Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

ale co ona ma podobnego do tej 'starej' lary oprocz ciuchow? to tak, jakby kratos w nowym gow mial byc wzorowany na vin dieselu.:confused:

 

Ale której 'starej' Lary?? Tej z TR 1-4, czy z AoD, czy z Legendy/Underworld, a może tej z komiksów albo nawet z filmu?

 

A tak w ogóle to wiesz co znaczy restart marki??

Odnośnik do komentarza

wszystkie te lary miały ze sobą jakiś wspólny pierwiastek, duze cycki, wydatne usta i podobne oczy. ta nowa wygląda jak nariko z heavenly sword wrzucona do wspolczesnosci. po prostu dla mnie to szkalowanie pewnej wyrobionej juz marki, to tak jakby paul w tekkeie mial rozpuszczone wlosy (jak w czworce) co bylo tragedia, albo jakby cloud byl umiesnionym brunetem. nie to, ze nie lubie ewolucji postaci, ale nie lubie zbyt duzych zmian, bo mozna przegiac jak w przypadku designu crasha bandicoota.

Odnośnik do komentarza

wszystkie te lary miały ze sobą jakiś wspólny pierwiastek, duze cycki, wydatne usta i podobne oczy. ta nowa wygląda jak nariko z heavenly sword wrzucona do wspolczesnosci. po prostu dla mnie to szkalowanie pewnej wyrobionej juz marki, to tak jakby paul w tekkeie mial rozpuszczone wlosy (jak w czworce) co bylo tragedia, albo jakby cloud byl umiesnionym brunetem. nie to, ze nie lubie ewolucji postaci, ale nie lubie zbyt duzych zmian, bo mozna przegiac jak w przypadku designu crasha bandicoota.

ale usta nadal ma spore i calkiem fajne na tym screenie na zbliżeniu :>

 

no i jest poprostu młoda, bez przesady nie zrobili z niej paula albo clouda, i napewno nie jest to aż tak kosmiczna zmiana jak dante w nocym dmc , swoją drogą teraz tytul tej gry nabiera nowego znaczenia, serio mozna sie popłakać jak sie widzi tego goscia ze zmierzchu

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ludzie, zmiana wizerunku lary to chyba jedna z najlepszych decyzji ostatniego dziesięciolecia. Nie przyznawałem się do tego głośno, ale nigdy nie podobała mi się Croftówna - szpetna, silikonowa Lara nigdy do mnie nie przemawiała, szczególnie, że nie miała za grosz charakteru. Mam więc wielką nadzieję, że nowe podejście do tematu odmieni i wyniesie na szczytu nie tylko serię ale i nową ambasadorkę gamingu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie czuje się na tyle mocny z angielskiego to tutaj ma w pełni przetłumaczoną zapowiedź z GI (ostrzegam że w tej zapowiedzi mamy spoiler tego co się dzieje po rozbiciu statku):

 

http://laracroft.pl/tr9.htm

 

 

Na razie zapowiada się bardzo dobrze, mam tylko nadzieję, że to nie będą tylko puste słowa. Podoba mi się pokazanie ludzkiej strony Lary, wykorzystywanie fizyki, natury czy elementów otoczenia przy rozwiązywaniu "zagadek". No i będą również 'skrypto-akcje', w których cały czas będziemy mieli kontrolę nad Larą (akcja z samolotem :thumbsup: ). Widać również Lara ma nową biografię (np. jej rodzice ciągle żyją - w starej biografii bodajże przed 'osiemnastką' straciła oboje rodziców). A co do samej wyspy, to już chyba wiem jaki jest ulubiony serial ludzi z CD :whistling:.

 

P.S. Trailer TR pojawi się na początku stycznia.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oficjalne tapety z gry :

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2010/12/23/official-tomb-raider-wallpapers-for-everyone.aspx

 

Trzecia tapeta to nawet taki 'screen' z gry:

 

20781917.jpg

 

 

A tu podcast z twórcami gry, z którego można się dowiedzieć m.in. że gra będzie działać na 'ulepszonym' silniku z Legend/Underworld, że będzie zmienna pogoda, zagadki będą bazować głównie na fizyce, realistyczny ogień, woda, że 'zachowanie' Lary będzie się z czasem zmieniać, czyli głównie to co było już w samym artykule.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Posiniaczona, pokrwawiona, poturbowana... jednym słowem panna Croft wygląda jakby dopadło ją stado Goryli podczas okresu godowego. Na screenach widzimy także QTE (chyba) i jakiegoś gościa, który zaraz przeorze twarzyczkę Larze (choć on raczej wygląda na jakiegoś Toma Hanka tej wyspy).

Na plus trzeba zaliczyć mroczny klimat. Design fajny ale grafika... na tych obrazach pozostawia jeszcze trochę do życzenia. No nic, trzymajmy kciuki za twórców.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

CD zrobili ostatnio za(pipi)iste Lara Croft and the Guardian of the Light. Poradzili sobie z czymś takim, poradzą sobie z tym.

 

Nowe screeny, które przypominają Uncharted, powodują, że będę przyglądał się kolejnym informacjom o tej grze. Zakup staje się całkiem możliwy :]

 

Nie wiem w czym przypominają Uncharetd. Bardziej przypomina pierwszego TR tyle, że jest mroczniej i bardziej brudno.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

CD zrobili ostatnio za(pipi)iste Lara Croft and the Guardian of the Light. Poradzili sobie z czymś takim, poradzą sobie z tym.

 

Nowe screeny, które przypominają Uncharted, powodują, że będę przyglądał się kolejnym informacjom o tej grze. Zakup staje się całkiem możliwy :]

 

Nie wiem w czym przypominają Uncharetd. Bardziej przypomina pierwszego TR tyle, że jest mroczniej i bardziej brudno.

 

No to właśnie o niczym nie świadczy ;p.

Co innego 4 godzinna arcadówka a "pełna gra".

 

Ja też tego nie rozumiem gdzie to ludziom przypomina Uncharted ;]. Przecież z zapowiedzi to szybciej tej grze do RDR czy nawet rpg-a a nie do Uncharted ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Legend i Anniversary (zwłaszcza to drugie) dają radę. A ta niby niepozorna gierka przeznaczona do cyfrowej dystrybucji jest jedną z lepszych na PSN, Steam i XBLA, a to o czymś świadczy bo konkurencja jest spora. Nie przypuszczałem, że tyle miodu może być w takiej grze.

 

Teraz jak jest actionadventure gdzie trochę wspinania to Uncharted od razu. :teehee:

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

no wlasnie ta gierka z guardianem of light jednak jest o wiele prostrza w budowie , nie mowie że zła, ale poprostu serio latwiej zrobic taką gre niż pelnoprawnego sandboxa w tpp (glownie sie martwie o bugi, i jakies niewygodne sprawy w mehanice, i o ogolne ogarnięcie mapy, żeby sandboc byl ciekawy a nie nudny i pusty, albo jeszcze w dodatku brzydki)

Odnośnik do komentarza

Nom Anniversary jest ok tym bardziej jak ktoś lubi jedynkę, Legend blee to znaczy to dobra gra ale niczym się nie wyróżniająca ot kolejny TR.

 

Ja tam liczę na coś zupełnie nowego, nie chcę żeby ta gra była za bardzo podobna do starych TR-ów. Chyba, że pod względem trudności, zagadek no i żeby była zaje.bista jak swego czasu TR jedynka i trójka.

 

Chcę mix sandboxa - RDR, akcji - Uncharted, elementy rpg, zagadki z Tomb Raiderów, eksploracja, survival. Wiem, że to ogromne wymagania ale pierwsze zapowiedzi czy playtesty o tym właśnie mówią. Myślę, że pierwszy gameplay to potwierdzi lub obali.

 

Co do jeszcze cyfrowego TR-a wiem świetna gierka (zacząłem grać) ale to zupełnie inna para butów niż sandbox, pełna gra.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...