Skocz do zawartości

- V -


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt chyba nie ogladal nowego odcinka... :P

 

Najlepszy moment serialu do tej pory - panna Vandervoort w bieliznie :rolleyes:

Łoj tak, niezła jest ;x Szkoda, że podobno mają obciąć wątek Ty'a i Lisy. Mogłoby być pikantnie.

 

Mi się podobał jeszcze moment, gdy

ten lekarz okazał się 'dobrym'.

 

Ale to raczej ze względów czysto fabularnych.

 

Ogólnie mi się podoba. Nie jestem zbytnio wymagający. Zawsze to jakaś odskocznia od Oz'a i Lostów.

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza

Najlepszy odcinek ze wszystkich, ktore widzialem do tej pory, chyba dlatego, ze bylo w nim wiele ciekawych zwrotow akcji. Niestety coraz czesciej widac tandete (nieraz niektore sceny przypominaja te z filmow klasy "ó" ).

 

W momencie kiedy Erica wyciaga pistolet z kabury mialem niezly ubaw (wsłuchajcie się w dźwięk), ale chyba nikt tego nie zrozumie...:teehee:

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem w końcu. Czekałem do trzech epów, i co tu dużo gadać; jak na razie podoba mi się. Co prawda śmierdzi typowymi serialowymi zagraniami typu; twoja matka to twój ojciec, jestem twoim synem, jestem zdrajcą itd. Co do zdrad, to tutaj już w ogóle jest pole do popisu, pewno na końcu i tak wyjdzie że, wszyscy są przybyszami. No i uwielbiam te miny w serialach z serii "Co się stało?!" , mistrzem jest Scofield.

 

Ale że, w temacie s-f wieje pustkami. To na bezrybiu ...

 

3 ep najlepszy.

Odnośnik do komentarza

No oglądam ten serial, ale muszę przyznać, że w bardzo wielu aspektach jest on poprostu bardzo chu'jowy.

Sztuczność aż bije po oczach.

 

A zachowanie i gra aktorska Przybyszów są jak żywcem wyjęte z jakiegoś podrzędnego sci-fi z lat 60tych.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A mi się tam podoba. Wiadomo, nie jest to jakaś rewelacja i serial ma sporo wad, ale i tak MI się przyjemnie oglądało(ciurkiem wszystkie obejrzałem). Finał dość ciekawy, mam tylko nadzieje, że na początku 2 sezonu

Anna nie wycofa się z tego, co zrobiła, nie będzie wyjaśniac tego jako przypadek, nieporozumienie czy coś w tym stylu i powie w końcu - "no more peace, war time bitchez :teehee: "

Odnośnik do komentarza

Tyler (pipi)a, Juliet z losta fajna, no i ten jakmutam z 4400 ksiądz. Ogólnie serial to zmarnowany potencjał. No kurwa, tacy zajebiści obcy z super technologią kontra ksiądz, murzyn, milf i angol...

Btw. weźcie pod uwagę że aktorzy specjalnie grają obcych sztucznie, bo ci nie mają uczuć. Jak 2gi sezon nie wyjdzie, to płakać na pewno nie będę. W sumie to się ucieszę, bo mogą jeszcze bardziej spierdolić niż pierwszy.

Odnośnik do komentarza

No serial nic wielkiego ale przyznam, ze w ostatnim epie zrobilo sie ciekawie (jak na ten serial). Najlepsza postacia jak dla mnie jest ten caly najmenik a to ze wzgledu na swoj za(pipi)isty irlandzki(?) akcent. Nie wiem czemu ale postac Joshuy tez mi podeszla (ciekawostka - zobaczcie sobie profil tego aktora na imdb, znacie go lepiej niz wam sie wydaje). No i ksiezniczka-jaszczurka za doznania estetyczne. Ogolnie to czekam na sezon 2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No ja mimo wszystko właśnie dojechałem do końca sezonu. I muszę powiedzieć, że 2 ostatnie epy wypadły całkiem dobrze szczególnie ostatni.

Gdyby serial wyglądał od początku jak ostatni ep to byłoby dobrze. W końcu pokazali te efekty, atmosfera się zagęściła do tego fajna muzyczka przygrywała no i sama końcówka dała radę.

 

Również jak wyżej Tyler w(pipi)ia mnie okrutnie już za sam wygląd lałbym go już pomijając emo zachowanie.

Czekam na drugi sezon może od razu rozpocznie się na poziomie tym bardziej, że potencjał jest ogromny (choć i tak już mocno zmarnowany).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

drugi sezon ma być już na pełnej ku.rwie. ew. spojlery:

 

-pokażą planetę visitorów

-pokażą prawdziwą formę visitorów

-będzie matka anny (aktorka z oryginalnego v)

-anna się załamie

-będzie konflikt w szeregach grupy oporu (inne frakcje wyznające brutalne metody walki)

-zaostrzy się konflikt anna vs. juliett z losta

-akcja będzie się dziać na całym świecie

-itp itd

 

może coś z tego być. ja będe oglądał. tematyka reptylian i innnych takich poku.rwionych teorii spiskowych mnie kręci. liczę, że visitorzy będa wyglądać jak raptor-jesus.

Odnośnik do komentarza

O cholera no to co wypisałeś cieszy oj nawet bardzo.

 

No mnie też właśnie kręci sam pomysł jest świetny gorzej z wykonaniem. No ale tak jak mówiłem ostatni epy dały nadzieję.

 

Mały spoiler

 

 

modliłem się żeby na końcu pokazali tego nowo urodzonego jaszczura-człowieka, szkoda, że tego nie zrobili

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...