Skocz do zawartości

- V -


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

W Styczniu 2010 roku zadebiutuje nowy serial twórcy "4400", po tytułem "V". Opowiada on o rzekomo pokojowym pojawieniu się Obcych na Ziemi. W roli głównej Elizabeth Mitchell, znana z LOST a także Joel Gretsch, który wcześniej grał główną rolę w "4400". Zwiastun

 

http://www.youtube.com/watch?v=WnNjRaBj3zs

 

Zapowiada się smakowicie, przynajmniej jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podobało się mnie to.

Serial ma duży potencjał w sobie. No zobaczymy jak będzie chociażby po 6 epach bo teraz jeszcze ciężko wyrokować. Morena Baccarin nawet w krótko przyciętych włoskach robi cudowne wrażenie. Elizabeth Mitchell z LOST to też niezły milf, a tutaj gra bardzo poprawnie, ale tylko tyle.

Odnośnik do komentarza

Jestem własnie po drugim epizodzie i wcale nie jest lepiej, nudne dialogi, i marne prowadzenie aktorów po scenach przez co można napisać ze sceny wyglądają drętwo, dla przykładu panna która grała w Lost i tam była prowadzona rewelacyjnie ale tu wypada jak trzecioplanowa aktorka. A przecież lost to serial nie byle jaki bo wstrząsnął chyba każym który go oglądał. To jest właśnie skala serialu w odniesieniu do jednego czynnika czyli gry aktorskiej a to można sobie zobaczyć na przykładzie panny ktora grała w obu serialach. Faceta z 4400 pomine bo ani tu ani tam sie niczym nie popisał, ale w 4400 miał większe pole i przez jakiś czas nawet był OK.

Lost ~10,

V~1

 

sorry chłopaki ale fakt jest faktem, są ludzie ktorym serial sie nie podoba. Nie wstrząśnie wami tak jak Lost, Prison Break czy zdecydowanie najlepszy Jericho.

Odnośnik do komentarza

poiuytr: -10

 

Kolejny odcinek, lepszy od pilota. Nie oceniam serialu, ale podoba mi się na razie i obejrze nastepny ep. Elizabeth Mitchel nie denerwuje jak w Loscie, w ktorym miała wiecznego focha.

 

Ale poiutr ma racje. V nie jest tak wstrząsający jak Prison Break

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze, świadczy o tym chęć oglądania dalszych odcinków.Wątek Czarnucha (łomatko, nie widziałem jeszcze takiego czarnego) i dziennikarza maja potencjał, niech tylko nie spiedolą tego.Wkurza parę rzeczy, a manowicie Tyler vel Bolesław Krzywousty, ks. Jack vel Moja-twarz-jest-bez-wyrazu oraz Erica Mam-garba-większego-niz-kfazimodo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...