Skocz do zawartości

Puchar Konfederacji


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar Konfederacji 2009 zostanie rozegrany od 14 do 28 czerwca 2009 w Republice Południowej Afryki.

 

Kto wystąpi? :

 

* Republika Południowej Afryki - gospodarz

* Włochy - Mistrz Świata 2006

* Stany Zjednoczone - Mistrz Ameryki Północnej (zwycięzca Złotego Pucharu CONCACAF 2007)

* Brazylia - Mistrz Ameryki Południowej (zwycięzca Copa América 2007)

* Irak - Mistrz Azji (zwycięzca Pucharu Azji 2007)

* Egipt - Mistrz Afryki (zwycięzca Pucharu Narodów Afryki 2008)

* Hiszpania - Mistrz Europy (zwycięzca Euro 2008)

* Nowa Kaledonia lub Nowa Zelandia - Mistrz Oceanii (zwycięzca Pucharu Narodów Oceanii 2008)

 

Grupa A

 

1.RPA

2.Irak

3.Nowa Zelandia

4.Hiszpania

 

Grupa B

 

1.USA

2.Włochy

3.Brazylia

4.Egipt

 

Dziś pierwsze mecze

 

16:00 RPA - Irak

20:30 Hiszpania - Nowa Zelandia

 

 

Może ktoś chce się pobawić w ligę typerów? Dawno tego nie było a jest okazja.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepiej jakby cała drużyna realu go zdobyła, co nie? (pipi)a, litości. Piszesz jak jakiś gimber albo nim po prostu jesteś.

 

[offtop]Wytłumaczy ktoś dlaczego średnia wieku kibiców realu to 15 lat? [/offtop]

 

Imo wygra Brazylia.

 

(pipi) ,facet ciągle masz jakieś wąty.Co Ci przeszkadza w jego wypowiedzi?Że lubi zawodników grających w jego ulubionym klubie?!Chyba dalej przeżywasz to,że Man Utd stracił swojego najlepszego zawodnika i oprócz Messiego nie ma nikogo lepszego na świecie.

Chill out raz na wozie raz pod wozem.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Je.bie mnie już teraz C.Ronaldo. Szacun za jego dokonania w United, a teraz krzyżyk na drogę. Nie, nie ubolewam nad jego stratą, bo i tak by odszedł, a przynajmniej United zarobił na nim 80 baniek. Po prostu śmieszą mnie "kibice" realu, więc pytam. Widać poczułeś się urażony moim postem.

 

Co do 'najlepszości' zawodników - piłka nożna to gra zespołowa, więc liczy się drużyna, a nie indywidualności.

 

[/offtop]

Odnośnik do komentarza
Przecież co 2 osoba grająca w FIFE online gra menczesterm.A potem jak dostanie po (pipi)e to pisze "u got luck damn bitch" i potem wychodzi,że dupek ma z 9 lat.Średnia wieku?To widzę jesteś świetnie zoorientowany.

Czekam na kolejne rewelacje.Czym nas zaskoczysz jeszcze?

LOL chłopie nie kompromituj się proszę :D 90% ludzi gra w Fifie MU nie dlatego,że są fanami tego klubu tylko jest to najmocniejsza drużyna dostępna w tej grze.Cristiano to najbardziej przypakowany piłkarz w tej gierce-2 razy szybszy od wszystkich,potrafiący strzelić z niesamowitej pozycji,do tego obrona nie do przejścia z Ferdinandem i Evrą na czele.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra dzieci, to nie temat na wzajemne pyskówki. Jak już wnikliwie zauważono grupa B jest znacznie trudniejsza aniżeli grupa A. Rozumiem, że z każdej grupy awansują dwa zespoły. W pierwszej tabeli faworytem chyba wiadomo kim jest, Hiszpania która jest obecnym mistrzem Europy. O drugą lokatę walka powinna być zacięta. Oglądając ostatnie występy wszystkich trzech drużyn, mianowicie RPA z Polską (1:0), Iraku z Polską (1:1) oraz Nowej Zelandii z eksperymentalnym składem Italii (3:4), to trudno wysnuć mi kandydata do awansu. Wszystkie trzy zespoły SWOJĄ GRĄ niespecjalnie mnie "podnieciły". W drugiej grupie prym wiodą Brazylia oraz Włochy, ale siły Stanów Zjednoczonych oraz Egiptu lekceważyć nie można. Walka o triumf rozegra się pomiędzy Hiszpanią, Brazylią i Włochami. Obstawiam zwycięstwo tych ostatnich, chociaż przydałaby się jakaś niespodzianka np. nieziemska postawa Egiptu.

 

TVP też jest udana. Jak sama nazwa wskazuje mamy telewizję publiczną, ogólnodostępną, ale już TVP Sport tylko za wykupieniem abonamentu. Gdzie tu sens i logika?

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Egipt wbrew pozorom nie jest bez szans.Puchar Afryki wygrywają seryjnie i sa przyzwyczajeni do gry w tej strefie klimatycznej.

 

Ogółem jak już wybiegamy w przyszłość to uważam,że w Mistrzostwach za rok jakaś drużyna z czarnego lądu może sprawić sensację i nawet pierwszy raz w historii zdobyć to trofeum

 

edit- mecz otwarcia nie pozywał nawet TVP Stort pomimo tego,że telewizja publiczna ma wykupione prawa do tej imprezy,zamiast tego była powtórka jakiejś gali bokserskiej :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

@ blazej

 

Mylisz tutaj kibiców z Graczami, którzy grają dla wyniku. Poza tym bardzo wiarygodne źródła masz - "bo jak gram w FIFĘ, to ciągle spotykam Manchester United i domyślam się, że ci wszyscy Gracze mają po 9 lat!!!". Daruj sobie takie domysły, bo są wyssane z palca specjalnie na ten moment, żeby mieć jakiś argument. Fakty są takie, że BARDZO rzadko można spotkać starszego kibica realu. Większość to właśnie wiek gimnazjalny, co mnie zastanawia i szukam odpowiedzi na FPE.

 

EOT

 

RPA 0-0 Irak

 

Przyznam, że zaskakujący dla mnie wynik. Myślałem, że posypią się bramki, a tymczasem obie drużyny zagrały bardzo przeciętnie. Przed meczem obstawiałem 2-0 lub więcej dla RPA, a tu taka niespodzianka. Już widzę Polaczków w tym turnieju :lol:

 

EDIT do blazeja (nie bede pisal 100 postów na ten temat): Hahahahaha nie gadaj, że po każdym meczu jak z kimś wygrasz, pytasz o wiek!? Jeśli tak robisz to gratuluję.

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza
Najlepiej jakby cała drużyna realu go zdobyła, co nie? (pipi)a, litości. Piszesz jak jakiś gimber albo nim po prostu jesteś.

 

[offtop]Wytłumaczy ktoś dlaczego średnia wieku kibiców realu to 15 lat? [/offtop]

 

Imo wygra Brazylia.

O co ci kur.. chodzi LOL? Kibicować zawodnikom swojej drużyny nie można czy co? Wyżywaj się na kimś innym.

Odnośnik do komentarza
@ blazej

 

Mylisz tutaj kibiców z Graczami, którzy grają dla wyniku. Poza tym bardzo wiarygodne źródła masz - "bo jak gram w FIFĘ, to ciągle spotykam Manchester United i domyślam się, że ci wszyscy Gracze mają po 9 lat!!!". Daruj sobie takie domysły, bo są wyssane z palca specjalnie na ten moment, żeby mieć jakiś argument. Fakty są takie, że BARDZO rzadko można spotkać starszego kibica realu. Większość to właśnie wiek gimnazjalny, co mnie zastanawia i szukam odpowiedzi na FPE.

 

EOT

 

RPA 0-0 Irak

 

Przyznam, że zaskakujący dla mnie wynik. Myślałem, że posypią się bramki, a tymczasem obie drużyny zagrały bardzo przeciętnie. Przed meczem obstawiałem 2-0 lub więcej dla RPA, a tu taka niespodzianka. Już widzę Polaczków w tym turnieju :lol:

 

To nie są domysły.Raz,że się często pytam,dwa "brayan99" to nie jest raczej 30 latek.

Pozdro i bez napinek.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ale czego się dziwić po chłopaku, który ma 14 lat i kiedy mu już przebywaliśmy na forum, mama przewracała na drugi boczek w celu zmienienia pieluchy. Zaiste przykład z fanami grającymi Manchesterem w FIFE to nietrafiony przykład. ;\

 

RPA vs. Irak 0:0 W zasadzie takiego wyniku się spodziewałem. Szkoda bo to ułatwia Hiszpanii awans do kolejnej rundy.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...