Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę moje rozważania na temat

Cerberusa ;))

luźne przemyślenia

 

 

Shepard nie miał wyjścia i musiał wstąpić do nich, gdyż oni go wskrzesili. Może liczył na pomoc w walce z wrogiem? Nie wiem, ale rada miała na niego wyłożone, więc może dlatego ją olał. A co do statusu widma. Rada wiedziała, że nawet jak nie nadadzą mu statusu to on i tak zrobi to co będzie chciał, więc aby nie było dymu to mu dali od kopa ;)) nie grałem w ME2 i tak luźno rozkminiam. nie sugerować się

 

Odnośnik do komentarza

nie grałem w ME2 i tak luźno rozkminiam. nie sugerować się

Więc nie rozkminiaj - jest to wyłożone tak, żeby średniorozgarnięty amerykański sześciolatek zrozumiał. I ma w sobie tyle głębi co kałuża przed moim blokiem. Na PCLabie jakiś (nie użyję tutaj epitetu) ktoś stwierdził, że dla niego wybitną grą RPG był Planescape: Torment (z czym oczywiście wielu się zgodzi).

Ale już nie jest ... bo ME2 go przebił ... ty widzisz i nie grzmisz!!! :diablo:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Takie pierwsze spostrzeżenia.

 

Czy wam czasami obcina końcówki zdań dubbingowanych? Np. ktoś cos gada i ostatni wyraz ucina w połowie, albo w ogóle nie dokańcza zdania. Włączyłem więc napisy PL i... często napisy są dwa razy dłuższe niż dubbingowana wypowiedź :) No i to "rzucanie mięsem" :D Jestem po 8 godzinach gry i mam dopiero 4 osoby w ekipie :)

 

System skanowania planet. Jak mnie to nużyło! Powolne i monotonne. Dopiero po zainwestowaniu w technologię i zakupie wypasionego skanera, prędkość znacznie się poprawiła.

 

Universum ogromne.

 

Fabuła. Początek faktycznie, zaskakujący. Dalej na razie się wgryzam.

 

Po zalogowaniu do Cerberusa dostałem od razu Smoczą zbroję, dodatkową postać do ekipy i dodatkową lokację - Normandy crash site (spodziewałm się po tej lokacji czegoś więcej, a tak, to kompletnie nic tam się nie dzieje).

Odnośnik do komentarza

To można wymienić ten cholerny skaner na lepszy? Co za ulga! Już mnie cholera bierze z tym skanowaniem, a surowce potrzebne.

 

Błąd z obcinanymi końcówkami u mnie też występuje, to się zdarza w grach z polskim dubbingiem. Ja gram też z napisami i widzę czasem rozbieżne tłumaczenia. Ale to wszystko drobiazgi, po 20h grania polską wersję oceniam pozytywnie. Nie drażni i gra mi się bardzo dobrze.

 

Mam już prawie całą drużynę, kończę zadania lojalnościowe i pewnie jutro polecę przez przekaźnik Omega 4. Strasznie jestem ciekaw co tam zobaczę i ile tam czeka mnie grania. Gierka genialna.

Odnośnik do komentarza

Napiszę moje rozważania na temat

Cerberusa ;))

luźne przemyślenia

 

 

Shepard nie miał wyjścia i musiał wstąpić do nich, gdyż oni go wskrzesili. Może liczył na pomoc w walce z wrogiem? Nie wiem, ale rada miała na niego wyłożone, więc może dlatego ją olał. A co do statusu widma. Rada wiedziała, że nawet jak nie nadadzą mu statusu to on i tak zrobi to co będzie chciał, więc aby nie było dymu to mu dali od kopa ;)) nie grałem w ME2 i tak luźno rozkminiam. nie sugerować się

 

Orionie, dostaniesz grę, poznasz ją trochę to będziesz rozkminiał. Słuchaj Miłka bo ma rację :)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Testuję głośniki na końcowych filmikach z ME1. A dwójka jest zaj.ebcza tylko muszę znaleźć chwilkę by w nią dłużej pograć. Jeszcze słowo odnośnie importu sejwa. Nie miałem ŻADNYCH problemów z zaimportowaniem gościa na 60lvl. Jeśli ktoś miał niech wejdzie w autosejwa przed walką z Sarenem i skończy grę jeszcze raz a na pewno będzie mógł ta postać zaimportować.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem, że tę "samobójczą misję" można rozpocząć "nie przygotowując się do niej dostatecznie". O co chodzi?

 

Czy tym razem za punkty paragon/renegate dostaje się jakieś bonusy? W zdolnościach nie ma uroku/zastraszania, więc może punkty decydują o skuteczności?

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza

Z tym przygotowaniem chodzi o to, ze :

 

 

Im lepiej sie przygotujesz mniej osob zginie, a jak sie slabo przygotujesz - upgrade'y, nielojalni czlonkowie druzyny itp to moze wiekszosc osob Ci zginac

 

 

 

 

Mozna powiedziec ze te punkty paragon/renegade to jest wlasnie urok/zastraszanie, bo czasem musisz miec odpowiednia ilosc punktow by miec mozliwosc wypowiadania roznych kwestii, za malo punktow i dana opcja dialogowa jest niedostepna.

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

1.Odblokowalem jakis nowy kostium dla Mirandy. Wie ktos gdzie sie postaciom z druzyny je zmienia ?:P

 

2.

W jedynce wypuscilem Rakni. W 2ce spotkalem jakas asari kontrolowana przez Rakni. Pogadala chwile ze mna, podziekowala i powiedziala, ze juz wiecej jej nie zobacze.

Myslalem, ze decyzje z 1ki beda mialy wiekszy wplyw na gre a nie tylko dialogi typu:"dziekuje szepard blabla". Jakies questy by sie przydaly w zwiazku z takimi decyzjami a tu nic :/

Kolejna wada jak dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza

1. Gdy wybierasz skład gdy podświetlisz daną osobę dochodzi ci opcja zmiany stroju.

 

2.

Mi się wydaje że głównie będzie to miało wpływ w 3 części. Widzi mi się wielka batalia w której z pomocą przyjdą Rakni, Gethy zjednoczą się z Quarianami, itp. Wątpie żeby zostawili to tak jak jest.

 

Odnośnik do komentarza

Z tym ograniczonym ammo, to czasami trzeba się nieźle nakombinować. No, ale to akurat dodaje smaczku rozgrywce.

 

I pytanko.

 

 

W skrzynce mailowej, mam info. że dr Richards wgrała mi do osobistego poanelu w laboratorium jakis nowy soft do rekonstrukcji twarzy. Przeszukuje ten panel w laboratorium (tam gdzie prowadzi badania ten smieszny Salerianin), ale poza ulepszeniami statku, broni, pancerza, prototypów... nic o rekonstrukcji twarzy nie ma.

 

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Mozna powiedziec ze te punkty paragon/renegade to jest wlasnie urok/zastraszanie, bo czasem musisz miec odpowiednia ilosc punktow by miec mozliwosc wypowiadania roznych kwestii, za malo punktow i dana opcja dialogowa jest niedostepna.

Faktycznie. W tych wyskakujących okienkach jest coś o odblokowywaniu opcji dialogowych. Głupie te okienka wyskakują na tyle krótko, że i tak nie da się tego przeczytać (w dodatku literki małe) i na tyle długo by denerwowały swoją obecnością i zasłaniały widok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...