Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawei jak to możliwe że gra będzie podobna pod wieloma względami do Uncharted, skoro to Uncharted nawiązywało to przygód Lary Croft. Zagadka na całego.

 

Ja tam jestem dalej spokojny, a wręcz będę mega zadowolony jak otrzymam tytuł podobny do Uncharted, ale stawiający bardziej na survival.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to będzie zwkła kopia Uncharted to szykuje się największy fail od czasów mgs4.

 

Survival, sandbox na papierze a na gameplayu skrypty i Uncharted.... Byle do E3.

 

Właśnie, trzeba czekać na jakieś demko z E3, bo trudno oceniać krótkie fragmenty, które pokazują tylko co efektowniejsze akcje. Square no na razie podobne są choćby te elementy platformowe, gdzie Lara łapie się jakiejś krawędzi, a ta się zawala. Akcja typowa z Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to będzie zwkła kopia Uncharted to szykuje się największy fail od czasów mgs4.

 

Survival, sandbox na papierze a na gameplayu skrypty i Uncharted.... Byle do E3.

 

Właśnie, trzeba czekać na jakieś demko z E3, bo trudno oceniać krótkie fragmenty, które pokazują tylko co efektowniejsze akcje. Square no na razie podobne są choćby te elementy platformowe, gdzie Lara łapie się jakiejś krawędzi, a ta się zawala. Akcja typowa z Uncharted.

 

Dlatego oceniam póki co, to co na razie widzę i nadal wierzę w nowego TR-a. Tylko niektórzy chyba zapominają, że już rok temu było około 5 minut gameplaya...................... która również wyglądała jak kalka U, co było pisane zaraz po E3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja się cieszę że te fragmenty wyglądają jak Uncharted. Jak kopiować to od najlepszych. Wczoraj grałem w Uncharted 2 z jednym maniakiem TR i sobie dyskutowaliśmy. Powiedział że Uncharted to wesoła i przyjemna gierka w stylu Tomba, ale gorsza i król(owa) jest jeden. Wyślę mu tą zajawkę to się chłopak zdziwi :) Zresztą jak mówicie, trzeba poczekać na full zwiastun.

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem :confused:

 

Najlepszy moment jak dla mnie to upolowanie sarenki czy co, to tam było. Chociaż nawet nie wiem czy polowanie nie było oskryptowane...

Dalej nie widzę obiecanek z zapowiedzi a jedynie Uncharted 4.

 

Chociaż dwie rzeczy na pewno na plus. Widać, że gra będzie "grubo +18" mocnych momentów już w trailerze nie brakuje. Raczej nie ma mowy o kinie przygodowym w stylu Uncharted.

 

A druga sprawa, Lara jeszcze nigdy w żadnej części nie była tak sexowna heh. Nowa bije pod tym względem na łeb starą, no i kapitalny VA nowej Croftówny.

Mimo to ciśnienie póki co opadło na nowego TR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wow! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Lara sexowna jak nigdy, sex i przemoc pełną gębą. Fajnie że będzie to dorosła, niegrzeczna przygoda. Żeby tylko nie było za dużo strzelania. Szykuje się hit. 5 marca lecę do sklepu, powinni wydać figurkę z tą wersją Lary, co za tyłek...

Odnośnik do komentarza

mi sytuacja z TR przypomina trochę MGS3 - Kojima w początkowej fazie produkcji obiecywał wręcz GTA w dżungli, a wyszła z tego gra genialna choć liniowa praktycznie tak jak każdy inny MGS.

 

Tutaj jak widać sytuacja raczej też się powtórzy choć mi to w sumie nie przeszkadza i po cichu liczę, że wzorem MGS3 dostaniemy po prostu rewelacyjną grę.

 

 

Słupek - na dużą swobodę w TLoU też bym się nie napalał. To będzie raczej taki Uncharted gdzie główny bohater będzie mógł zginąć od jednego strzału z elementami skradankowymi, które w serii Uncharted były malutkim dodatkiem , a tutaj będą niezbędne by grę zaliczyć.

Odnośnik do komentarza

A no porównanie z sytuacją z MGS3 nie głupie :)

 

Ficuś w TLoU sandboxa to ja się w ogóle nie spodziewam. Zdziwiłem się i tak jak w jakimś wywiadzie napisali o terenach większych niż w Uncharted <mniam>

Natomiast po prostu liczę na mniej skryptów, reżyserki a więcej gry w grze.

 

TR z tego co pokazują póki co to 100% reżyserki, smakowitej bo smakowitej ale reżyserki. Kurcze no gdyby nie zapowiedzi to nie miałbym pretensji.

A tak miałem całkiem inne wyobrażenie o tej grze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chyba gra przeszła podobną metamorfozę co Alan Wake - z oryginalnego sandboxa do kolejnej przyjemnej ale jednak gry akcji, dodatkowo z całą masą ilością skryptów. Nie jaram się.

 

I bardzo dobrze, ja nie wiem czy kiedykolwiek TR miał być sandboxem. Wideo genialne, 3mam kciuki za takie tytuły.

 

Oraz widze, że dla niektórych jak gra nie jest od R* to się nie jarają :)

Odnośnik do komentarza

hmm mam mieszane uczucia, liczylem jednak na sandboxa i symulator przetrwania na wyspie, a tutaj widzimy coś bardzo podobnego do uncharted , z domieszką maltretowania kobiety (cały czas coś jej sie dzieje)

nie chce typowej strzelanki TPP , mam nadzieje ze jednak bedą nowe elementy

 

 

chociaz trzeba przyznac ze serio lara naładniejsza ze wszystkich jakie były w grach (i filmach)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...