Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

W Gridzie inzynier wyscigowy byl jak dla mnie jedna z bardziej z(pipi)anych rzeczy. Na poczatku, majac z nim styczniosc po raz pierwszy, uznalalem to za fajny bajer. Niestety im dalej zaglebialem sie w kariere, tym kolo coraz bardziej w(pipi)ial. Duza czesc winy mozna bylo zrzucic na male urozmaicenie jego gadaniny. Co ja mowie male, ZEROWE. W kazdym wyscigu rzucal kilka tych samych, oklepanych tekstow. Licze, ze tym razem Codies troche bardziej sie popisza.

Odnośnik do komentarza

pare pytan

1) Kiedy premiera?

2) Po premierze zorganizowana bedzie znow jakas forumowa liga ? :D ( tylko czy wspolna czy osobna na X i ps) :D

Premiera 24 września.

Ja już złożyłem preordera na ultimie (179zł - ps3) i żałuję że zobaczyłem ostatnie 2 filmiki, bo ciśnienie mi skoczyło konkretnie. Mam nadzieje, że będzie jakiś wyciek wersji na PC przed premierą - nie uśmiecha mi się czekac jeszcze 1,5 miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie ktoś zrozumiał że otoczka wokół wyścigu jest równie ważna. Gratuluję producentom, naprawdę chyba będziemy mogli poczuć się jak kierowca formuły . Mam nadzieję że tylko Hamilton i Alonso nie będą tak wku...ać w grze jak w rzeczywistości :rolleyes: Żart

 

Na jednym ze sklepów internetowych pojawiła się wersja Polska gry na PS3 czy ma ktoś jakieś info czy może to zwykła pomyłka

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

na razie widzieliśmy filmiki z bardzo wcześniejszego kodu a już one wydawały się świetne "nie licząc jednego filmu z wycieczką na mokry trawnik" oby tylko nie zawalili przyczepności toru w różnych warunkach ale skoro tak się chwalą że jazda będzie zależała od nagumowania toru i innych aspektach wyścigów w F1 to chyba można spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Ja w dalszym ciągu po cichu liczę na demo. Do tej pory każda z gier Codies je miała vide (GRID, DIRT, DIRT2) mam nadzieję, że info o braku dema to zasłona dymna. jaram się jak dawno się żadnym szpilem nie jarałem. Wciągam to jak świnia trufle i z niecierpliwością czekam na kolejne gameplay'e najlepiej z innych bolidów i tras :)

Odnośnik do komentarza

A rzucił ktoś pomysł forumowego turnieju F1 ? O ile się nie mylę w grze jest multi , więc można by strzelić turniej ,zebrać kilkadziesiąt chętnych forumowiczów i zrobić taki sezon w multi . Zrobić do tego tabelkę i po każdym GP zliczać kto ile ma punktów i zobaczymy na koniec kto jest mistrz świata :D Albo dobrać do tego się w dwójki i jeżdzić w jednym teamie , tak samo zrobić tabelkę mistrzostw konstruktorów :D

Odnośnik do komentarza

No nie wiem ile by było chętnych ,ot taki pomysł mi zaświtał w głowie.. ale gdyby się zebrało chociaż 10 osób to byłby sukces :P

Generalnie IMO skoro wychodzi w końcu wyczekiwana F1 na konsole obecne i jest taka możliwość to wydaje mi się to oczywiste.Pozbierać ekipe konkretnych ludzi i grać bo nie widzi mi się opcja cykać z jakimiś niedorozwojami z zagranicy.

Czy Forza nie ma takich turniejów , FIFA ? No więc czemu F1 ma nie mieć ?:D

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.