Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, po tym co twórcy pokazali wg. mnie gra spokojnie może zasłużyć na 9, a od 8 w górę już będzie dobrze. Pieprzyć oceny, mafia II ma średnią na poziomie 75% a jest to jedna z lepszych gier ostatnich miesięcy. Mnie jak na razie najbardziej martwi brak animacji zmiany biegów i inne lusterka w bolidzie Ferrari niż na prawdę. Co prawda te w grze są fajniejsze, ale zawsze ;P dobrze, że martwią mnie takie bzdety. O model jazdy jestem dziwnie spokojny. Codies wiedzą ile kaasy mogą zbić i nie pokpią kluczowej kwestii.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Może poruszę temacik tych mistrzostw bo gra się zbliża a jaram się tym :P

Mistrzostwa zrobimy na X360 I PS3.

Ja widzę to tak : robimy powiedzmy raz na 2 tygodnie GP , umawiamy się na konkretną godzinę i jedziemy dystans powiedzmy na 60 % maksymalnego wyścigu.Chyba, że chcecie zrobić 100 % czyli maksymalną ilość okrążeń ;)

Mamy 19 GP a więc do przejechania mamy 19 wyścigów. Zrobię tabelę i po każdym wyścigu będę spisywał zdobycze punktowe poszczególnych graczy. Do tego mistrzostwa teamów , połączymy się w dwójki i na koniec sezonu ogłosimy mistrzów :P Nagrody ? Satysfakcja z bycia mistrzem na forum , seks , kasa , narkotyki i rozpusta.

Pytanie czy chcecie jechać na ustawieniach realnych czyli maks zniszczeń , zero wspomagaczy do tego zmienna pogoda czy na ustawieniach bardziej przyjaznych ?:P

Pozostaje też kwestia ustawień na starcie , czyli kto z jakiego pola startuje i nie bardzo wiem jak to rozwiązać :P Tak samo co zrobić gdy kogoś by przykładowo rozłączyło w trakcie jazdy ?

Ja zajął bym się tabelką i organizacją co do x360 ale przydałaby się osoba do PS3 która by również to poprowadziła.

 

Maksymalna liczba graczy na torze to 12 no i łączenie się w teamy.

Co o tym myślicie ?

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza

Ja bardzo chętnie pisze się na turniej na PS3 ( dostępny z headsetem ). Też jestem zdania że najpierw trzeba ogarnąć grę i wtedy okaże się w jaki sposób będziemy jeździć. Podejrzeeam że pełny realizm będzie zabyt hardkorowy i niewielu to ogarnie. Długość wyścigu na około 50% prawdziwego bo z doświadczenia wiem że im dłużej tym większa szansa że komuś net wywali podczas jazdy albo go żona pogoni sprzed TV :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Pieprzyć oceny, mafia II ma średnią na poziomie 75% a jest to jedna z lepszych gier ostatnich miesięcy.

Nic dodac nic ujac....jesli takie gry jak Mafia2, Alan Wake czy Metro 2033 otrzymuja srednie ok 80% to ja chce samych gier "na osiem" ^_^

Mam nadzieje ze z wylaczonymi wspomagaczami ten szpil da rade...nie sodziewam sie symulacji na miare rFactora ale niech sie chociaz zblizy poziomem realizmu do FM,GT czy TOCA a bede pial z zachwytu 8)

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero zobaczyłem ten filmik z Xbox Fun Day no i nie wygląda to dobrze;/... Nadziei upatruje jeszcze w tym, że to podobno wczesna wersja tłumaczenia i wszelkie bugi (zielony pierścień, opony alternatywne - WTF!?) mają być poprawione, ale niepokój jest. Co do głosów nie jestem zbyt wymagający i nie oczekiwałem wiele, więc najwazniejsze dla mnie to poprawić lokalizację tekstową i może jakoś będzie to wyglądać. W chwili obecnej zastanawiam się, czy w ogóle brać PL wersję...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...