Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Lipny ten pad - troche zielony, troche czarny, nie mogli go zrobic w jednym kolorze ?

Szkoda, ze nie ma zadnego motywu z gry. :)

 

 

Recka w Neo+ - 9.4/10

 

Z recenzji mozna sie dowiedziec, ze gra jest pod KAZDYM wzgledem lepsza od "dwojki", misje sa zroznicowane, czas gry 6-8 h, sterowanie Movem swietne, grafa ryje banie, 3D tez, dzwieki najwyzszej proby oraz calkiem niezly PL Dubbing.

To pewnie jest prawdziwa recenzja, w tym zdaniu jest wiecej konkretnych informacji niz w calej, pseudo recenzji IGN. :)

Ciekawe informacje, zobaczymy co PSX Extreme napisze o grze - czekamy na recke. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jak już Sony robi 4-godzinne kampanie w swoich exach to koniec ;/. Dobrze, że tu jest story co-op no i grywalne multi ale tak czy siak lipa.

Nadeszły czasy w których 10 godzinna kampania to mega długoooooooooooooooooooooooooooooooooooo, btw dwójka dłuższa była :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie no pewnie, że trzeba podchodzić z dystansem do takich newsów. Wystarczy spojrzeć na Dead Space 2 kto kończy grę podaje w zasadzie inny czas ukończenia.

Trzeba brać pod uwagę poziom trudności, skill danej osoby, czy się liże ściany czy gra "na pałę" itd.

 

Mi tam prawie zawsze dłużej zajmuje przejście gry niż podają optymalny czas przejścia. No ale nie zmienia to faktu, że gry są coraz krótsze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

w FPSach raczej nie ma sensu lizac scian. Moze koles gral na najlatwiejszym poziomie trudnosci - z tego co pamietam HALO na najnizszym poziomie trudnosci tez mozna bylo lyknac jakos w 5 godzin... LBP2 tez ludzie pisali o 5 godzinkach, a srednio graczom zajmuje 8-10...

Jezeli ta gra jest w kazdym wzgledzie lepsza od 2ki, to jestem w stanie wylozyc 2 stowki na tak intensywne pare godzin. Pozniej zostanie w koncu dobry multi ! :potter:

Odnośnik do komentarza

Zaczynam się bać o Uncharted, pewnie skończy się na 6 godzinach. Czyli tyle co pierwsza część.

 

Zwyrol spokojnie ja tam jestem pewien, że Naughty Dog zrobi grę na przynajmniej 8h, a szczerze mówiąc osobiście liczę nawet na dłużej coś w granicach 10-12h. ;):whistling:

Co do Killzone'a, jeśli singiel rzeczywiście tyle ma trwać to gra prędko do mnie nie trafi, bo 5h grania to jest raczej wręcz śmieszne, a samo multi też nie zrobiło na mnie jakiegoś dużego wrażenia, poprostu jest dobrze, ale bez większego szału.

Edytowane przez ADI1995
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczącego tego OST dodawanego do edycji specjalnej. To będą utwory w zwykłym formacie mp3, który będę mógł sobie zrzucić na odtwarzacz/pc? Czy to tylko będzie do słuchania z płytki?

Wiem, głupie pytanie ale wolę być pewien, że nie będę miał żadnych niespodzianek...

 

btw. Oprócz gry, szykuje się też premiera książki Killzone:Ascendancy:

http://www.play.com/Books/Books/-/143/200/-/17659026/Killzone-Ascendancy-Sam-Bradbury/Product.html

Ciekawe jaki będzie reprezentowała poziom, bo nie powiem jestem zainteresowany.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Podobno singiel pęka w 4,5h. :blink: Tak przynajmniej twierdzi HIV.

 

No i dziękuję bardzo, można spać spokojnie, choć tym razem na 1 podejście nie biore Normala. Hard od razu a potem Elite.

 

@Paliodor - OST będzie do ściągnięcia z PSN, tak jak swego czasu soundtrack Heavy Rain.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...