Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie 30h godzinach gry mogę już jako tako się wypowiedzieć tutaj :) Powiem tak: ta gra mnie zniszczyła, nie boję się powiedzieć, że to chyba najlepsza gra na X360. Dwa powody-jeśli chcę żeby gra trwała jak najdłużej to raz, a dwa jeśli pomimo tego, że mam wolne wstaję rano wcześniej tylko po to żeby pograć to gra musi być fenomenalna, i taka jest xD

 

Teraz trochę o jej poszczególnych elementach. Grafika piękna, w takich chwilach żałuję, że gram na małym CRT:/, nowy pomysł na skanowanie planet nawet fajny, system rozwoju postaci podobał mi się bardziej w jedynce, ale tutaj nie zamierzam narzekać, różnorodne lokacje, ciekawe postaci, ciekawe zadania.

Co do całości fabuły będę się wypowiadał po skończeniu, w tym momencie(zaraz po statku zbieraczy) nie mam jakiś zastrzeżeń i podoba mi się.

 

Jak dla mnie bezdyskusyjnie gra roku-nic jej już nie pokona :D

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza

No i gra zakończona. 44 godziny, level 28 (żołnierz), zrobione wszystkie questy poboczne, cała galaktyka odkryta (100%), każda anomalia sprawdzona, wątek miłosny zaliczony, uratowałem całą załogę, nie uratowałem całej drużyny...

 

 

...Tali dostał w głowę przy zamykaniu drzwi. Teraz będę podchodził do gry drugi raz na najwyższym stopniu trudności. Jest jakiś sposób, by zachować ją przy życiu?

 

Na misji ostatecznej wybrałem Legion i Jack (ona jak się wkurzy, to wszystko lata dookoła) ;) Wszyscy przeżywają łącznie ze mną.

 

Wiem na pewno, że wybierając Grunta do eskorty dr. CHawks cała druga ekipa przeżyje i dotrze bezpiecznie na statek.

 

Odnośnik do komentarza

U mnie wszyscy przeżyli bez draśnięcia w takiej konfiguracji (oczywiście muszą być wszyscy lojalni i mieć swoje usprawnienia):

 

 

Pierwszy wybór:

- specjalista od technologii - Legion,

- przywódca grupy - Garrus,

- ze mną Miranda i Mordin (jak przez większość gry),

 

Drugi wybór:

- eskorta na statek - Grunt

- biotyk - Samara

- przywódca grupy - Garrus,

- ze mną Miranda i Mordin

 

Odnośnik do komentarza

A ktoś ma jakieś porady odnośnie najwyższego trybu trudności? Zrobiłem już właściwie wszystkie osiągnięcia, zostały już tylko 2 - 30lev oraz to z trudnością gry.

 

Gram żołnierzem - wierzcie mi inna klasą postaci nie da się przejść nawet Omegi. Jestem w połowie gry, mam w drużynie już Garrusa, Mordina, Jack, Grunta i Żabola to jest Theina (chyba tak się pisze). Wykonałem ze trzy zadania na lojalność i teraz po wykonaniu jakiegokolwiek zadania czy to z głównego wątku czy z poza niego od razu dzwoni Iluzja i wysyła mnie

na statek zbieraczy

gdzie kompletnie nie daję sobie rady już na samym początku.

Macie jakieś pomysły?

 

ME1 na najwyższym poziomie nie było tak trudne jak ME2. To dopiero wyzwanie :D

 

 

 

A przy okazji, ten nowy kombinezon jest totalnie do bani ;-)

Edytowane przez MarekZet
Odnośnik do komentarza

Wiesz co to jest chyba najtrudniejszy moment w grze...bez kitu. Ja sam nie wiem jak to zrobiłem xD Mogę ci tylko doradzić co do członków drużyny i broni.

Bierz Mordina i Grunta.Pierwszy ma spalenie ,a drugi ma amunicje zapalającą. Obydwa skille bardzo przydatne przeciwko zbieraczom. Używaj także strzału ogłuszającego u Sheparda jak i u Grunta. Co do broni bierz ciężki pistolet,snajperkę żmija ,windykatora i miotacz cząsteczek zbieraczy. Ten ostatni lepiej zostawiaj na Zwiastuna :)

 

 

Aha i obowiązkowo w każdej broni zastosuj amunicję zapalającą(najlepiej na ostatnim poziomie :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...