Jump to content

Jak ustawiacie konsolę - pionowo czy poziomoRecommended Posts

O ile się nie mylę takiego tematu jeszcze tu nie ma. Słyszałem że lepiej X'a nie kłaść pionowo bo zasłania wentylator (gdzieś to pytanie musiało się już pojawić ale tematu jeszcze chyba nie było). No i właśnie jak to z tym jest - ja mam pionowo - czy wpływa to na awaryjność konsoli?

Edited by Spooky Monkey
Link to comment
  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem niema to najmniejszego znaczenia mam 2 X'y i oba stoja pionowo do tej pory nie mialem z nimi problemu ;p czy to pionowo czy poziomo niema różnicy powietrze i tak jest dobrze wydmuchiwane, i nie jest to prawda ze co kolwiek zasłania, pewno odezwa się osoby co uważają inaczej ale to pewno sadza tak bardziej przez nagonkę wielkiej awaryjnosci (o ile awaryjnosć to prawda tak ustawienie konsoli niema znaczenia ) ;)

Link to comment

poziomo. raz, że pionowo nie mam jak, a dwa to mój kot lubi po meblach skakać wiec mogło by być nieprzyjemnie, trzy to wyczytałem bodajże kiedyś tutaj na forum, że pionowo cos tam się stapia i ściegka a potem sie konsole wieszająi rody wyskakuja. nie wiem czy to prawda.

Link to comment

Mam dość mało miejsca, więc obie konsole stoją. X po prawej, PS2 po lewej stronie telewizora. Właściwie to PS2 już leży w szafie.:) X stał tak ponad 2,5 roku i nie robił problemów. Padł dopiero po przejżdżce samochodem. Chyba nie lubi podróży.:) Teraz nadal będzie stał.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.