Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Robie zbiórkę na RPG :Vagrant story,Final Fantasy 8,Final Fantasy tactics wychodzi po 17zł za slota.Potrzebuję 4 osób w tym jednej z kartą

1.Master JIN(brak karty)

2.sznajder(brak karty)

3.

4.

5.

 

W zasadzie jakbyście chcieli jeszcze coś dorzucić(najlepiej mgs) to jestem otwarty{poza FF7}

Edytowane przez Master JIN
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Urządzam składkę na 5 gier : Fat Princess (36 zł), Burn Zombie Burn ! (14 zł), Hustle Kings (29 zł), Bomberman ULTRA (18 zł), Worms (29 zł).

Łącznie składka wynosi 125 zł czyli po 25 zł za osobę.

 

1. Tezette (bez karty)

2. lordpix (bez karty)

3. Gilek (bez karty)

4. Duduś (bez karty)

5.

 

 

 

Promocja prawdopodobnie do 8 stycznia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Organizuję zbiórkę na parę gier mianowicie: Zen Pinball (29zl), Fat princess (36zl), Call of Dute Classic PLATYNA(55zl), Magic ball (36zl), Trine (36zl). The Godfather II PLATYNA (5,99 EU)

CAŁOŚĆ około 215 / 5 = 43 zł

1. szullder (mam kartę)

2. Qba_o1

3. Lipa

4. FBI

5.

 

GRY w tych cenach są dostępne do 07 stycznia, ich początkowa cena była przeważnie dwa razy większa - więc uważam, że się opłaca.

 

Jestem chętny

Odnośnik do komentarza

 

Witam, poszukuję ekipy (tym jednej osoby z kartą działającą na PSS US) na 3 części wielkiego klasyku z PSX Crasha Banicoota.

 

Są one na PSS US (na PSS PL nie ma drugiej części), koszt za sztukę to 5,99 $, a więc za 3 część to będzie 18 $

 

Przy obecnym kursie dolara ok 2,9zł, wyniesie to nas 52,20 zł / 5 = 10,50 zł na głowę

 

1) balon1984 (nie mam karty)

2) Lipa (bez karty)

3) szpic (bez karty)

4)Master JIN(bez karty)

5)

 

 

Najlepiej kontaktować się zemną na gg lub pw.

 

 

 

 

 

Ewentulnie gdyby nikt nie miał kary działającej na US możemy wziąć Crasha 1 i 3 z PSS PL - 36 zł / 5 = 7,20 zł

 

 

pozdrawiam i zapraszam do ekipy.

 

Odnośnik do komentarza

Robie zbiórkę na RPG :Vagrant story,Final Fantasy 8,Final Fantasy tactics wychodzi po 17zł za slota.Potrzebuję 4 osób w tym jednej z kartą

1.Master JIN(brak karty)

2.sznajder(brak karty)

3.keyzee(brak karty)

4.

5.

 

W zasadzie jakbyście chcieli jeszcze coś dorzucić(najlepiej mgs) to jestem otwarty{poza FF7}

Odnośnik do komentarza

Organizuję zbiórkę na parę gier mianowicie: Zen Pinball (29zl), Fat princess (36zl), Call of Dute Classic PLATYNA(55zl), Magic ball (36zl), Trine (36zl). The Godfather II PLATYNA (5,99 EU)

CAŁOŚĆ około 215 / 5 = 43 zł

1. szullder (mam kartę)

2. Qba_o1

3. Lipa

4.

5.

 

GRY w tych cenach są dostępne do 07 stycznia, ich początkowa cena była przeważnie dwa razy większa - więc uważam, że się opłaca.

To co jest za 5.99 Euro (The Godfather II Corleone Bundle) to tylko paczka dodatków do gry. Gra nie została wydana na PSN.

Odnośnik do komentarza

Organizuję zbiórkę na parę gier mianowicie: Zen Pinball (29zl), Fat princess (36zl), Call of Dute Classic PLATYNA(55zl), Magic ball (36zl), Trine (36zl). The Godfather II PLATYNA (5,99 EU)

CAŁOŚĆ około 215 / 5 = 43 zł

1. szullder (mam kartę)

2. Qba_o1

3. Lipa

4. FBI

5.

 

GRY w tych cenach są dostępne do 07 stycznia, ich początkowa cena była przeważnie dwa razy większa - więc uważam, że się opłaca.

To co jest za 5.99 Euro (The Godfather II Corleone Bundle) to tylko paczka dodatków do gry. Gra nie została wydana na PSN.

Jestem dalej chetny

Odnośnik do komentarza

Organizuję zbiórkę na parę gier mianowicie: Zen Pinball (29zl), Fat princess (36zl), Call of Dute Classic PLATYNA(55zl), Magic ball (36zl), Trine (36zl). The Godfather II PLATYNA (5,99 EU)

CAŁOŚĆ około 215 / 5 = 43 zł

1. szullder (mam kartę)

2. Qba_o1

3. Lipa

4. FBI

5. Zajęte 

 

GRY w tych cenach są dostępne do 07 stycznia, ich początkowa cena była przeważnie dwa razy większa - więc uważam, że się opłaca.

To co jest za 5.99 Euro (The Godfather II Corleone Bundle) to tylko paczka dodatków do gry. Gra nie została wydana na PSN.

Jestem dalej chetny

Przepraszam osoby które składały się ze mną. Proszę o kontak ze mną na PW lub GG gdyż uzbieraliśmy komplet.

 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Urządzam składkę na 5 gier : Fat Princess (36 zł), Burn Zombie Burn ! (14 zł), Hustle Kings (29 zł), Bomberman ULTRA (18 zł), Worms (29 zł).

Łącznie składka wynosi 125 zł czyli po 25 zł za osobę.

 

1. Tezette (bez karty)

2. lordpix (bez karty)

3. Gilek (bez karty)

4. Duduś (bez karty)

5.

 

 

 

 

Gry były w świątecznej promocji, teraz ich cena wzrosła. Nie mogłem znaleźć osoby z kartą, więc NIEAKTUALNE !!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Urządzam składkę na 5 gier : Fat Princess (36 zł), Burn Zombie Burn ! (14 zł), Hustle Kings (29 zł), Bomberman ULTRA (18 zł), Worms (29 zł).

Łącznie składka wynosi 125 zł czyli po 25 zł za osobę.

 

1. Tezette (bez karty)

2. lordpix (bez karty)

3. Gilek (bez karty)

4. Duduś (bez karty)

5.

 

 

Gry były w świątecznej promocji, teraz ich cena wzrosła. Nie mogłem znaleźć osoby z kartą, więc NIEAKTUALNE !!

Można by np. wyrzucić Bombermana i Burn Zombie Burn. Hustle Kings jest nadal za 29zł, Wormsy 36zł, Fat Princess 55zł razem wychodzi 120zł.

Odnośnik do komentarza

 

Witam, poszukuję ekipy (tym jednej osoby z kartą działającą na PSS US) na 3 części wielkiego klasyku z PSX Crasha Banicoota.

 

Są one na PSS US (na PSS PL nie ma drugiej części), koszt za sztukę to 5,99 $, a więc za 3 część to będzie 18 $

 

Przy obecnym kursie dolara ok 2,9zł, wyniesie to nas 52,20 zł / 5 = 10,50 zł na głowę

 

1) balon1984 (nie mam karty)

2) Lipa (bez karty)

3) szpic (bez karty)

4)Master JIN(bez karty)

5)

 

 

Najlepiej kontaktować się zemną na gg lub pw.

 

 

 

 

 

Ewentulnie gdyby nikt nie miał kary działającej na US możemy wziąć Crasha 1 i 3 z PSS PL - 36 zł / 5 = 7,20 zł

 

 

pozdrawiam i zapraszam do ekipy.

 

Podbijam.

Naprawde nie ma chetnego z karta?

Odnośnik do komentarza

Raczej da się na to składać więc jak ktoś by reflektował to z chęcią złożę się na dodatek:

Dragon age: Origins - Warden's Keep Cena: 26 zł za całość

1.KainGorn

2.Ryudo_PL

3.

4.

5.

 

Mogę złożyć się nawet w 2 - 3 osoby.

mile widziany ktoś z kartą :good:

 

Chętny, niestety nie posiadam karty.

Odnośnik do komentarza

Urządzam składkę na 3 gry :

Fat Princess (55 zł)

Hustle Kings (29 zł)

Worms (36 zł)

 

Łącznie składka wynosi 120 zł czyli po 24 zł za osobę.

 

 

 

 

1. Tezette (bez karty)

2. Gilek (bez karty)

3.

4.

5.

 

 

przez taki okres żaden z użytkowników nie wyraził zainteresowania, więc NIE AKTUALNE.

Edytowane przez Tezette
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Składka na :

 

Call of Duty Classic - 55 zł

Magic Ball (Magic Orbz) - 36 zł

Rag Doll Kung Fu - 22 zł

Tank Battles - 26 zł

 

Suma: 139zł / 5 = 27.80 zł na osobę

 

 

1. badys ( mam kartę )

2. To miejsce czeka na ciebie

3. To miejsce czeka na ciebie

4. To miejsce czeka na ciebie

5. To miejsce czeka na ciebie

 

(ewentualnie ,można jakąś grę zmienić bądź dołożyć)

Edytowane przez bAdeK
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dinner Dash anyone? 36zł, składka po 7,20zł. Można coś dorzucić.

1. RockNRollenHeart (karta)

2.

3.

4.

5.

a może by tak dorzucić do tego dinner dasha jeszcze trine i tank battles?

 

Mała zmiana planów u mnie :) Mogę kupić Rock Band (w końcu!) i będzie krucho z pieniędzmi. Przepraszam, jeśli chcesz prowadź dalej składkę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...