Skocz do zawartości

Epic Mickey


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Warren Spector pracuje nad grą Epic Mickey? Steampunkowy projekt twórcy Deus Ex nabiera kolorów. Dosłownie.

Serwis Eurogamer (bazujący na zewnętrznych źródłach informacji) donosi, iż na stronach internetowych dwóch artystów pojawiły się szkice poglądowe z nowej gry studia – zmierzającego na Nintendo Wii (sic!) Epic Mickey.Inny artysta umieścił nowy projekt Junction Point Studios w swoim portfolio.

Czy można więc uznać, że za jakiś czas doczekamy się oficjalnej zapowiedzi tytułowej gry? Naszym zdaniem tak. Dodamy jeszcze, że słuchając wieści o mechanicznym zombie Goofym i patrząc na szkice poglądowe Freda Gambino jesteśmy pewni, że będzie to killer, dla którego warto będzie kupić Nintendo Wii.

źródło

Więcej grafik z gry

epicmickey072905.jpgepicmickey072904.jpg

2e3u34x.jpg2hi022s.jpg

epicmickey072903.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Concept arty genialne, niesamowicie zaostrzające apetyt. Z kolei skany pokazują, że będzie to raczej kolejna pierdołowata platformówka dla Baczka PL i jego kolegi z przedszkola (oczywiście to tylko wstępne założenie). Enyłej, szkoda. Już myślałem, że mam powód aby zainwestować w Wii.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Wejdź gdzieś tak za tydzień w moją sygnę to się przekonasz xD. Jest ok, ale kamera dość często się gubi, a walki (poza bossami) są raczej mało ciekawe. Do ogrania, ale do większej ekstazy, jak w przypadku najnowszego Donkey Kong, Epic Mickey mnie nie doprowadził.

Odnośnik do komentarza

Super pięknie, ale co to wnosi? ja gram w DR: Case West... czym się chwalić? może jakąś opinią po paru godzinnym gameplay?

no rzeczywiscie twoj post nie wniosl nic ciekawego do dyskusji o Epic Mickey

 

EDIT

 

Ja wczoraj pogralem u Lisy. W sumie gralem z 2h, ale licznik w grze pokazuje 1.5h. Zrobilem dwa etapy 2D i teraz w grze dotarlem do bodajze domu gremlinow. Gra ma kapitalne intro, ktore bardzo mi sie podoba. Ponadto gra kapitalnie korzysta w uniwersum Myszy i co chwile sa nawiazania do epizodow. Jako, ze ostatnie wakacje spedzilem z moja ukochana siostrzenica ogladajac chyba kazdy mozliwy epizod Mickey Mouse po 10 razy to jestem na bierzaco. Co mnie od poczatku dosyc mocno uderzylo to brak dialogow w wersji audio. Ja rozumiem, ze to jest Wii, ale na Wii gralem juz w gre gdzie byl lektor i gdzie dialogi byly czytane (byl to Madworld). Tak wiec nie rozumiem do konca zagrania Spectora z brakiem audio glosow i dymki z tekstami. Slaby to IMO zabieg w szczegolnosci, ze to Mickey Mouse tak wiec duza szansa, ze pograc beda chcialy w ta gre pewnie i dzieci ktore jeszcze czytac nie potrafia. Duzy minus poki co w strone fabuly, poza intro nic fabularnie sie przez te 1.5h kontaktu z gra nie dzialo. Nie widzialem najmniejszego sensu fabularnego w eksploracji miejscowek. Nie do konca przekonuje mnie tez paleta kolorow w wasteland. Niby jest kolorowo, ale jest kolorowo i mrocznie. Taki zabieg ma sens biorac pod uwage jak wasteland zostalo stworzone, ale i tak nie przekonalo to. Pod katem gameplayowym gra jest IMO kapitalna. Nie grywam na Wii wiec nie mam za bardzo porownania do Donkey Kong, Mario i innych platformowek, ale Epic Mickey ma swietnie zaprojektowane poziomy, ktory bardzo fajnie sie eksploruje, swietna zabawe za pomoca pedzla i dorysowywania i zmazywania obiektow no i fajne elementy platformowe. Poza tym w kazdej miejscowce mamy pare questow do wykonania, kupe znajdziek i mase rzeczy do oblokowania. Zabawa z pewnoscia jest, wczoraj przez przypadek w jednej miejscowce zostalem na dluzej i odkrylem dwie drogi wyjscia z niej. Walka sama w sobie jedynie pozostawia troche do zyczenia, moim zdaniem powinna byc bardziej intuicyjna i atak skoku na przeciwnika powinien byc bardziej skuteczniejszy. Graficznie nie liczac palety kolorow na ktora lekko narzekam jest ok. Na pewno nie jest to gra dla graficznych whores grajacych na 360 albo ps3 ale moim zdaniem wycisnieto z wii bardzo duzo i gra pokazuje klase. Na bank bede w nia jeszcze gral i bedzie to gra na wii ktora ukoncze ale jezeli fabula sie nie rozkreci to watpie bym przechodzil ja wiecej niz raz.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli kogoś obchodziło moje zdanie, na temat Epic Mickey, to tutaj są moje wypociny do ogarnięcia :P

Śmiem twierdzić, że wszystkie te figurki i dodatki Zeratula, prezentują się bardziej epicko, a niżeli sama gra... Dedykowanego, limitowanego nunchucka w kształcie pędzla, czy stacje dokującej nie ma w tym w edycji kolekcjonerskiej, ta ?

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Odkopuje trupa, ale studio nie żyje.

 

url-copy-700x475.jpg

Sad news for Epic Mickey fans, all three of you. Today, Disney announced that in their effort to keep up with the changes in the gaming industry, they are closing the studio established by Warren Spector. The move has probably as much to do with the meager results of Epic Mickey 2: The Power of Two as with Disney’s desire to move all resources to their Disney Infinity platform.

The official statement from Disney is as follows:

“It was with much sadness that we informed our teams today of changes to our Games organization, which include the closure of Junction Point Studios. These changes are part of our ongoing effort to address the fast-evolving gaming platforms and marketplace and to align resources against our key priorities. We’re extremely grateful to Warren Spector and the Junction Point team for their creative contributions to Disney with Disney Epic Mickey and Disney Epic Mickey 2.”

Junction Point was founded in 2005 by the creator of Deus-Ex and his colleague Art Min and housed several Ion Storm refugees. It is unclear whether Spector will continue to make games for Disney, this time in-house, or will he move to other opportunities.

http://www.gatheryourparty.com/articles/2013/01/29/junction-point-studios-closing-down/

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...