Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Dave Czezky napisał:

Zaczynalem wielokrotnie i mange, i anime.

Nie wiem, chyba nie dotrwalem do Meksyku :(

U mnie tez na poczatku nie zaskoczyło, ale jak już sie wkreciłem :banderas: No nie ma w tasiemcach bardziej spójnego swiata i dobrze rozplanowanej fabuły.  

Bleach, DB czy Naruto im dalej, tym bardziej czuło się, że fabuła pisana na kolanie, ale trzeba pisać dalej bo popularne.

Odnośnik do komentarza

Arc ktory sie obecnie skonczyl w One Piece byl zajebisty i chyba zaden inny tasiemiec nie ma tak spojnej fabuly. 

Nie ogladam anime juz z 11 lat ale mange ciagle czytam i rzadko kiedy sie trafiaja nudne chaptery. Gosciu bardzo fajnie prowadzi story, postacie sa spoko(zarowno te dobre jak i zle) i jak cos kiedys zostalo ustalone to potem to nie zostaje zmienione zeby dac power upa Luffiemu. 

No ale nie kazda manga jest dla kazdego.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pomyśleć, że zaczynałem OP od urywków na niemieckim RTL-u. Wtedy nawet przez myśl mi nie przeszło, że spędzę z serią niemal 20 lat. O ile anime szanuję tylko za odcinki do timeskip'u tak mangę za całokształt. Choć wciąż mam ból kupra do Ody za zmianę designu postaci (Robin, Choper, Franky, Brook no i Nami) to leci szacun za spójność całości. Facet stworzył kawał solidnego świata i co najważniejsze wciąż trzyma poziom po tych 25 latach.

Finał Wano dostarczył ale ja zawsze lubiłem ten zakulisowy wydźwięk wydarzeń. To odkrywanie po kawałku tajemnic OP.

 

Mangę łykam hurtowo po kilkanaście(-dziesiąt) chapterów i pogubiłem się trochę na zjeździe szych.

Spoiler

Sabo zrobił przewrót by uwolnić Kume ale coś tam nie pykło i jakieś newsy wyciekły na jego temat. O co chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2022 o 15:15, Farmer napisał:

Pomyśleć, że zaczynałem OP od urywków na niemieckim RTL-u. Wtedy nawet przez myśl mi nie przeszło, że spędzę z serią niemal 20 lat. O ile anime szanuję tylko za odcinki do timeskip'u tak mangę za całokształt. Choć wciąż mam ból kupra do Ody za zmianę designu postaci (Robin, Choper, Franky, Brook no i Nami) to leci szacun za spójność całości. Facet stworzył kawał solidnego świata i co najważniejsze wciąż trzyma poziom po tych 25 latach.

Finał Wano dostarczył ale ja zawsze lubiłem ten zakulisowy wydźwięk wydarzeń. To odkrywanie po kawałku tajemnic OP.

 

Mangę łykam hurtowo po kilkanaście(-dziesiąt) chapterów i pogubiłem się trochę na zjeździe szych.

  Ukryj zawartość

Sabo zrobił przewrót by uwolnić Kume ale coś tam nie pykło i jakieś newsy wyciekły na jego temat. O co chodzi?

 

Nie wiadomo o co chodzi. Wiemy tyle, ze stało się coś szokującego.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Anime to widzę, że już ataki księżycowe jak w Naruto są.

Może się obejrzy jak ktoś ładnie zmontuje na YT same walki.

 

Za to manga... :banderas:

Wszystkie karty na stół, podbita stawka i jest sprawdzane. Szykuje się chyba królewski poker :fsg: Wszyscy ważni gracze wykonali ruch i tylko Akainu uwalony biurokracją  :leo:

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2023 o 20:54, Shen napisał:

Już tylko ja oglądam? Animacja teraz kozak, do tego sztos walki Zoro i Sanjiego a za kilka odcinków Luffy odpala gear 5 i spodziewam się czegoś na poziomie UI Goku vs Jiren :obama:

 


Widziałeś G5 w mandze? Bo jak nie to polecam zmienić trajektorię oczekiwań. Animacyjnie bankowo będzie sztos, ale sama walka będzie... bardzo łan pisowa, a nie dragon ballowa :D Oda wrócił z tym trochę do korzeni.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem właśnie w trakcie cyklicznego nadrabiania one piece jak się zbierze xxx odcinków, a zaległości było dużo bo skończyłem na udupieniu dona flaminga.
Zou, krótkie i spoczko + bekowe wprowadzenie raizo.
Whole cake spoko do połowy, ale ogólnie mega rozciągane momenty(krakers, katakuri i WEDDDDDDING CAKEEEEEEEE). Fajnie, że Sanji dostał dobre backstory, bo trochę to go podbiło w moich oczach, a zawsze był na szarym końcu ulubionych słomianych przez tą stulejarską jednowymiarowość.
Wano obecnie jestem po 2 akcie i no animacja mocny upgrade, jedynie te aury rodem z dragon balla jakos dziwnie wygladaja w one piece i mam beke z tego, ze jak ziemia wybucha to zawsze na rowniutkie prostopadlosciany xd Ale no tez sa momenty, ze ciagnie sie niemilosiernie i gdybym tego nie bingowal to bym sie chyba zajebal ogladajac 15min odcinka o niczym co tydzien, bo sporo takich zapychaczy jest. 

Po Wano pewnie znowu zrobie ze 3 lata przerwy, bo styl rysowania ody to dla mnie nieczytelne bazgroly i jak zaczynaja sie walki to nie mam pojecia kto jest synem kogo.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Dahaka napisał:


Widziałeś G5 w mandze? Bo jak nie to polecam zmienić trajektorię oczekiwań. Animacyjnie bankowo będzie sztos, ale sama walka będzie... bardzo łan pisowa, a nie dragon ballowa :D Oda wrócił z tym trochę do korzeni.

Widziałem tylko jakieś pojedyncze kadry, nie czytam mangi, ogladam anime.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dojechałem anime na bierząco i doczytałem reszte w mandze - przepaść pod względem tempa. Jeśli będą tak zamulać to wano pewnie do końca wakacji jak nie dłużej potrwa.

Ten nowy arc egghead całkiem spoczko, bardzo dużo się dzieje w każdym chapterze, a design vegapunka jest mega zakręcony. Jedynie fanem tych seraphimow nie jestem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...