Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Na thehut.com widziałem taki strategy guide...w sumie nie wiem po co on komu :P

 

http://www.thehut.co...n/10308186.html

 

Nawet teraz widzę, że na zavi są 2 guidy heh.

 

Po kilku patch'ach ten str guide straci termin ważności. :P

 

 

Tu właśnie rodzi się dla mnie śmieszna sytuacja. Bo weź teraz użyj tego kodu z EK na podwójne xp w multi, nie ma gwarancji, że akurat multi nie padnie hehe (z moim szczęściem to pewne). Użyjesz a akurat pach serwery padły albo konserwacja psn :turned: . Inaczej mogli to rozwiązać np. na zasadzie przez spędzone 24 godziny w multi - limitu. Przestajesz grać licznik się wyłącza.

Odnośnik do komentarza

Ograłem właśnie demko i gra jest rewelacyjna. Po prostu grało mi się fantastycznie, graficznie chyba rzeczywiście zrzuca z tronu Uncharted 2: Among Thieves.:wub: Znów mam dylemat, bo miałem nie brać w premierę, ale jestem tak zachwycony, że nie wiem co zrobię.:whistling:

Jeszcze jedno melee atacki wymiatają !:thumbsup:

Edytowane przez ADI1995
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłęm demo. Dostałem strasnzego liścia w twarz, który dokona dzieła zniszczenia 22.2.2011 r. Jak druga część KZ średnio mi się podobała tak teraz, ehh.

 

Nie będę się podniecał grafiką, animacją czy sterowaniem (moim zdaniem dużo lepszym), bo widzę , że każdy to wymienia.

 

Mi natomiast w oczy rzuciły się Sev, jakiś taki cynik i lekki żartowniś się zrobił, z pechowymi akcjami. Rzucało go podczas tego demka jak żyda po pustym sklepie.

 

Czy tylko mi pachnie to lekko , wiecie kim (oczywiście zachowując proporcje zaje.bistości tego kogoś:) )

 

 

 

 

 

tak , tak ja też pomyślałem o Nathanie D. :potter:

 

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi pachnie to lekko , wiecie kim (oczywiście zachowując proporcje zaje.bistości tego kogoś:) )

 

 

tak , tak ja też pomyślałem o Nathanie D. :potter:

 

Jasne, że tak. Szczególnie akcja z falą tudzież końcowa scena i jego uśmieszki, gadanie przez radio. ;) Bardzo dobrze, że GG postanowiła Seva ubarwić bo może coś z tego wyjść. Myśle że niewinne dow(pipi)y nie zepsują klimatu ;)

Odnośnik do komentarza

Również się pod tym podpisuję, Sev z trójki całkiem inny, lepszy. W ogóle jaki macho, zima-śnieg-mróz a on krótki rękaw hehe. Wszyscy chcą Drake najpierw nowy Cole (choć tu to wyszedł niewypał) a teraz Sev ;].

 

Stawiam browara, nieraz o tym pisałem a co teraz sugeruje demo, że to będzie taki U2-fps. W sensie "oczoje.bne akcje", więcej humoru, właśnie pechowe akcje co jest w stylu Drake-Uncharted itd. I znowu Infamous 2 też idzie tą drogą - każdy chce mieć swoje Uncharted ;].

 

Ograłem ponownie demo i jeszcze takie uwagi:

 

-Elite też nie jest jakoś wymagający chyba zaniżyli poziom trudności

-strzelanie do Helgów z jetpackami - MISTRZ. Kapitalne jest to jak ich wypierdziala do góry ;].

-i tu niestety największy jak na razie minus (nie licząc braku coopa). Cholerny auto aim którego nie można nigdzie wyłączyć, rozumiem na normalu, easy ale na veteran/elite ;/ czasami tak naprowadza celowniczek, że aż "niedobrze się robi". Może w fullu będzie można te cholerstwo wyłączyć.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

-i tu niestety największy jak na razie minus (nie licząc braku coopa). Cholerny auto aim którego nie można nigdzie wyłączyć, rozumiem na normalu, easy ale na veteran/elite ;/ czasami tak naprowadza celowniczek, że aż "niedobrze się robi". Może w fullu będzie można te cholerstwo wyłączyć.

Kurde, albo jestem slepy, albo niedorozwiniety, ale ja zadnego auto-namierzania nie zauwazylem, mimo ze demo obalilem chyba z 5 razy...

 

PS. No chyba ze piszesz o grze na Move

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

-i tu niestety największy jak na razie minus (nie licząc braku coopa). Cholerny auto aim którego nie można nigdzie wyłączyć, rozumiem na normalu, easy ale na veteran/elite ;/ czasami tak naprowadza celowniczek, że aż "niedobrze się robi". Może w fullu będzie można te cholerstwo wyłączyć.

Kurde, albo jestem slepy, albo niedorozwiniety, ale ja zadnego auto-namierzania nie zauwazylem, mimo ze demo obalilem chyba z 5 razy...

 

PS. No chyba ze piszesz o grze na Move

 

Nie no oczywiście, że chodzi mi o pada nie mam PS Move ;p.

 

Dzisiaj rozmawiałem jeszcze z dwoma osobami i to samo mówili. Nie jest to taki aż "chamski" auto aim no ale jednak. Nie wiem odpal sobie np. na elite albo lepiej na veteranie, znajdź jakąś miejscówkę z osłoną i celuj z karabinku ISA. Nie wiem może to zależy od broni bo ja gram tylko tym ISA karabinem i zobacz jak celowniczek wędruje na Helghasta (nie zawsze).

 

Nie wiem od czego to zależy z drugiej strony nie jest to jakaś wielka tragedia. Sęk w tym, że powinna być opcja całkowitego wyłączenia auto aima.

Odnośnik do komentarza

ogolnie to suty staja ale jedna rzecz z(pipi)ana jest...po kij do coopa wyebali Natko skoro caly czas towarzyszy nam Rico, bezsensu sie to prezentuje

 

 

też mnie to zdziwiło ale wydaje mi się, że to po to żebyśmy w każdym momencie gry wiedzieli gdzie mamy iść.

 

Wciskasz strzałkę w dół czy tam w górę i pojawia się wskaźnik gdzie iść, więc chyba nie dlatego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...