Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

bo to półka z grami na PC. na inne też pewnie już jest

 

no... wiem. ten duży napis PC to była kluczowa wskazówka :P może i są na inne platformy, jak nie zobaczę to nie uwierzę ;)

 

Ja będę grał na PC więc to ważne :)

 

no to tym bardziej powinieneś się cieszyć że wersja PC już jest :) obczaj alla czy importów już nie ma.

 

 

panowie, wyluzujcie pośladki. tyle się czekało to ten dzień czy dwa więcej różnicy nie robi. tak wiem, każdy już by chciał mieć to w swoich rączkach ale to nie pierwszy raz kiedy czekamy i patrzymy jak inni już się bawią nowymi zabawkami :D

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to wyjdzie paczyk najwyzej i po problemie. Ale ja nie o tym - specjalnie dla tej gierki kupuje LOGITECH MOMO FORCE, chce tą kiere bo ma feeling F1 straszny :D

 

 

 

 

Będzie się działo.

 

 

Czesc, od czasu kiedy Logitech Driving Force GT jest w cenie momo polecam DFGT. Wedlug mnie jest o wiele, wiele lepsza. Fakt, jesli masz zamiar grac tylko i wylacznie w F1, to MOMO starczy z racji malego kata obrotu.

 

@KamileQ, Nie wiem jaka jest najnizsza opcja, ale na filmikach widywalem wyscigi po 3 okrozenia.

 

P.S. A mnie nadal ciekawi dlaczego POLSKA premiera F1 na steam jest 7 pazdziernika... Oczywiscie Europa i USA ma premiere w swoim czasie, ale przypominam, ze Polska i Rosja to nie growa Europa.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to wyjdzie paczyk najwyzej i po problemie. Ale ja nie o tym - specjalnie dla tej gierki kupuje LOGITECH MOMO FORCE, chce tą kiere bo ma feeling F1 straszny :D

 

 

 

 

Będzie się działo.

 

 

Czesc, od czasu kiedy Logitech Driving Force GT jest w cenie momo polecam DFGT. Wedlug mnie jest o wiele, wiele lepsza. Fakt, jesli masz zamiar grac tylko i wylacznie w F1, to MOMO starczy z racji malego kata obrotu.

 

@KamileQ, Nie wiem jaka jest najnizsza opcja, ale na filmikach widywalem wyscigi po 3 okrozenia.

 

P.S. A mnie nadal ciekawi dlaczego POLSKA premiera F1 na steam jest 7 pazdziernika... Oczywiscie Europa i USA ma premiere w swoim czasie, ale przypominam, ze Polska i Rosja to nie growa Europa.

DFGT ma większy kąt obrotu, ale ma przyciski zamiast GENIALNYCH łopatek znajdujących się w momo, co dla mnie, skreśla ją jako kierę do F1 ;) (BTW pedały i w jednej i drugiej są beznadziejne).

Żeby nie było OT i żeby spotęgować hype:

:wub:
Odnośnik do komentarza

 

Czesc, od czasu kiedy Logitech Driving Force GT jest w cenie momo polecam DFGT. Wedlug mnie jest o wiele, wiele lepsza. Fakt, jesli masz zamiar grac tylko i wylacznie w F1, to MOMO starczy z racji malego kata obrotu.

 

No cze, niestety ale nie jest w tej samej cenie jeżeli chodzi o używki. Ba, w ogóle nie ma jej na allegro z drugiej ręki. A momo jest i to nawet za 170 zł + wysyłka da radę wyrwać. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

A jak planujecie "swój pierwszy raz" z nową formułką :D?

Ja najpierw przejade 30% wyścigu po Spa (lekko mokry tor) w Renault a potem po kolei 3 okrążeniowe wyścigi na każdym torze, zmieniając za każdym razem bolid. Dopiero po zapoznaniu się z wszystkimi trasami odpalę tryb kariery :D.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

U mnie obowiązkowo time trial na Circuit de Catalunya... dopiero jak wycisnę wszystkie soki z bolidu na tym zacnym torze, to biorę się za karierę.

Później przed każdym wyścigiem w trybie kariery minimum 150 kółek na każdym torze, by do kwalifikacji przed wyścigiem znać tor jak najlepiej :)

A dystans wyścigu nie mniej jak 100% ;)

Oj będzie w co grać... gra mi starczy na wiele, wiele godzin przedniej zabawy :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Jazda na "oponach z zielonym paskiem" podczas deszczu

http://www.youtube.com/watch?v=7iZ3ISRqdRY

Coś pięknego jak trzeba walczyć z bolidem przy niezmienionych jeszcze oponach :) . Poprzedni filmik ze zniszczeniami podany kilka postów wcześniej też daje radę - nie widziałem jeszcze takich zniszczeń w grze F1 :mellow: .

 

Co do Waszych spekulacji czy w grze znajdzie się Nick Heidfeld to na Wikipedii znalazłem taki cytat:

F1 2010 will feature all 24 drivers and 12 teams who started the 2010 season [9]. Mid-season replacements Sakon Yamamoto and Nick Heidfeld are not included.

Wiem, że źródło nie jest w 100% pewne, ale raczej potwierdza się to o czym mówiłem - w poprzednich symulatorach F1 też brano pod uwagę tylko tych kierowców, którzy zaczynali sezon. Jestem ciekaw czy mogą wprowadzić tych kierowców w jakimś patchu, ale pewnie na drodze stają tutaj jakieś problemy licencyjne. Wszystko okaże się za jakiś czas :P

Odnośnik do komentarza
Szanowni klienci,

 

z powodu opóźnienia polskiej premiery gry Formuła 1 2010 nie jesteśmy w stanie dotrzymać podanego w aukcji terminu wysyłki. Nowy termin wysyłki to 29 września.

 

Wychodząc na przeciw zniecierpliwionym klientom, w awaryjnym trybie ściągneliśmy europejskie wydanie gry i jeśli ktoś jest zainteresowany wysyłką wersji europejskiej bardzo prosimy o maila lub telefon. Wysyłka wersji europejskiej nastąpi w czwartek 23 września.

 

Bardzo prosimy o szybą decyzję ponieważ ilość angielskiej wersji jest mocno ograniczona.

 

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, jest ona całkowicie niezależna od nas

Odnośnik do komentarza

A mowilem, ze Polska nie jest w Europie i beda jaja z premiera. Ale to w sumie moze lepiej dla graczy - wiecej ludzi zdecyduje sie na angielska wersje.

 

P.S. Z ciekawosci sprawdzilem torrenty i TPB jest juz wersja angielska i wloska na xboxa 360... Czyli w Europie juz dorwali sie do oryginalnych gier, tylko tutaj trzeba czekac...

Edytowane przez PiaER
Odnośnik do komentarza

Zrodlo PPE.pl:

"Według wstępnych planów gra miała pojawić się na półkach sklepowych już w najbliższy piątek. Jak udało nam się dowiedzieć, LEM przesunął premiere na kolejny tydzień - dokładnie na 28 września. Nie ujawniono co jest przyczyną tego obsuwu, ale być może ma to związek z lokalizacją (dla przypomnienia wersje PS3 i X360 będą w pełni zlokalizowane). "

Odnośnik do komentarza

Zaje.biście się gra, póki co tylko na padzie, bo jeszcze kierki nie kupiłem (czekam na hajsy). Trudno dość jest, ale na padzie to wiadomo jak się gra... Poziom trudności rośnie. Śmieszny bug mi się przytrafił - wjeżdzam do pitu w treningu, a tam trulli (jezdze w lotusie) już zjeżdza do swojego garażu i ja musiałem czekac... No ale właśnie, zamiast czekać to po prostu mój kierowca (nie umiem włączyć by samemu jeździć w picie, a niby w opcjach już coś odnoścnie tego wyłączyłem) zaczął gazować i cudować - tak jakby się zaciął na bolidzie trullego (a stał z 5 metrów od niego - taka jakby bariera nie widzialna się pojawiła, że nie mógł tam bliżej podjechać). 

 

Ogólnie to dla uproszczenia podam taki przykład: Mario biegnie, biegnie, biegnie - nagle rura z ziemi wystaję, Mario dalej biegnie (animacja) ale stoi w miejscu i nosem trze o rurę).

 

Albo tak jak w fifie jak cieszynki nie odpalasz to piłkarze wbiegają w siatkę i biegną... Stojąc w miejscu.

 

edit: gram na AI ustawionym na intermediate... Ale wkurza mnie to, że sobie tak łatwo poczynam wjeżdżając na początku wyścigu na chama w wolne pole na szykanach i wyprzedzam z 3, 4 auta... Oponenci jak się wepcham to chamują - niby elegancko, ale naprawdę takich akcji nie ma, a tu za każdym startem tak jest (wiem, bo powtarzałem GP bahrajnu ze 100 razy, zapomniałem o flashbacku...).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...