Skocz do zawartości

Agarest senki War zero PS3


Yuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Siliconera announced on April 22, 2009 that Record of Agarest War (re-titled as Agarest: Generations of War) will be localized by a game development company, Midas Interactive; it will only be a European release.[7] The release date has to been said to be August 21, 2009.

 

Czyli za dwa miesiące jedynka będzie u nas ;) . Ale ogółem, damn, aż takie dobre to? Muszę przyznać, że mnie zainteresował ten tytuł. Takich gier strasznie mało na PS3...

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza

Gra zasluguje na uwage przynajmniej z 2 powodow - Ciekawy system walki (mamy plansze jak w taktycznym rpg, wydajemy rozkazy naszym i staramy laczyc je w tzw "lancuchy" tworzac comba - mozemy zaatakowac cala druzyna potezna salwa w ciagu jednej tury), randki z laskami (przynajmniej tak to moge okreslic, pod koniec mamy ilustracje naszej lubej w .... sukni slubnej <sic>).

Generalnie mysle ze na bezrybiu (i po Xedge - chociaz to Agarest wyszedl pierwszy ogolnie) to bardzo ciekawa pozycja, generalnie to dungeon crawler ale nie pusty od fabuly.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Powiedz to Japoncom, a nie nam ;).

Ten tytul mial po prostu inny target, zreszta w Japonii to nie ma wiekszego znaczenia (a przeciez dla tamtego rynku wyszedl taki Xedge czy Agarest wlasnie).

Disagei to mozna jeszcze wybaczyc imo - w koncu trzyma sie swojej serii (chociaz postacie moglyby byc LEPSZEJ jakosci).

Odnośnik do komentarza

No a potem tworcy narzekaja na slaby marketing albo ze to wina graczy (nie wiedza co dobre lol XD), chociaz jezeli mowimy o Jrpg'ach to developerzy przewaznie milcza i wyskakuja z sequelami ... ale na kalkulatory*, swiat jest powalony :lol: !

 

 

 

 

* Wybaczcie za szczerosc.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hmm,ile w sumie pojawilo sie wersji w US albo Europie tej gry? Chodzi mi o anglojezyczne,moze nadrobie zaleglosci i bym sobie zalatwil,tylko z tego co widzialem na gamespot to sa jakies rozne podtytuly a niektore wyglada jakby to byla ta sama gra,ale inny tytul i sam nie wiem co myslec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...