Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszym elementem w tym całym animcu jest przywiązanie do załogi, pomimo tego że na początku każdy miał swój własny cel który chciał osiągnąć tak się ze sobą z żyli że nie mogą bez siebie żyć. Akurat powiem że jestem na bieżąco z mangą oraz anime i stwierdzam fakt że pomimo "tasiemiec" bo ciągnie się już przez setki odcinków to mało jest tak wciągających anime, gdzie z epa na ep rośnie poziom a Oda naprawdę jest geniuszem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A w anime w końcu nastąpił time-gap. Trzeba przyznać, że w ciągu tych dwóch lat niektóre postacie mocno się zmieniły. Usopp nieźle przypakował, Nami w końcu stała się naprawdę niezłą laseczką, a Robin w ogóle jest nie do poznania. W zasadzie chyba tylko Chopper i Brook zostali po staremu, reszta zdecydowanie wydoroślała bądź... nabrała ciekawszych kształtów. Niesamowicie jestem ciekaw jakimi skillami teraz dysponują. Luffy i Zoro będą chyba teraz przerabiać przeciwników na krwawą miazgę.

 

 

 

 

strawhatmugiwaraaftertw.jpg

 

Odnośnik do komentarza

No, tyyyyyyyyle czekałem i się doczekałem wreszcie. Opening nowy mi się podoba, a odcinek wypadł bardzo dobrze, szczególnie w HD, kreska jest mega. No i zaczyna się druga połowa OP, zapewne kolejne 10 lat oglądania przed nami, a postaci zaje.bistych tyle Oda natworzył, że sam nie wiem jak on to wszystko ma zamiar upchnąć. Szkoda, że przed Nowym Światem czeka ich jeszcze jedna przygoda, chce żeby już tam wpłyneli i niech zacznie się jazda!

Manga po tygodniowej przerwie powraca za 3 dni, jak myslicie, ile chapterów "sami wiecie co" będzie spadać :D?

Fiagro, Yaczes, jakies postępy z anime :F?

Odnośnik do komentarza

Hehe, Figaro a nie Fiagro ;p

 

Ja utknąłem na Skypii, a to przez głupiego kompa. Jak go naprawiłem to wciągnąłem się w Breaking Bad a nie potrafię oglądać dwóch seriali i to takich odmiennych naraz :F

 

 

Btw. w tamtych poprzednich postach gdy się dziwiłeś, że znam już Dragona to miałem na mysli Smokera ;f

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temacik po raz kolejny.

Jakie macie zdanie na temat nowego chapterka. A konkretnie chodzi mi o nowego członka załogi :D

Jak dla mnie troche lipton. Lubię jego desing, lubię jego zdolności, ale jego charakter totalnie nie pasuje do słomków. Jest jeszcze sznasa, że odmówi za tydzień, ale chyba nie ma się co łudzić.

Jeszcze z 5 chapków i NOWY ŚWIAT (pipi)YYYYYY

Odnośnik do komentarza

Odmówił tymczasowo! Powiedział, że jak załatwi swoje sprawy, to ich dogoni w nowym świecie i do nich dołączy. Ciekaw jestem jak się to rozwinie, ale dobrze, że tak się stało. Jak narazie to jest on zbyt sławny, silny i obeznany w nowym świecie. Gdyby dołączył teraz, to by się mądrzył na każdym zakręcie i przygoda byłaby nudna i przewidywalna, a Luffy mówił, że on nie chce nudnych przygód. Słomki troche ogarną w NŚ, staną się jeszcze silniejsi i niech wtedy sobie dołączy, jego widza już nic nie zepsuje, a monster trio zostanie nienaruszone, bo go wyprzedzi siłowo.

 

No i ten twist na koniec, mniam. Chyba nikt takiej teorii nie wymyślił, a było ich pełno :D

Odnośnik do komentarza

Zaje.bistość Zora wzrasta z każdym kolejnym arcem, obecnie w mandze to już w ogóle każdy kadr z nim bije badassem po oczach :P

Najlepsze jeszcze przed Tobą :D

A czy anime to love or hate, to po części prawda, ale minimum do arlonga każdy powinien obejrzeć, zanim rzuci, bo to jest właśnie taki punkt zwrotny, w którym spora ilość fanów zaczęła naprawdę lubić OP, a ci sceptycznie nastawieni powoli zaczęli się przekonywać.

Odnośnik do komentarza

No i nie posiada żadnych lamerskich "dewil frut pałers". Czysty skill.

 

Racja i trzeba przyznać, że powoli przeginają z Devil Fruit. Co trzecia spotykana osoba posiada zdolność szatańskiego owocu... I cześć zdolności jest powykręcana np. Kaku i jego typ zoan: człowiek-żyrafa WTF? Kiedyś osoby ze zdolnościami owoców należeli di elity, a teraz wygląda to tak jakby owoce sprzedawali na każdym straganie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Owoce elitarne to są najwyżej na east/west/south/north blue. Tak samo zresztą jak haki na grand line, bo w nowym świecie to pewnie każdy będzie miał je rozwinięte.

Od czasów wpłynięcia na GL owoce stały się czymś normalnym, co wiele osób posiada. No i w ogóle, czy to jest wada, że jest ich dużo? Dzięki nim wszystko jest ciekawsze.

Odnośnik do komentarza

Eksperymenty testować najlepiej na obiektach... najlepiej żywych :) A któż lepiej się nadawa na testerów niż piraci? I wcale o tym główni zainteresowani nie muszą wiedzieć (podrzucić owoc i obserwować co wyniknie). Poza tym doktorek zapewne pozostawił jakieś ukryte laboratorium gdzieś jak w przypadku Franky'ego podczas 2-letniego rozłamu ekipy. To właśnie dzięki dostępu do labu i wynalazków gościu w slipach się dopakował jak bramkarz na wiejskiej dyskotece.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...