Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2.

3.

4.

5.

 

ps. rozumiem, że w temacie kupowania na USA z polską kartą nic się nie zmieniło?ostatnio robiłem takie zakupy w grudniu bodajże.

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

Little Big Planet (PS3 - pełna gra z polskiego PS Store) 87zł = 17.40zł na głowę

 

1. Rokkyu (mam kartę)

2. Ölschmitz

3. gaspo

4. Alex van Cube

5. Sarge_PL

 

Po dane do przelewu proszę się zgłaszać na PM lub GG: 1643568 (po 17:00).

Konto w PKO Inteligo.

 

Pzdr.

Jest komplet :) .

Odnośnik do komentarza

Little Big Planet (PS3 - pełna gra z polskiego PS Store) 87zł = 17.40zł na głowę

 

1. Rokkyu (mam kartę)

2. Ölschmitz

3. gaspo

4. Alex van Cube

5. Sarge_PL

 

Po dane do przelewu proszę się zgłaszać na PM lub GG: 1643568 (po 17:00).

Konto w PKO Inteligo.

 

Pzdr.

Jest komplet :) .

 

Dzięki wszystkim za szybką reakcję! Dane do przelewu podaję na PM, a grę kupię jutro z samego rana, bo dziś nie będę "na konsoli". ;)

Myślę, że ok 9 rano podam wszystkim namiary na konto PSN.

 

edit: jednak wskoczę szybko i kupię, myślę, że w ciągu godziny podam już login/pass Olschmitzowi (bo kasa doszła).

edit2: Olschmitz już otrzymał ode mnie namiary i może ssać LBP. Pozostałym podam jak tylko dostanę sms z banku.

edit3: LOL! To jest polska wersja językowa, jaka miła niespodzianka! :D

 

Pzdr.

Edytowane przez Rokkyu
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2. Caps , loooock, mastaaaa

3.

4.

5.

 

ps. rozumiem, że w temacie kupowania na USA z polską kartą nic się nie zmieniło?ostatnio robiłem takie zakupy w grudniu bodajże.

Odnośnik do komentarza

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2. Caps , loooock, mastaaaa

3. Mirumoto

4.

5.

 

ps. rozumiem, że w temacie kupowania na USA z polską kartą nic się nie zmieniło?ostatnio robiłem takie zakupy w grudniu bodajże.

Odnośnik do komentarza

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2. Caps , loooock, mastaaaa

3. Mirumoto

4. jasiu1106

5.

 

ps. rozumiem, że w temacie kupowania na USA z polską kartą nic się nie zmieniło?ostatnio robiłem takie zakupy w grudniu bodajże.

 

Dopisałem szwagra bo jest chętny, a nie ma konta na forum. A nie lepiej kupić na polskim PSS? Wtedy gra będzie prawdopodobnie po polsku ;)

Odnośnik do komentarza

Składka na Infamous z USA PSS. Koszt to 29,99$, co przy dzisiejszym kursie daje 93,30zł. Przy pełnej ekipie 5 osób wychodzi po 18,66 na głowę (+/- 19zł, więcej być nie powinno).

 

1. MGajewski (mam kartę)

2. Caps , loooock, mastaaaa

3. Mirumoto

4. jasiu1106

5. Olschmitz

 

ps. rozumiem, że w temacie kupowania na USA z polską kartą nic się nie zmieniło?ostatnio robiłem takie zakupy w grudniu bodajże.

 

Dopisałem szwagra bo jest chętny, a nie ma konta na forum. A nie lepiej kupić na polskim PSS? Wtedy gra będzie prawdopodobnie po polsku ;)

 

 

na polskim jest za 87 wiec wyjdzie taniej :) czekam na pm z danymi do przelewu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...