Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

genialnie się prezentuje, jak dla mnie jak już pisałem w innym temacie to jak do tej pory game of the show. Filmowość tego gameplayu i tak świetnie zmontowane skrypty aż czasem powodowały,że miałem wrażenie że to sprytny render z elementami interfejsu przy QTE i kolesiem trzymającym pada dla ściemy

Odnośnik do komentarza

Ok póki co najbardziej robiąca gra dla mnie itd. itd. itd. itp. (ileż można pisać) ale naściemniali trochę (tak mi się wydaje).

 

Miał być survival sandbox, otwarta wyspa z zamkniętymi terenami do których dostajemy się po zdobyciu umiejętności/ekwipunku. Miały być tam jakieś elementy platformowe, przygodowe, rozbitkowie itd. a przecież to co pokazali to wygląda jak 100% gra liniowa - jak Uncharted. Raczej nie było tu dużo do myślenia a elementy platformowe wyglądały na bardziej "automatyczne". Bardzo mi się podoba ale trochę inaczej to sobie wyobrażałem (w sumie to całkowicie inaczej).

 

I teraz widzę dwie opcje:

 

a) to był początek gry który tak wygląda, jest mocno oskryptowany. I poza tym miał robić "WoW" bo to pokazówka E3, na koniec filmiku Lara wydostaje się i zaczyna się gra właściwa. Czyli otwarta wyspa, survival, kombinowanie itd.

 

b) cała gra wygląda jak początek jak Uncharted a otwarta wyspa, survival jest tylko mocno umownie.

 

Ale tak czy srak jest ogień, top of most wanted ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeśli ma być otwarty teren, to będzie. Widzieliśmy tylko mały wycinek. Pewnie specjalnie tak dobrany, by robić jak najlepsze wrażenie. Szkoda, że nie pokazali strzelania, bo te w Tomb Raiderach nigdy nie było na wysokim poziomie. Dla mnie Tomb Raider to nr 2 tego E3, zaraz za Batmanem. Przynajmniej na ten moment, w końcu nie widziałem jeszcze Uncharted 3.

Odnośnik do komentarza
a) to był początek gry który tak wygląda, jest mocno oskryptowany.

 

To JEST początek gry. Samiuśki, już od pierwszych pokazów prasowych jest to podkreślane. Zresztą otwarty świat nie oznacza, że w ogóle nie pojawią się zamknięte i liniowe lokacje.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

http://www.gameinformer.com/games/tomb_raider/b/ps3/archive/2011/06/08/a-new-level-of-tomb-raider-unveiled-in-e3-demo.aspx A New Level Of Tomb Raider Unveiled In E3 Demo

 

No tak w końcu gry są tylko dla recenzentów/prasy ;/.

Jestem ciekaw ile takich tajnych pokazów się odbyło innych/niezapowiedzianych gier (SR3, Agent i gdzie jest Aliennnnnnnnnnnnn).

 

Chciałbym to zobaczyć.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

a ja dalej nie wiem czemu mam wrażenie że widzieliśmy koncepcyjny render a nie real-time gameplay bo to wręcz niewiarygodne,że gra na 1,5 roku przed premierą tak wygląda...dopiero za zamkniętymi drzwiami pokazali to co mają w chwili obecnej.

 

No chyba,że na standach każdy mógł zagrać w to demko z konferencji a ja te info przegapiłem...wtedy to posypuje głowę popiołem

Odnośnik do komentarza

a ja dalej nie wiem czemu mam wrażenie że widzieliśmy koncepcyjny render a nie real-time gameplay bo to wręcz niewiarygodne,że gra na 1,5 roku przed premierą tak wygląda...dopiero za zamkniętymi drzwiami pokazali to co mają w chwili obecnej.

 

No chyba,że na standach każdy mógł zagrać w to demko z konferencji a ja te info przegapiłem...wtedy to posypuje głowę popiołem

Nie no przecież widać, że to gameplay, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. A że 1,5 roku przed premierą? Taki Blizzard nie takie akcje ma na koncie ;) Fanem serii Tomb Raider nigdy nie byłem, ale ta część robi na prawdę pozytywne wrażenie... zwłaszcza ta dosadność, próba urealnienia postaci (ból, krew, zadrapania)... koniec z plastikową seks bombą, mam nadzieję że dostaniemy ciekawą postać. Restarty serii są super ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.gameinformer.com/games/tomb_raider/b/ps3/archive/2011/06/08/a-new-level-of-tomb-raider-unveiled-in-e3-demo.aspx A New Level Of Tomb Raider Unveiled In E3 Demo

 

No tak w końcu gry są tylko dla recenzentów/prasy ;/.

Jestem ciekaw ile takich tajnych pokazów się odbyło innych/niezapowiedzianych gier (SR3, Agent i gdzie jest Aliennnnnnnnnnnnn).

 

Chciałbym to zobaczyć.

 

Bo takie pokazy odbywają się na zasadzie "zaprosimy cię, ale masz napisać, że gra jest zajebista, czegoś takiego jeszcze nie było itd" by narobić hype'u.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zniszczyłeś mnie tym wyciekiem hehe nie masz może z Aliena podobnego ;p?

 

Damn ależ ta gra jest piękna, na moje skromne oko jest to przecież poziom graficzny zbliżony do Uncharted.

Na półtora roku przed premierą co ważne...

 

Zdecydowanie jeden z Top Wanted tylko czekam na jakiś gameplay pokazujący "otwarty teren" i typowy survival.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Tomb Raider oficjalnie wszedł już w fazę alfa (czyli grę już "można" przejść od początku do końca, wszystkie składowe są na miejscu)! Czyli plotki o przełożeniu premiery na 2013 były na szczęście kompletną bzdurą :) !

I jak mówią sami twórcy, testy wersji alfa potrwają dwa miesiące, a wersji beta kolejne dwa miesiące. Czyli przy optymistycznych założeniach Lara byłaby gotowa już pod koniec maja :D . Wiadomo, że na taką datę premiery raczej nie mamy co liczyć (lepiej niech porządnie przetestują nową Larę), ale już np. od razu po sezonie ogórkowym, koniec sierpnia/początek września :woot: . Oby!

 

http://www.vg247.com...lobal-sim-ship/

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cory Barlog (dyrektor kreatywny God of War II) dołączy do Crystal Dynamics i będzie zajmował się Tomb Raider oraz niezapowiedzianym jeszcze projektem. Wiadomo, że w samym TR już raczej wiele nie zmieni (skoro gra jest już w fazie alfa), ale przynajmniej dobrze wróży to tej nowej grze/ip od CD.

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/03/02/god-of-war-ii-creative-director-joins-tomb-raider-dev.aspx

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...