Skocz do zawartości

Puchar Konfederacji


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stronę wcześniej pisałem,że Egipt to może być czarny koń tej imprezy tylko ,że ma grupę mocną.A wynik to żadna niespodzianka.Ta drużyna ma na koncie najwięcej tytułów mistrza Afryki i praktycznie co puchar dochodzi co najmniej do 1/2.A jak wiemy w tym rejonie świata są Nigeria,Kamerun czy WKS.

 

Problem Epiptu jest taki,że oni nie potrafią grac poza swoim kontynentem(jak wiele innych drużyn z tego lądu),a jak wiemy przyszłoroczne mistrzostwa rozgrywane są w Afryce więc drużyny z tego lądu będą niesamowicie mocne.

 

Ale tak to jest jak się świat piłki kończy tylko na Realu :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Stronę wcześniej pisałem,że Egipt to może być czarny koń tej imprezy tylko ,że ma grupę mocną.A wynik to żadna niespodzianka.Ta drużyna ma na koncie najwięcej tytułów mistrza Afryki i praktycznie co puchar dochodzi co najmniej do 1/2.A jak wiemy w tym rejonie świata są Nigeria,Kamerun czy WKS.

 

Problem Epiptu jest taki,że oni nie potrafią grac poza swoim kontynentem(jak wiele innych drużyn z tego lądu),a jak wiemy przyszłoroczne mistrzostwa rozgrywane są w Afryce więc drużyny z tego lądu będą niesamowicie mocne.

 

Ale tak to jest jak się świat piłki kończy tylko na Realu :P

Wiesz Egiptu to ja mam potąd po ostatnich wakacjach tam spędzonych <_< :P

 

USA 1-0 Włochy do przerwy :D Włosi nawet z przewagą jednego zawodnika nie potrafią strzelić Amerykanom gola.Tak trzymać Burgery i nie dać się pokonać makaronom :)

Odnośnik do komentarza

Kaka,Robinho i Luis Fabiano robią co chcą z Włochami :D Nawet Lucio nie ma problemu by minąć obrońcę Włoch.Nie wiem jak można być fanem tych makaronów...obleśny ten "futbol" w ich wykonaniu.

 

Szpaku oczywiście błyszczy:"Maicon...zawodnik AS ROMY...klubowy kolega Daniele De Rossiego" :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
no i dobrze, to tylko potwierdzilo moja teze, ze wlosi zostali mistrzami swiata z przypadku, a tytul nalezal sie rep. Niemiec (z niem. Deutschland)

 

A wziąłeś pod uwagę, że przez 2 lata trochę się postarzeli i pogubili formę ?

Tytuł się Niemiaszkom nie należał, nie należał się też Francuzom? A czemu - bo przegrali ... proste :P

Odnośnik do komentarza

Hiszpania 0-2 USA lub "Real Madryt" 0-2 USA jak kto woli :P

 

Sensacja jak nic.Amerykanie zatrzymali Hiszpanów w biciu kolejnych rekordów w niezłym stylu.

 

Brazylia 1-0 RPA

 

Bez niespodzianki.Widać,że wielu zawodników Canarinhos jest zmęczonych sezonem.Dużo akcji im nie wychodziło,często zaliczali niecelne podania które prowokowały kontry dla gospodarzy turnieju.RPA jednak nawet przy tak słabo dysponowanej Brazylii nie stwarzało zbyt dużego zagrożenia.Spotkanie ożywił Dani Alves,który zdobył gola z rzutu wolnego :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ty chyba inny mecz oglądałeś MYSZa7. Brazylia zagrała dzisiaj BEZNADZIEJNIE a wręcz nędznie pod każdym względem.Tak jakby Polaków ubrać w ich koszulki.Jedyne co dziś ich uratowało to fakt,że za przeciwnika mieli RPA(i tak chwała im za to co zagrali bo w drugiej połowie parę razy zamknęli Brazylię na swojej połowie ,a sami za wirtuozów piłki nie uchodzą).Gdyby tylko RPA miało jednego w miarę sprawnego napastnika to byłby inny wynik.

 

Bramka z fartu bo faul bezsensowny,za to strzał Alvesa klasa światowa ale już kilka takich bramek w karierze strzelił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...