Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatni raz dalem szanse One Piece. Niestety w ogole nie rozumiem tego fenomenu - kreska i desgin z bolka i lolka, dretwe dialogi, chvjowe walki. Ja dziekuje. Szkoda :(

Ok yaczes, ostatnia próba i dam Ci spokój :D Znalazłem Ci odcinek, który zawiera w sobie troche akcji, troche komedii i nie spoileruje za dużo. Jedyny minus, że całość dzieje się na statku praktycznie, ale to szczegół(info: płyną na dno oceany na wyspe ryboludzi i natrafiają po drodze na krakena). Obejrzyj i oceń. Jak Ci odc podejdzie, to lepiej oglądaj dalej

http://www.animehere...-525.html?ver=2

 

Ale prawdziwe One Piece masz tutaj:

KONIECZNIE sprawdź najnowszy rozdział, bo to pierwszy rozdział nowego arca(info: wypłynęli właśnie na powierzchnie po wizycie na wyspie ryboludzi) Możesz sobie zobaczyć jak wygląda tam kreska i ogólnie jak się wszystko prezentuje. A rozdział jest bardzo dobry i wypełniony nowymi informacjami po brzegi, więc nie powinno być żadnych problemów z ogarnięciem o co chodzi/

http://daikazoku.org...pter=655#page=1

Ten chapter to jest właśnie esencja OP - przygoda, komedia, interakcja załogi, pewna za(pipi)ista postac i za to wszyscy je kochamy. Jeśli lubisz ten chapter, to znaczy, że będziesz lubił OP, jeśli tylko będziesz go oglądać dalej. Napisz swoją opinie na temat chaptera/odc i obiecuje, że dam sobie spokój z przekonywaniem jak stwierdzisz, że nie fajne :D

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy chapter już jest.

Większość to walka ze smokiem(dobrze, że nie okazał się miłym stworzeniem, z którym słomki się zakumplują) i jak zwykle Zoro świecąc zaje.bistością ze wszystkich stron, odpier.dolił mu łeb... LIKE A BOSS.

Fabularnie dochodzą nowe element i nie wiadomo o co chodzi w ogole xD Panowie w kombinezonach, mówiące nogi XD i na czele wszystkiego shichibukai. No i tekst Luffiego na końcu... czyżby nowy członek załogi?

Odnośnik do komentarza

Jedno co mnie wciąż wnerwia, to desing Choper'a, Franky'ego i Brook'a... 1 ma łeb jak balon, drugi jest przepakowany, a kościotrupowi trzeba wywalić szalik-pedalik, okulary i debilny mad hatter. Sorki ale przekombinował z nimi. Stary desing był lepszy. I to jest jedyny minus reszta to miód, cud, maliny :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje Ci się :D

Luffy bawiący się z "nogami" w centaura oraz Sanji rozwiązujący puzzle - mistrz xD Fajnie, że słomki nie czekają, aż Zoro i Luffy uratują im dupy, tylko działają sami. Ciekawe co z Brookiem, jak znam życie to wpadnie w najmniej oczekiwanym momencie. Tajemnicza kobieta-ptak wzbudziła mój apetyt na bossa tej sagi, ciekawe czy będzie to ktoś znajomy, czy nie. No i na koniec dzieci gigantów... może Oda załatwi kraj Wano i Elbaf w jednej sadze? Byłbym bardzo zadowolony.

Tak w ogóle ten Arc zajeżdża mi takim area 51 troche xD Ciekawe kto i jakie eksperymenty tam prowadzi.

 

Póki co ten arc jest rewelacyjny. Ale po wyspie ryboludzi takie rzeczy osiągnąć nie trudno :P Niemniej zapowiada się swietnie.

PS. za tydzien znowu nie ma chaptera.... Oda............ zabije cie. Naruto ma przerwy raz na 4-5 miesiące a OP co 1-2 :confused:

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Zarzuce kilka epickich AMV. Kij, że wszystko praktycznie od jednego gościa, no ale ma talent do tego typu filmików :D Ostrzegam przed spoilerami i dodajcie jedno W na początku, bo nie można wstawić więcej niż jednego linka :(

 

Chyba obecnie najbardziej znany - całe OP w 6 minut

ww.youtube.com/watch?v=vslBlZFpyRA&feature=player_embedded

 

Mój skromny faworyt w kategorii 'epic'

ww.youtube.com/watch?v=CNcP2h9YUFE

 

Największy badass tej mangi też dostał swoje AMV na dobrym poziomie.

ww.youtube.com/watch?v=u4ZmyYfQgDU&feature=related

 

Tutaj najmocniej wyciskająca ZE MNIE łzy scena, delikatnie obrobiona i z nową muzą

ww.youtube.com/watch?v=7V9HC-4jmxc&feature=related

 

No i takie tam o rządzie

ww.youtube.com/watch?v=o71ZCVoI1yg&feature=player_embedded

 

 

Swoją drogą jak oglądałem to AMV to tak sobie uświadomiłem, że w OP nikt nie ma jakiegoś złego celu. Mamy dwie frakcje: rząd(i marynarke) oraz piratów i żadne z nich nie jest białe ani czarne. Wszystko ma na sobie odcień szarości. Nawet Czarnobrody, który jest już raczej oczywistym final bossem nigdy nie zrobił nic strasznie złego, ani tym bardziej nie powiedział. Dobrze, że nie ma żadnego zimala, który chce zabić wszystko co sie rusza, albo przejąć władze nad światem :whistling:

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Swoją drogą jak oglądałem to AMV to tak sobie uświadomiłem, że w OP nikt nie ma jakiegoś złego celu. Mamy dwie frakcje: rząd(i marynarke) oraz piratów i żadne z nich nie jest białe ani czarne. Wszystko ma na sobie odcień szarości. Nawet Czarnobrody, który jest już raczej oczywistym final bossem nigdy nie zrobił nic strasznie złego, ani tym bardziej nie powiedział. Dobrze, że nie ma żadnego zimala, który chce zabić wszystko co sie rusza, albo przejąć władze nad światem :whistling:

No akurat Czarnobrody to standardowy do bólu przykład wrednego villaina - zamordował swojego ziomka ze statku, zdradził swoją ekipę, uwolnił z Impel Down zgraję popapranych kryminalistów, zło oraz szaleństwo ma wypisane na twarzy i ewidentnie kombinuje coś w stylu przejęcia władzy nad światem (no, chyba że tak dla jaj zbiera tak solidny team i przejmuje zdolności innych, ale nie sądzę, że jego ambicje mają się skończyć na staniu się Królem Piratów). Skurwiel po prostu, a takich postaci w OP nie brakuje.

Edytowane przez Best
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą jak oglądałem to AMV to tak sobie uświadomiłem, że w OP nikt nie ma jakiegoś złego celu. Mamy dwie frakcje: rząd(i marynarke) oraz piratów i żadne z nich nie jest białe ani czarne. Wszystko ma na sobie odcień szarości. Nawet Czarnobrody, który jest już raczej oczywistym final bossem nigdy nie zrobił nic strasznie złego, ani tym bardziej nie powiedział. Dobrze, że nie ma żadnego zimala, który chce zabić wszystko co sie rusza, albo przejąć władze nad światem :whistling:

No akurat Czarnobrody to standardowy do bólu przykład wrednego villaina - zamordował swojego ziomka ze statku, zdradził swoją ekipę, uwolnił z Impel Down zgraję popapranych kryminalistów, zło oraz szaleństwo ma wypisane na twarzy i ewidentnie kombinuje coś w stylu przejęcia władzy nad światem (no, chyba że tak dla jaj zbiera tak solidny team i przejmuje zdolności innych, ale nie sądzę, że jego ambicje mają się skończyć na staniu się Królem Piratów). Skurwiel po prostu, a takich postaci w OP nie brakuje.

Na pewno jest bardziej oryginalny niż Madara i Aizen.

Jak sobie niby wyobrażasz głównego złego? Jako miłego gościa z kolorowych ciuszkach? To jest po prostu normalna rzecz, że zły koleś jest zły, wygląda jak zły i zachowuje się jak zły. A ważne jest to, co go wyróżnia. Brak misternych planów wyciągniętych z tyłka, brak pewności siebie przekraczającej granice dobrego smaku, brak wielkiej potęgi wziętej nie wiadomo skąd. Do tego bycie przez ponad 500 chapterów zwykłym pionkiem, takim jak Luffy i niemal równoczesne dążenie from zero to hero tak jak główny bohater. No i to jedyny villian który się niemal rozpłakał, kiedy groziła mu śmierć, bo za bardzo cwaniaczył i dostał sromotny wpierdziel.

Czy ma jakiś inny cel, oprócz Króla Piratów - nie wiadomo, ale szczerze w to wątpie. Swoją pierwszą załogę zdradził, bo było to konieczne, a żeby spełnić swoje marzenie to i tak musiałby ich pokonać prędzej czy później. I tak samo wątpie, że kiedykolwiek zdradzi swoją obecną załogę, której jest kapitanem. Jestem pewny że nie będzie zagrywek w stylu "jesteś zbędny, bo cię pokonali, więc giń"

Także imo racji nie masz, bo narazie za mało o nim wiemy. Może on wpaść w sztampe aizenowską, ale póki co trzyma się dobrze w swojej roli. Najistotniejsze jest to, że widzimy jego rozwój od niemal zera, a w innych shounenkach główny zły zawsze kieruje jakąś organizacją i wyłania się z ciemności ze swoją uber gigantyczną mocą, którą ma chvj wie skąd.

 

Co do nowego chaptera - moje przewidywania dotyczące prowadzenia akcji się sprawdzają. Oda się nie pierniczy i ładuje tyle wątków ile może. I bardzo dobrze. Law <3

 

czez - po co ty tu jeszcze wchodzisz, skoro dałeś sobie spokój z tą serią ;>?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...