Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Premiera Europejska 24 Wrzesień, podano również że już zaczęły się pracę nad F1 2011

 

Niestety coraz bardziej boję się o te tytuł, kolejny filmik i znów mamy sytuację gdzie samochód ścina zakręt najeżdżając na tzw. tarkę z pełną szybkością... i brak efektu a w rzeczywistości wiadomo jakie w deszczu są one śliskie i niebezpieczne.

 

Sam nie wiem może za dużo wymagam... Jak sądzicie...:whistling:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

Niestety coraz bardziej boję się o te tytuł, kolejny filmik i znów mamy sytuację gdzie samochód ścina zakręt najeżdżając na tzw. tarkę z pełną szybkością... i brak efektu a w rzeczywistości wiadomo jakie w deszczu są one śliskie i niebezpieczne.

 

Sie pogra, sie zobaczy. Trzeba pamiętac że nie jest to symulator dla maniaków tylko gra która musi się sprzedać. Więc kompromisy w rozgywce są potrzebne żeby nastoletnich amerykanów nie odrzucało od TV. Ale podejrzewam że przy pełnych symulacyjnych ustawieniach gry będzie wysoki poziom trudności

Odnośnik do komentarza

 

Niestety coraz bardziej boję się o te tytuł, kolejny filmik i znów mamy sytuację gdzie samochód ścina zakręt najeżdżając na tzw. tarkę z pełną szybkością... i brak efektu a w rzeczywistości wiadomo jakie w deszczu są one śliskie i niebezpieczne.

 

Sie pogra, sie zobaczy. Trzeba pamiętac że nie jest to symulator dla maniaków tylko gra która musi się sprzedać. Więc kompromisy w rozgywce są potrzebne żeby nastoletnich amerykanów nie odrzucało od TV. Ale podejrzewam że przy pełnych symulacyjnych ustawieniach gry będzie wysoki poziom trudności

Nastoletni Amerykanie w ogole nie beda grali w ta gre. Ogolnie to pare lat temu czytalem, ze malo ludzi gra w gry o F1, a ci co graja, to z reguly maja pojecie o tym sporcie i nie chca arcadowych po(pipi)ek. Ci co chca arcadu, nie graja w F1, tylko inne Need for Shit czy jakos tak.... :)

Odnośnik do komentarza

Ja odniosę się do tego filmiku prezentujący zniszczenia...

 

Od razu mówię że nie wiem dlaczego inne samochody nie uległy zniszczeniu bo mnie to nie interesuję, to co widzimy to po prostu urywa j..a latające części nawet widzimy lecącą rozdartą oponę nie wspomnę o systemie cząsteczkowym wody gdzie z samochodu unoszą się delikatne obłoczki mgiełki wodnej, a spójrzcie na wodę na nawierzchni.

Jestem pod ogromnym wrażeniem i oglądałem ten filmik kilka razy

 

http://ppe.pl/news-2411-Zniszczenia_bolidow_w_F1_2010.html

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi czy kierownica od Microsoftu jest dobrym wyborem ? :whistling:

 

Nie jest... jest to straszny szmelc jeśli chodzi o trwałość i wykonanie, ale niestety jest to jedyna kiera do Xa (Fanateca pomijam z oczywistych względów) która posiada Force Feedback.

 

Edit: jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z kierownicami z wyższej półki, to bierz Logi DFX.

Być może braku FF w ogóle nie poczujesz... Axial Feedback w jakimś tam stopniu go imituje (choć ja po bardzo długim ogrywaniu kierownic z FF kompletnie nie mogę się da AF przyzwyczaić - całkowity brak wyczucia fury :confused: ).

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Redaktor tvgry grał na gamescomie i stwierdził że gra jest za łatwa bo grał jak mu się wydawała na najtrudniejszym poziomie z wyłączonymi asystami.

Jednak później jeden z producentów osobiście wyjaśnił że jest to poziom medium a dopiero poziom Hard daje nam w pełni odczuć pełnoprawny symulator F1.

 

Jak dla mnie świetnie bo w Formula One Championship jakoś nigdy nie mogłem sobie zrównoważyć poziomu trudności albo było za łatwo albo za trudno

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...