Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Np:

 

Against all odds

Schuperb

Made perfect

True racer

 

Więc wybacz bo ja zamierzam grać na expert i one wydają mi się trudne no chyba że Ty zamierzasz grać na Easy z włączonymi wszystkimi wspomagaczami to Ok są łatwe

 

nie no spoko. wiadomo że na expercie będzie trudniej, a na pewno dłużej to zajmie. z tego co patrzyłem 90% achivów sama wpadnie podczas zwykłego grania bez myślenia o nich. zresztą co za problem ewentualnie obniżyć poziom czy sobie inaczej ułatwić tylko po to by odblokować ten szajs a resztę grać normalnie po swojemu ;)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

 

Edit:

 

Oglądajcie od 7:35 - ja o model jazdy jestem już praktycznie spokojny - o kupie znanej z GRIDA absolutnie nie ma mowy, co więcej, bardzo przypomina to rFactora :)

Będzie dobrze Panowie :)

 

PS. chyba zacznę zbierać pod kościołem na tego Fanateca :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Jest moc. Ja już kaskę mam w kieszeni :D. Jest tylko jeden problem. Napisałem to Ultimy kiedy będą mieć to mi odpisali, że nie dostali informacji od dystrybutora kiedy dostaną grę. Mam nadzieję, że w piątek najpóźniej już będe grał. Mój pierwszy preorder w Ultimie mam nadzieje, że nie z(pipi)ią

Odnośnik do komentarza

jeżeli 24 to pewna data ze strony Codies to i tego dnia powinna dotrzeć sama gra, jeżeli się brało kurierem ofkors. sam od nich brałem RDR i doszło na premierę. kumpel też zawsze u nich zamawia wszystkie gry i również nie doznał opóźnień. tak więc spokojnie.

 

filmiki tylko zaostrzają apetyt. w niedziele wyjeżdżam na 2 tyg więc sobie za dużo nie pogram ale po powrocie nadrobię jak wściekły :)

Odnośnik do komentarza

KamileQ - aż tak optymistycznie bym nie podchodził. czwartek to i tak będzie pozytywnie. poza tym zostaje kwestia rozdzielenia EU i UK. ten 23 może się odnosi lokalizowanych wersji?. mniejsza o to, najpóźniej w piątek będziemy napierniczać.

 

Bartg - jakieś źródło, czyje to słowa? mając w pamięci przedpremierowe komentarze do innych gier, to zapewne "recenzent" grał bez instalacji i na verbatimie.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...