Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam w mandze przerwę. Niech się chaptery nazbierają. 

Nadrabiam za to anime. Najpierw odświeżyłem sobie Marineford Arc i Bartie Arc by Dressrosa się skończyła. No i nie trwało to długo. Raptem jeszcze kilka epków do ostatecznego zakończenia. No i nie trwało to pół roku. Choć i tak anime dłuży się niemiłosiernie. Pierwsze 5 min. można śmiało skipować bo to tylko opening i powtórki. A potem już tylko przeciąganie.

Odnośnik do komentarza

Już chyba kiedyś pytałem, ale czy warto w to się pchać? Trochę mnie przeraża ilość odcinków ale jestem teraz na 20 i bardzo fajnie się ogląda, ale próbowałem kiedyś bleacha z dłuższych tasiemców i nie dotrwałem do końca a nie lubie tracić czasu na coś czego nie skończe. Może lepiej mange czytać?

Odnośnik do komentarza

Już chyba kiedyś pytałem, ale czy warto w to się pchać? Trochę mnie przeraża ilość odcinków ale jestem teraz na 20 i bardzo fajnie się ogląda, ale próbowałem kiedyś bleacha z dłuższych tasiemców i nie dotrwałem do końca a nie lubie tracić czasu na coś czego nie skończe. Może lepiej mange czytać?

Jak najbardziej warto. Manga ma już 800 rozdziałów i dalej trzyma fanów za jaja, oferując prawdziwy fabularny rollercoaster z dziesiątkami, jeżeli nawet nie setkami już, pokręconych postaci. Ostatnimi czasy poziom trochę spadł, tak że zamiast 10/10 dałbym 8/10, ale najnowszy arc się w tańcu nie pierniczy i zrzuca bombę za bombą, odpalając jednocześnie odliczania do atomówek, które mają szansę konkretnie pozamiatać :fsg: No i fabularnie powolutku zbliżamy się już do końca. Nadal jest mnóstwo rzeczy do pokazania, ale widać już metę.

 

 Anime możesz oglądać, tylko że z czasem staje się ono coraz gorsze jeśli chodzi o jakość wykonania, więc przeskok na mangę prędzej czy później cię czeka, pytanie tylko kiedy.

 

Jak dla mnie to możesz spokojnie oglądać do 517 (omijaj fillery). Przeciąganie, które zaczyna się w okolicach 300 odcinka nie powinno cię jeszcze zbyt mocno boleć, bo będziesz leciał na hajpie fabularnym i chłonął odcinek za odcinkiem. Od 517 do 628 - to już oglądanie może być bolesne, ale przy maratonowaniu może będzie dało się przeżyć, zależy od tego jak bardzo będziesz wciągnięty. Od 628 anime sobie odpuść i przerzuć się na mangę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale G-8 (odcinki 196-206) mógłby sobie obejrzeć bo to najlepszy filler.

large.gif

 

G-8 to najlepszy arc jaki kiedykolwiek powstal w chinskich bajkach jako zapchajdziura. Ko-ko-ko-ko-kooondoriano?

 

Co tam sie w mandze dzieje? Kurcze, przestalem ogladac anime w polowie akcji na Dressrosie, dokonczyli juz ten arc? Mozna wznawiac ogladanie? :>

Odnośnik do komentarza

790

dołącz do manga master race, a zobaczysz jak błądziłeś oglądając tylko anime

i jak coś to czytaj na kissmanga, bo tam mają zazwyczaj najlepsze dostępne w necie tłumaczenie i dobrą jakość skanów (tylko ze strony zamiast przeklikiwać to się przewija w dół)

to było w najnowsyzm odcinku:
http://kissmanga.com/Manga/One-Piece/Chapter-790?id=251232

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

790

 

dołącz do manga master race, a zobaczysz jak błądziłeś oglądając tylko anime

 

i jak coś to czytaj na kissmanga, bo tam mają zazwyczaj najlepsze dostępne w necie tłumaczenie i dobrą jakość skanów (tylko ze strony zamiast przeklikiwać to się przewija w dół)

 

to było w najnowsyzm odcinku:

http://kissmanga.com/Manga/One-Piece/Chapter-790?id=251232

Mange czytam, ale to co jest wydawane przez jpf, wszystkie tomy prawilnie w kolekcji

Odnośnik do komentarza

No ja też kolekcjonuje wydanie jpfu, ale, że są sto lat za murzynami, to trzeba czytać skany nowych rozdziałów. Przy mandze jest po prostu większe pierdyknięcie jak się coś widzi po raz pierwszy, niż przy anime, które starcza się coraz bardziej i bardziej i psuje scenę za scenę, albo paskudną kreską, albo okropnym przeciąganiem. Polecam być z mangą na bieżąco, bo wrażenia są lepsze po prostu no i jesteś rok do przodu z materiałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...