Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

składka na Burnout Complete Edition

koszt Burnouta ze wszystkimi możliwymi dodatkami wynosi 99zł/19,80zł na osobę

 

W zestawie:

?pełna gra Burnout Paradise z darmowymi dodatkami (Paradise Bikes i zmienny cykl dnia i nocy),

?Big Surf Island ? nowy obszar w Paradise City wraz z Dust Storm Buggy, nowymi wyścigami, stunt runs i "znajdźkami",

?Party Pack ? tryb "podaj pada", 2-8 osób,

?Legendary Cars Collection ? zestaw samochodów,

?Toys Collection ? samochody w formie zabawek,

?Bosts Specials ? jeszcze lepsze dopalacze,

?Cops and Robbers ? tryb sieciowy polegający na pościgach złodziei lub umykaniu przed policją.

 

1.Zajęty slot

2.Zajęty slot

3.Zajęty slot

4.Zajęty slot

5.

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie. Swego czasu kupowałem swoją kartą grę z PSS na 5 osob. Założyłem dla niej nowe konto i pozostali czterej po zalogowaniu zassali grę. Dzisiaj kupiłem kolejny tytuł ze składki z innymi ludźmi z forum na to samo "zapasowe" konto. I okazuje się że nikt oprócz mnie nie może jej zciągnąć bo wyskakuje bład że aktywowane jest już na 5 systemach. Nie ma szans żeby ktoś przypadkowy zciągnał gre spoza listy, czyli mam rozumieć że na to konto mogą zciągać już tylko osoby które były logowane przy zakupie pierwszej gry ?

Odnośnik do komentarza

składka na Burnout Complete Edition

koszt Burnouta ze wszystkimi możliwymi dodatkami wynosi 99zł/19,80zł na osobę

 

W zestawie:

?pełna gra Burnout Paradise z darmowymi dodatkami (Paradise Bikes i zmienny cykl dnia i nocy),

?Big Surf Island ? nowy obszar w Paradise City wraz z Dust Storm Buggy, nowymi wyścigami, stunt runs i "znajdźkami",

?Party Pack ? tryb "podaj pada", 2-8 osób,

?Legendary Cars Collection ? zestaw samochodów,

?Toys Collection ? samochody w formie zabawek,

?Bosts Specials ? jeszcze lepsze dopalacze,

?Cops and Robbers ? tryb sieciowy polegający na pościgach złodziei lub umykaniu przed policją.

 

1.Zajęty slot

2.Zajęty slot

3.Zajęty slot

4.Zajęty slot

5.VoytecCFC

Dopisuje się. ;)

Odnośnik do komentarza

Skladka na SHANK:

 

1. dzej003

2. art57 (bk)

3. MasterJIN (bk)

4. schab0795 (bez karty)

5. Walker (jest karta)

dopisalem sie

 

Komplet. Jutro powysyłam Wam dane do przelewu, bo najwidoczniej ja zbieram kasę.

 

Niestety jutro wyjezdzam,i wroce pewnie dopiero w piatek za tydzien,tak wiec zwalniam slota. 1 slot wolny!

 

w takim razie ja wskakuje hop :P

 

 

WITAM DOPISAŁEM SIĘ DO TEJ SKŁADKI 19 ego DZIS MAMY 26 A NIE OTRZYMAŁEM ŻADNEJ INFORMACJI W SPRAWIE ZBIÓRKI DO KTÓREJ ZGŁOSIŁ SIĘ Walker WIĘC PODZIĘKUJE ZA TAKĄ HUJOWĄ WŚPÓŁPRACE I WIELKI MINUS DLA TEGO UŻYTKOWNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

składka na Burnout Complete Edition

koszt Burnouta ze wszystkimi możliwymi dodatkami wynosi 99zł/19,80zł na osobę

 

W zestawie:

?pełna gra Burnout Paradise z darmowymi dodatkami (Paradise Bikes i zmienny cykl dnia i nocy),

?Big Surf Island ? nowy obszar w Paradise City wraz z Dust Storm Buggy, nowymi wyścigami, stunt runs i "znajdźkami",

?Party Pack ? tryb "podaj pada", 2-8 osób,

?Legendary Cars Collection ? zestaw samochodów,

?Toys Collection ? samochody w formie zabawek,

?Bosts Specials ? jeszcze lepsze dopalacze,

?Cops and Robbers ? tryb sieciowy polegający na pościgach złodziei lub umykaniu przed policją.

 

1.Zajęty slot

2.Zajęty slot

3.Zajęty slot

4.Zajęty slot

5.VoytecCFC

Dopisuje się. ;)

 

Voytec podaj mi maila swojego, albo wyczyść skrzynke tu na forum bo nie mogę podesłać Ci wiadomości z danymi

Odnośnik do komentarza

SHANK (47,00zł/5 osób = 9,40zł na głowę):

 

1. stoodio (brak karty),

2. mattb (brak karty),

3. black mamba (brak karty)

4.Fuerte (brak karty)

5.cwieri ( jest karta)

Potrzebujemy łaskawcy z kartą... :rolleyes:

 

Ja przelewam dyszkę jakby co :thumbsup:

No to was poratuje :) Tylko napiszcie mi co i jak bo nie skladalem sie nigdy wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Składka Shank 47/5=9,40 na łebka

1.MasterJin(BK)

2.dzej003 (tylko Shank, jesli nie bedzie nikogo z karta to moze moja nowa zadziala :)

3.gostdog(BK)

4.

5.

 

Jeśli składkowicze by byli chętnie to można dorzucić earthworm jim/scott pilgrim lub nawet obie,ale podstawowa skladka obejmuje shanka

Edytowane przez gostdog
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Składka Shank 47/5=9,40 na łebka

1.MasterJin(BK)

2.dzej003 (tylko Shank, jesli nie bedzie nikogo z karta to moze moja nowa zadziala :)

3.gostdog(BK)

4. caps_lock_masta bk

5.

 

Jeśli składkowicze by byli chętnie to można dorzucić earthworm jim/scott pilgrim lub nawet obie,ale podstawowa skladka obejmuje shanka

Odnośnik do komentarza

Składka Shank 47/5=9,40 na łebka

1.MasterJin(BK)

2.dzej003 (tylko Shank, jesli nie bedzie nikogo z karta to moze moja nowa zadziala :)

3.gostdog(BK)

4. caps_lock_masta bk

5. darkknight (bk)

 

Jeśli składkowicze by byli chętnie to można dorzucić earthworm jim/scott pilgrim lub nawet obie,ale podstawowa skladka obejmuje shanka

mamy komplet,skontaktuje się dzejem i jak jego karta zadziala to mu sie kaske przeleje i on kupi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...