Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd młodziutkiej Lary jak na razie świetny :wub: , zobaczymy jak będzie wyglądać na silniku gry. I bardzo dobrze, że robią reboot serii i wracają do korzeni, a do tego survival, a nie szukanie jakiegoś tam artefaktu z super nowoczesnym wyposażeniem. Teraz tylko poczekać aż jakiś prenumerator GI wypuści skany do neta. Fajnie jakby na VGA pojawił się jakiś zwiastun czy coś.

 

Edit: W sumie można usunąć tą "9" z nazwy tematu.

 

P.S. Na tombraider.com można zobaczyć znaczek od pegi "+18"!!!!!. Robi się coraz ciekawiej :woot: . Platformy docelowe to oczywiście PS3, 360 i PC.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Też zauważyliście, że na tej okładce Lara ma na plecach łuk. Czyli te atworki, co kiedyś wyciekły, to chyba pochodziły jednak z tego TR. Więc i pewnie potwory też dostaniemy. Tylko nie wiem czy akurat chcę monstra w TR, bardziej wolałbym survival bliższy rzeczywistości, realności.

Odnośnik do komentarza

No właśnie co do tych "duchów, zjaw" (tak sugerują szkice) czy co tam ma się pojawić to żeby to było w granicach rozsądku, smaku "realności". Nie chciałbym żeby powstał z tego horror czy jakiś pseudo horror, nie mam nic przeciwko nawiedzonej wyspie ale z zachowaniem survivalu przede wszystkim.

 

Jedna, wielka cholernie interesująca niewiadoma jak na razie.

Gameplayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

Odnośnik do komentarza

Dobrze się dzieje, że powstała moda na rebooty co większych serii. TR od dawna powinien iść w innym kierunku (nie żebym psioczył na to co do tej pory dostawałem na PS2/3) i tu widzę potencjał. Po pierwsze w końcu jest widoczne to co powinno cechować takiego killera jak Lara już dawno - twarz pokryta krwią. Croft wymordowała setki kolesi i zwierząt, nikt się do tego nie przyczepił, a ona swawolnie hasała sobie po grobowcach dalej. Może dlatego, że ciała znikały po jakimś czasie i nikt nie zdążył zidentyfikować ciał ninja.gif . Ok, zapędzam się trochę, niemniej jednak wizerunek jest Kratosowy, a to zawsze jest in plus.

Odnośnik do komentarza

Długo nie musieliśmy czekać:

 

"- Lara is 21 in this game

- It's not only a reboot of the franchise but a reboot of the entire brand. As a result there will be no "real" Lara model this time.

- They're doing performance capturing with this game

- There are brutal deaths in the game this time. One is described as a deranged man stabbing Lara in the chest and then closing her eyes after she's dead. Another includes a boulder falling on her leg to trap her before another falls and crushes her head.

- CD won't talk specifics on weapons but concept art shows a bow, shotgun and pistol

- The lock on targeting system is gone and it now has a free aim system. CD says that it can compete with any of their competitors.

- "I think that the major difference between this game and the old is the concept of smoke and mirrors," begins Darrell Gallagher, the studio head at Crystal Dynamics. "There was an illusion of freedom because of streaming and loading that would pop you out in a different location, but this is absolutely real. You can literally go any direction that you see and carve your own way to the finish line instead of being guide."

- "It was important in the game to not only deliver the character arc of Lara Croft emotionally, but to deliver it in gameplay as well so the player gets to grow into a hardened survivor," says experienced director Noah Hughes. As the game unfolds, Lara will scavenge new tools and gear that augment her abilities. Lara's athletic prowess will also evolve. Some areas begin inaccessible due to physical limitations or scarce supplies. With the right skills and gear, however, the island is Lara's for the taking.

- There are base camps in the game. Here you can combine items to create something new and access a skill system to upgrade Lara's abilities. You'll also be able to use base camps to fast travel to different locations to minimize backtracking.

- You'll need to gather food and water in order to survive

- There are humans in the game, including some of the crew members from the shipwreck off the coast of the island.

 

That's about it. It seems like CD is still be fairly secretive about the gameplay details. There are some nice in-game screenshots. One features Lara hanging upside down in what looks to be a cocoon. Also several screenshots showing her bloodied and with bandages on."

 

neogaf

 

Zapowiada się wyśmienity survival.

 

I niskiej jakości screen:

 

tombraider1.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Beniek

 

A to są niby informacje z GI? Bo jak tak powinny gdzieś być już jakieś skany.

 

Nie no najbardziej te 3 podpunkty mnie jarają:

 

- There are base camps in the game. Here you can combine items to create something new and access a skill system to upgrade Lara's abilities. You'll also be able to use base camps to fast travel to different locations to minimize backtracking.

Czyli jednak dostaniemy dużą wyspę. Fast travel w obozowiskach, brzmi znajomo - RDR hehe.

 

- You'll need to gather food and water in order to survive

 

BOMBA!!!

 

- There are humans in the game, including some of the crew members from the shipwreck off the coast of the island.

 

:yes:

 

Kto by się spodziewał takiej nowej Lary.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

- You'll need to gather food and water in order to survive

 

BOMBA!!!

Tylko żeby się nie skończyło jak w MGS3, że przez całą gre wystarcyzło się posilić kilka razy.

I tak pewnie rozwiązą to podobnie jak w Falloucie, czyli dopiero na najwyższym poziomie trudności będzie się trzeba o to martwić. Czyli na starcie już wiemy od czego zacząć :teehee:

Odnośnik do komentarza

- You'll need to gather food and water in order to survive

 

BOMBA!!!

Tylko żeby się nie skończyło jak w MGS3, że przez całą gre wystarcyzło się posilić kilka razy.

 

True, true.

 

W zasadzie to nic konkretnego nie wiadomo o nowej Larze. Ale u mnie ta gra od wczoraj wskoczyła do czołówki oczekiwanych gier a jest tam ciasno jak cholera ;].

Czekam na gameplay lub trailer i modlę się żeby Lara wyszła w 2011.

 

Z tej gry może powstać mega sandbox może w końcu ktoś dorówna ... wiadomo komu ;p ale na całkowicie innym poziomie - sandbox survivalu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jak to czytam to nie wiedzieć czemu mam te same odczucie co Square - jawi mi się MGS3 i Kojima opowiadający o tym jak cudownym otwartym survivalem w dżungli miała być ta część.

 

Zobaczymy co z tego się urodzi, Kojima obietnic nie spełnił ale spłodził jedną z najwspanialszych gier ever, ciekawe co będzie w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Ciul z Kojimą :wacko: Ja tam widzę że przy tej grze twórcy inspirowali się sporo pierwszą częścią zejścia. Młoda,ładna dziunia chcąca za wszelką cenę przeżyć, do tega obiecują że ma być brutalnie i mroczno, mniam. I ten czekan na screenie, doskonała zabawka dla surviwal horroru. Żeby tylko nie przesadzili z ilością walki, to to po prostu nie może się nie udać, tyle że już niekoniecznie dobrze sprzedać :confused:

Edytowane przez brumbrum
Odnośnik do komentarza

Survival w grach video kojarzy mi się jedynie z przebijaniem się przez zastępy przeciwników, krwią wsiąkającą w brudne ciuchy, zaszczuciem, niepokojem itd....nie z jedzeniem szczurów czy polowaniem na jelenie. W przerywnikach niech wcina aż jej się będą uszy trzęsły. Ja chcę grać w grę akcji a nie kulinarne podboje Lary Croft.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...