Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy oni mają zamiar dać ten story trailer na PS Store? -_-

Może dzisiaj? A może już jest na amerykańskim store zaraz będę sprawdzał.

 

http://www.gametrailers.com/video/ces-11-killzone-3/709195 CES 11: Co-Op Trenches Gameplay (Cam)

 

Edit:

 

Na US store nie dali tego trailera ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

kz3-dubbing.jpg

 

Łodefak is dat?

 

Po kiego grzyba wrzucają info o Englercie i Lubaszence na okładkę? I to jeszcze takimi dużymi literami?

Ja pieprze, ale oszpecili tą okładkę <_<

Polacy to jednak mają talent do psucia okładek. Te napisy o aktorzynach, o ile kogoś w ogóle interesują powinny być stanowczo mniejszą czcionką napisane. No ale mi to i tak zwisa bo będę brał wersję z zagranicy bo zapewne taniej wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Bo te nazwiska przyciagaja jak magnes. Proste.

 

Englert to ten maly chudziutki przywodca, a ten a'la Stalin to Lubaszenko, for sure ;)

 

Teraz mamy 100% pewnosc, ze to jest polska okladka. Szpeca troche te znaczki o polskiej wersji jezykowej, obsludze Move itd. ale to wystepowalo zawsze i przestalem zwracac na to uwage. Liczy sie zawsze sam srodek ;)

Odnośnik do komentarza

kz3-dubbing.jpg

 

Łodefak is dat?

 

Po kiego grzyba wrzucają info o Englercie i Lubaszence na okładkę? I to jeszcze takimi dużymi literami?

Ja pieprze, ale oszpecili tą okładkę <_<

Polacy to jednak mają talent do psucia okładek. Te napisy o aktorzynach, o ile kogoś w ogóle interesują powinny być stanowczo mniejszą czcionką napisane. No ale mi to i tak zwisa bo będę brał wersję z zagranicy bo zapewne taniej wyjdzie.

To jest fakt, okladka bylaby fantastyczna, gdyby nie te napisy o aktorach. Nie lepiej umiescic je z tylu pudelka?

Odnośnik do komentarza

Szczurek - jestes pewien? Narvillowi dali glos Englerta? Calkiem inaczej sobie to wyobrazalem. Tam trzeba mlodego glosu...

 

Wystarczy przeczytać: http://www.gamezilla...ac-w-killzone-3 :P

 

Odnośnie młodego głosu Narville'a - aktor z angielskiej wersji, który podkłada pod niego głos ma 58 lat :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...