Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Najfajniejsze jest w tym uniwersum to, ze mimo, ze nikt tak naprawde nie jest do konca w porzadku i obie strony sa w zasadzie rownie winne. Na Helghast Corporation zemscila sie pazernosc i przekrety na przetargach. Na ISA bezprawne zagarniecie planety i wygnanie na Helghan reszty ludzi.

 

Cala ta historia nie stawia w najlepszym swietle tak naprawde GG, ktore w swoich grach jak do tej pory nie potrafilo zaineresowac ludzi tym czym dysponuja. A maja do dyspozycji naprawde kapitalne uniwersum, ktorego nie potrafia sprzedac.

 

Gdyby Killzone byl exem Microsoftu, inaczej dzisiaj wygladalby rynek FPSow.

Odnośnik do komentarza

Którą okładkę będzie miała polska wersja ?

 

Taką ?

 

201012191142085090.jpg

 

Czy taką jaka jest w Menago:

 

http://www.menago.com.pl/killzone-3-pl-ps3-p-3572.html

 

Ta z głową Higa lepsza, oby to ona była w wersji PL.

 

BTW nie radzę kupować u Menago, wystawiają używane gry jako nowe (po regeneracji) w zwykłej folii, gdzie każdy kto miał do czynienia z oryginalną grą, nie będzie miał wątpliwości, że coś już tu było grzebane. ;]

Odnośnik do komentarza

Ficuś dzięki za tekst, normalnie zplusowałem Ciebie.

 

Ta historia, to naprawdę 1 klasa, ktoś trafnie wspomniał, że GG za mało skupiło się na jej przedstawieniu i zaprezentowaniu, strzelając sobie w ten sposób delikatnego samobuja.

 

Dobrze, że przeczytałem tą historię przed KZ3, bo niesamowicie podniosło mi ciśnienie na ten szpil (bardziej niż wszystkie trailery razem wzięte), ba coraz częściej spoglądam na półkę gdzie leży sobie KZ2.

 

Dajcie mi już trójkęęęęęęęęęęę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Iidentyczna byla u mnie sytuacja przed premiera Kz2 balon. Cisnienie nieprawdopodobne, hype przeogromny, musial by sie stac cud ze to nie wypalilo. Tak jak ty przeczytalem historie uniwersum- logicznie skonstruowane wydarzenia, bedace dobrym material na calkiem powazna, obszerna ksiazke o tematyce SF. Tak sobie pomyslalem. KZ2 wpadl w koncu moje rece, i niestety, jak domek z kart runal caly ten wizerunek Killzone jaki wykreowala moja wyobraznia. Dotalismy slaba historie, slabe postacie, wrzeszczacyh w nieboglosy helghastow (umierajacych akrobatycznie), slaba koncowke i w ogole gre srednie. No i tragiczne sterowanie w multi. Ja bym sie na twoim miejscu nie pompowal balon, bo twoje oczekiwania moga peknac z hukiem! :whistling:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli będzie coś więcej niż "Cholera, jestem pod ciężkim ostrzałem!" ;)

 

Tak, teraz będzie "O ciężka cholera, jestem pod ciężkim ostrzałem!" ;p.

 

Nie no tak serio to fajnie może nawet sprawdzę jak wypada nasz dubbing.

W sumie już w Heavy Rain przeklinali.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nowy wywiad:

 

http://www.youtube.com/watch?v=kM6gidokOYM

 

Custom Games chyba wracają, od 4:35 gość mówi o tworzeniu gier, w których możesz ustawiać, co Ci się podoba a co nie. Wspomina też o możliwości ustawienia, by były tylko pistolety i granaty. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...