przez szymen
Odnośnik do komentarza

Babka od chomika to Leliana z Dragon Ejdża. No nie poznajesz? :) A kulki nikt nie przebije bo w oryginale to Tricia Helfer czyli tzw. debeściara.

 

EDYTA: Jakiś pankracy mi się pojawił na ekranie w środku filmiku z porównaniem wersji językowych i zakomunikował "przeróbka Xboxa" po czym pojawiły sie scenki z angielskimi głosami i polskimi napisami. Na końcu koleś coś mówi o myku dzięki któremu mamy angielski dubbing. Pytanie czy ten myk dotyczy tylko wersji PC.

 

To chyba mial byc zart, przerobka x'a jako jedna ze zlych rzeczy, ktore zrobila w przeszlosci Jack.

Odnośnik do komentarza

Nic nie napisalem o oprawie, bo gram w wersje PC i nie wiem jakie to ma odniesienie do wersji konsolowej.

 

Ale grafika ulegla wyraznej poprawie, glownie w kwestii detali otoczenia i jego plastycznosci, zdecydowanie lepsze jest tez 'movie grain'... a przynajmniej ja mam takie wrazenie.

 

Nie podoba mi sie natomiast model Mirandy, wyglada jakby ktos jej lopata przez twarz przejechal, mam wrazenie ze ktos probowal zrobic ja podobna do Chloe z U2, ale o ile Chloe jeszcze nadrabiala niezlym tylkiem, to Mirandzie sie to nie udaje... Osobiste preferencje.

Odnośnik do komentarza

Respawny jak w COD i już wiemy dlaczego za zabijanie przeciwników nie ma XP. Bo byśmy nabijali bez końca i zachwiałoby to wyważeniem systemu rozwoju umiejętności.

 

A tak z innej beczki to prawda zeratul, że każdy awans na wyższy poziom zawsze wiąże się ze zdobyciem 1000XP? Nie ma takiego systemu w którym im wyższy poziom posiadasz tym stosunkowo więcej punktów XP musisz zdobyć by awansować?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Przejrzyjcie sobie temat o ME2 na neogaf, są tam bardzo "fajne ujęcia" Mirandy z wersji na PC z szesnastokrotnym wygładzaniem krawędzi (masakra jak to wygląda) :potter:

 

http://www.abload.de/image.php?img=ut32010-01-2522-39-49-usng.jpg

 

A także śmieszne ujęcia Sheparda :)

 

http://www.abload.de/image.php?img=ut32010-01-2423-23-59-2sor.jpg

http://www.abload.de/image.php?img=ut32010-01-2423-24-00-cotb.jpg

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

gooral chyba tak jest ale nie dam sobie reki obciac i tak level up jest praktycznie po wykonaniu misji, a nie w czasie ich trwania. danielskii o tym wlasnie mowie, juz pare razy mialem taka sytuacje, a teraz jestem na misji pobocznej i widze to jak na dloni. Dodaj do tego konczaca sie szybko amunicje i nie jest za fajnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...