Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jazda za bolidem, tunel spalinowy = slipstream :lol:. Jak już musieli koniecznie użyć polskiego wyrażenia, to mogli wstawić np. "mniejszy opór powietrza", ale na litość boską nie tunel spalinowy, olo.

 

Dalej, angielska wersja - Holly Samos, reporterka BBC. PL - Ewa Tomaszewska. Kim do jasnej cholery jest Ewa Tomaszewska? Wstawili pierwsze z brzegu imię i nazwisko?

 

Zielony pierścień (zielona obwódka, zielone oznaczenie), opony alternatywne (miękka mieszanka) = green ring, option tyres. Tłumacz nie ma zielonego (heh) pojęcia o F1.

Odnośnik do komentarza

No tak, spolszczyć slipstream można, ale poprawnie zapisać w naszym języku nazwisko Witka, czyli Witalij Pietrow, zamiast zangielszczonego Vitaly Petrov już nie. Porażka.

 

Bez pierścienia, opony główne (prime tyres - twarda mieszanka). OMG.

 

Przeciętna prędkość = średnia prędkość.

 

A na koniec wisienka na tym torcie żenady, głos Zientarskiego.

 

 

 

Dzięki za tak wspaniałe tłumaczenie, na 100% kupuję grę w UK, bo za taką fuszerkę LEM (?) nie należy się złamany grosz, choćby wrzucili również angielską wersję.

Odnośnik do komentarza

No tak, spolszczyć slipstream można, ale poprawnie zapisać w naszym języku nazwisko Witka, czyli Witalij Pietrow, zamiast zangielszczonego Vitaly Petrov już nie. Porażka.

Jakby byl Witalij Pietrow to juz wogole byla porazka :blink:

Niech pojda krok dalej i spolszcza wszystkie nazwiska....bedziemy scigac sie z Dżensonem Batonem :teehee:

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Olśniło mnie co do negatywnej wypowiedzi Maćka na temat F1. Jak wiemy na wszystkich pokazach są włączone wszelkie wspomagacze + asysta w skręcaniu i hamowaniu. Może to jest przyczyna takiego a nie innego stanu rzeczy? O tym, że nie kupię polskiej wersji F1 2010 wiem odkąd się dowiedziałem, że takowa ma wyjść.

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie czy teraz też tak jest że jak zmienię sobie język w konsoli to zmieni się w grze ? bo jak ustawie sobie ang w menu konsoli to w grze też powinien być angielski. Nie mam konsoli od jakiegoś roku więc może się coś zmieniło ? ale 24 września idę do sklepu i kupuje slima i f1 to pisze się na ligę.

Odnośnik do komentarza

Ja muszę dać małego offtopa dlaczego tak narzekacie na grę Grid przecież nie miał być to symulator a dzięki temu świetnie się bawiłem przy tym tytule stawiam go nawet wyżej niż ostatnie serie NFS jeśli chodzi o fan w wyścigach. A tu jak pojawia się słowo GRID to jest BE.

 

A co do pytania powyżej to nadal tak jest bo znajomy kupił z pss+ amerykańskiego LBP i zmienił systemowy język na polski i w grze stał się cud i miał nagle nasz rodowity język :teehee:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie czy teraz też tak jest że jak zmienię sobie język w konsoli to zmieni się w grze ? bo jak ustawie sobie ang w menu konsoli to w grze też powinien być angielski. Nie mam konsoli od jakiegoś roku więc może się coś zmieniło ? ale 24 września idę do sklepu i kupuje slima i f1 to pisze się na ligę.

Kupiłem wczoraj tą formułkę i po zmianie języka w ustawieniach konsoli zmienia się język w grze.

 

ja pje.rdole <_<

 

Odnośnik do komentarza
SUPPORTED WHEELS

 

PlayStation 3:

 

DUAL SHOCK 3

Logitech Driving Force EX/RX

Logitech Driving Force Pro

Logitech Driving Force GT

Logitech G25 Racing Wheel

Logitech G27 Racing Wheel

Thrustmaster Run'N'Drive Wireless Rumble Force

Thrustmaster Dual Trigger Rumble Force

 

Xbox 360:

 

Microsoft Xbox 360 Controller

Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel

Logitech Drive FX Wheel

Fanatec Porsche 911 Turbo S

 

Wychodzi na to, że Logi DFX powinna być w pełni obsługiwana i nie będzie żadnych problemów z Axial Feedback (nie powinno być dzięki temu żadnych dziwnych zachowań kierownicy, co w niektórych grach występowało) :thumbsup:

 

No i twórcy nie przewidują żadnych DLC. Ogromny plus za to :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...