Skocz do zawartości

Agarest senki War zero PS3


Yuki

Rekomendowane odpowiedzi

 

I skąd ten stereotyp garbienia się przy PC to ja do dziś nie wiem. Porządnych foteli w domach ludzie nie mają? ;) Nic nie stoi na przeszkodzie by podłączyć pada.

Gra nie była projektowana na myszkę.

 

Ale Ghostlight dodał jej obsługę w wersji PC i sprawdza się przyzwoicie. W sensie, masz normalnie kursor i zaznaczasz co trzeba bez problemów. Poza tym, jak już wspomniałem, podłączyć pada żadna sztuka, jeśli ktoś takowy preferuje.

 

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Troche zgasilisce moj zapał. Chociaz grindu sie raczej nie boje.

 

Tu nie chodzi o grind postaci, ale aby mieć jakikolwiek inny ekwipunek niż startowy musisz grindować po materiały do jego złożenia.

 

@Suavek

 

Mam zarówno wersje  na PS3 jak i PC i wiem jak źle działa sterowanie myszą. Zabawa w dokupywanie pada z XBOXowym rozkładem klawiszy nie jest fajna gdy mam 8 innych padów, które są dla mnie wygodniejsze, a nie wyświetlają się poprawnie na ekranie.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem na konsoli i moja pierwsza styczność z grą była na PC. Nie mogę powiedzieć, żeby sterowanie myszą należało do najlepszych w tym gatunku, ale nie miałem też żadnych problemów, poza lekką ślamazarnością kursora. Co jest w tym sterowaniu takiego "złego"?

 

Do padów możesz wykorzystać program C360CE, żeby gra postrzegała je jako te od X360.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem na konsoli i moja pierwsza styczność z grą była na PC. Nie mogę powiedzieć, żeby sterowanie myszą należało do najlepszych w tym gatunku, ale nie miałem też żadnych problemów, poza lekką ślamazarnością kursora. Co jest w tym sterowaniu takiego "złego"?

 

Do padów możesz wykorzystać program C360CE, żeby gra postrzegała je jako te od X360.

To że jest  gorsze niż na konsolach  - wolne  niedokładne i nieintuicyjne. Musisz latać po całym ekranie gdy na  padzie masz to pod 1 przyciskiem.

 

C360CE w magiczny sposób nie podmieni mi guzików które się wyświetlają an ekranie. Muszę sprawdzać który odpowiada za co.

 

Odnośnik do komentarza

 

C360CE w magiczny sposób nie podmieni mi guzików które się wyświetlają an ekranie. Muszę sprawdzać który odpowiada za co.

Powinien wyświetlać te z X360, czyli A B X Y itd. niezależnie od tego jakiego pada używasz.

 

Ale właśnie to Mi przeszkadza :D . Przykładowo Shovel Knight  wyświetla mi oznaczenia prawidłowe, czyli takie jak w mam w DS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...