Skocz do zawartości

Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Pewnie pisałem kiedyś o tym, ale stoję kiedyś z kumplami we wrocławiu, zastanawiamy się gdzie pójść, a ulicą idzie ONA. ~30 lat, krótkie przewiewne spodnie i bluzka na ramiączkach, a spod bluzki wychodzi ON, JEJ BRZUCH. Zwisał JEJ do ud. Pamiętam ten ohydny widok do dziś.  :sick:

 

 

Nie wiem co dokładnie mi się podoba we wrocławiu, ale ma taki... 'feeling' rozwiniętej cywilizacji. No i z tego co słyszałem od ludzi i czytałem na forum, jest tam dobrze jeśli chodzi o kina. Niektórzy mówią, że lepiej niż w krakowie, ale ja nie mam jeszcze zdania. 

Odnośnik do komentarza

A w Zgierzu by 10 osób weszło, i zobaczyło zebrane tam dwa bezdomne koty i psa. Co za porównanie. Dwa czołowe no-life'y forumka nie chcą dać 30 zł za cały dzień poznawania niesamowicie rzadkich stworzeń ziemi, powietrza i lądu z całej planety Ziemi, bez zaskoczeń

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Pewnie pisałem kiedyś o tym, ale stoję kiedyś z kumplami we wrocławiu, zastanawiamy się gdzie pójść, a ulicą idzie ONA. ~30 lat, krótkie przewiewne spodnie i bluzka na ramiączkach, a spod bluzki wychodzi ON, JEJ BRZUCH. Zwisał JEJ do ud. Pamiętam ten ohydny widok do dziś.  :sick:

 

 

Nie wiem co dokładnie mi się podoba we wrocławiu, ale ma taki... 'feeling' rozwiniętej cywilizacji. No i z tego co słyszałem od ludzi i czytałem na forum, jest tam dobrze jeśli chodzi o kina. Niektórzy mówią, że lepiej niż w krakowie, ale ja nie mam jeszcze zdania. 

 

haha, to mi się przypomniała sytuacja jak z figlarzem i kazem szliśmy z dworca uliczką na wprost (tam gdzie jest ten napis dobry wieczór we wrocławiu)

idziemy sobie a tutaj za rogiem stoi żul bez spodni z obsraną dupą xD no i poszlismy dalej trochę w szoku, trochę mając bekę.

Odnośnik do komentarza

A w Zgierzu by 10 osób weszło, i zobaczyło zebrane tam dwa bezdomne koty i psa. Co za porównanie. Dwa czołowe no-life'y forumka nie chcą dać 30 zł za cały dzień poznawania niesamowicie rzadkich stworzeń ziemi, powietrza i lądu z całej planety Ziemi, bez zaskoczeń

 

Czy jak wyłożę 30 zeta na gapienie się z jakimiś Januszami na zwierzęta które powinny biegać po sawannie zamiast sr.ać pod siebie w klatce 20 na 20 metrów w klimacie umiarkowanym to wygram życie?

Odnośnik do komentarza

Ale chcesz kupic czy wynajac? Kawalerke czy pokoj?

 

Na kawalerke to min 1300-1500 trzeba miec. Pokoj to tak od 500-600zl. Wszystkim rzadzi lokalizacja i stan.

 

Nowych mieszkan ceny za metr zaczynaja sie mniej wiecej od 5200zl. Wszystko zalezy od lokalizacji i odleglosci od centrum ale to wiadomo. No i od metrazu mieszkania.

Odnośnik do komentarza

Pamietaj, ze podalem ci ceny minimalne. Wiec nie zdziw sie jak ktos zaspiewa za kawalerke 2200. Zwykle pokoje we wro potrafia kosztowac 800zl.

 

 

Potrafią to kosztować 1300, i są ogłaszane jako "dla pary, 500 zł + rachunki". "Dla pary" polega na tym, że no fakt, dwie osoby mogą się wcisnąć w to łóżko. Jak ktoś chce za 800 pokój w zasięgu pół godziny do centrum, to już zdecydowanie przebiera w mniejszej części ofert. Chociaż też zależy, jakich kto oczekuje warunków. Moi znajomi zazwyczaj mieszkają dużo lepiej niż ja, za to niższa klasa musi zajmować takie nory, że ja jestem przerażony jak tam wchodzę. No trudno podać jedną cenę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Pamietaj, ze podalem ci ceny minimalne. Wiec nie zdziw sie jak ktos zaspiewa za kawalerke 2200. Zwykle pokoje we wro potrafia kosztowac 800zl.

 

 

Potrafią to kosztować 1300, i są ogłaszane jako "dla pary, 500 zł + rachunki". "Dla pary" polega na tym, że no fakt, dwie osoby mogą się wcisnąć w to łóżko. Jak ktoś chce za 800 pokój w zasięgu pół godziny do centrum, to już zdecydowanie przebiera w mniejszej części ofert. Chociaż też zależy, jakich kto oczekuje warunków. Moi znajomi zazwyczaj mieszkają dużo lepiej niż ja, za to niższa klasa musi zajmować takie nory, że ja jestem przerażony jak tam wchodzę. No trudno podać jedną cenę.

 

 

znajoma parka wynajmowała pokój w za(pipi)istym mieszkanku na szajnochy (!!!) za nieco ponad 4 stówy w tym niemal wszystkie media. płacili chyba tylko za neta osobno czy coś. metraż taki, że spokojnie zmieścili tam dwa ogramne łózka, kanapę, fotele, wielkie biurko + kilka standardowych mebli w tym zabytkową szafę. przestrzeń jak w niejednej kawalerce za te 1300-1500 a to nie całość tego zaje.bistego mieszkanka. za ścianą dobrzy znajomi. nie wiem co chciałem osiągnąć tym postem. chyba tylko zaznaczyć to, że bywa różnie i nawet z ogłoszenia można znaleźć super deal :P:);).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie zobaczyłem we Wrocławiu był typ w seledynowej wełnianej czapce z różowym pomponem oraz niebieską biodrówką zapętą przez ramię. Póxlźniej żule dwukrotnie sępili ode mnie na piwo, byłem świadkiem jak cyganka w pełnym tramwaju karmiła drące się w niebogłosy dziecko, jak w parku pod panoramą racławicką cyganka dosiadła.się na bezczela do czytającej kobiety i nie dawała się przepędzić. Zagęszczenie cyganów na metr kwadratowy jesf porażające, są wszędzie. Do tego byłem nagabywany przez typiarę z cocomo, a obok uliczni żebracy grali kings of lion. CZY MOŻE BYĆ GORZEJ ?

 

Niezły zonk w planowaniu przestrzennym na starym mieście. Między mniej lub bardziej zabytkowymi kamieniczkami co jakiś czas je.b randomowy obdrapany blok :)

 

Niedaleko ratusza mijałem obiekt, który mógłby być zarośniętym ogórkozem, gdyby nie wzrost i fakt, że był z kobietą.

W ogóle poczyniłem ciekawą obserwację, że średnia wzrostu dolnośląskiej młodzieży płci męskiej wydaje się być sporo mniejsza niż chłopców z centralnej Polski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.