Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Składka 1:

Buzz to nie dodatki tylko osobne gry z osobnymi trofeami, nie ma to nic wspólnego z wersją pudełkową. Wszystkie gry mają łatwe 100% do zdobycia i wszystkie są dość tanie.

Buzz! Junior: Dino Den 18 zł

Buzz! Junior: Monsters 18 zł

Buzz! Junior: RoboJam 18 zł

Heavy Weapon 14 zł

Gunstar Heroes 18 zł

Interpol: The Trail of Dr. Chaos 36 zł

122/5= tylko 24,4 złna osobę.

1.Przemek1d(brak karty)

2.

3.

4.

5.

 

 

 

Składka 2:

 

Wszystkie dodatki do Borderlands:

Zombie Island of Dr. Ned

Mad Moxxi's Underdome Riot

The Secret Armory of General Knoxx

29+29+26=84/5=16,8 zł

 

1.Przemek1d(brak karty)

2.

3.

4.

5.

Edytowane przez przemek1d
Odnośnik do komentarza

SHANK (47,00zł/5 osób = 9,40zł na głowę):

 

1. Decanabol (brak karty)

2. Nait (brak karty)

3.

4.

5.

 

Niezła gra za śmieszne pieniądze :)

 

 

Scott Pilgrim vs The World (36zł/5=7.20zł na głowę)

1. Rokkyu (mam kartę)

2. Nait

3.

4.

5.

 

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o jaką grę chodzi: TRAILER

Tak jak przy ostatnich zrzutkach: po otrzymaniu z banku (PKO INTELIGO) SMS'a potwierdzającego przelew wysyłam login/pass.

Odnośnik do komentarza

Scott Pilgrim vs The World (36zł/5=7.20zł na głowę)

1. Rokkyu (mam kartę)

2. Nait (bk)

3. gostdog (bk)

4. Decanabol

5.

 

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o jaką grę chodzi: TRAILER

Tak jak przy ostatnich zrzutkach: po otrzymaniu z banku (PKO INTELIGO) SMS'a potwierdzającego przelew wysyłam login/pass.

Edytowane przez Decanabol
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Stworzyłem z kumplem grupę na kilka gier z cyklu "must-have" z PSN i mamy jeszcze 3 wolne sloty. Poszukujemy takich osób, które później nadal będą chętne na przyszłe premiery. Z takich najbliższych premier na pewno kupilibyśmy Deathspank 2 oraz najnowszą Larę Croft and the Guardian of Light. W tej chwili na koncie kupione są 2 gry:

 

- Shank 47 zł

- Deathspank 47 zł

 

We wtorek dokupujemy Castle Crashers !! (polecam obejrzeć filmiki na YT ? gra jest super, szczególnie online coop)

 

Od strony Technicznej wygląda to tak:

 

- Sobies (KARTA)

- <Zajęty slot>

- Wolny

- Wolny

- Wolny

 

Na chwilę obecną za Shank i Deathspank wychodzi 18,8 zł od osoby. We wtorek jak wyjdzie Castle Crashers dowiemy się jaka będzie jego cena.

 

Podkreślam: Szukamy trzech osób z którymi później nadal będzie można na coś się zrzucić (szczególnie te 2 pozycje co podałem na początku)

 

W razie czego priv na forum, bądź GG:8180079

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Witam. Stworzyłem z kumplem grupę na kilka gier z cyklu "must-have" z PSN i mamy jeszcze 3 wolne sloty. Poszukujemy takich osób, które później nadal będą chętne na przyszłe premiery. Z takich najbliższych premier na pewno kupilibyśmy Deathspank 2 oraz najnowszą Larę Croft and the Guardian of Light. W tej chwili na koncie kupione są 2 gry:

 

- Shank 47 zł

- Deathspank 47 zł

 

We wtorek dokupujemy Castle Crashers !! (polecam obejrzeć filmiki na YT ? gra jest super, szczególnie online coop)

 

Od strony Technicznej wygląda to tak:

 

- Sobies (KARTA)

- <Zajęty slot>

- micze

- Wolny

- Wolny

 

Na chwilę obecną za Shank i Deathspank wychodzi 18,8 zł od osoby. We wtorek jak wyjdzie Castle Crashers dowiemy się jaka będzie jego cena.

 

Podkreślam: Szukamy trzech osób z którymi później nadal będzie można na coś się zrzucić (szczególnie te 2 pozycje co podałem na początku)

 

W razie czego priv na forum, bądź GG:8180079

 

Pozdrawiam

 

Pisze się na wszystkie wymienione gry.fajna składka

Odnośnik do komentarza

Witam. Stworzyłem z kumplem grupę na kilka gier z cyklu "must-have" z PSN i mamy jeszcze 3 wolne sloty. Poszukujemy takich osób, które później nadal będą chętne na przyszłe premiery. Z takich najbliższych premier na pewno kupilibyśmy Deathspank 2 oraz najnowszą Larę Croft and the Guardian of Light. W tej chwili na koncie kupione są 2 gry:

 

- Shank 47 zł

- Deathspank 47 zł

 

We wtorek dokupujemy Castle Crashers !! (polecam obejrzeć filmiki na YT ? gra jest super, szczególnie online coop)

 

Od strony Technicznej wygląda to tak:

 

- Sobies (KARTA)

- <Zajęty slot>

- micze

- Arik_19

- Wolny

 

Na chwilę obecną za Shank i Deathspank wychodzi 18,8 zł od osoby. We wtorek jak wyjdzie Castle Crashers dowiemy się jaka będzie jego cena.

 

Podkreślam: Szukamy trzech osób z którymi później nadal będzie można na coś się zrzucić (szczególnie te 2 pozycje co podałem na początku)

 

W razie czego priv na forum, bądź GG:8180079

 

Pozdrawiam

 

Pisze się na wszystkie wymienione gry.fajna składka

Odnośnik do komentarza

Scott Pilgrim vs The World (36zł/5=7.20zł na głowę)

1. Rokkyu (mam kartę)

2. Nait (bk)

3. gostdog (bk)

4. Decanabol

5.

 

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o jaką grę chodzi: TRAILER

Tak jak przy ostatnich zrzutkach: po otrzymaniu z banku (PKO INTELIGO) SMS'a potwierdzającego przelew wysyłam login/pass.

 

Następnym razem czytajcie uważniej temat, po co dublować składki:

Robię też nową na Scott Pilgrim vs. The World: The Game

1. xbor (brak karty)

2. hakuzaijo (brak karty)

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza

Witam. Stworzyłem z kumplem grupę na kilka gier z cyklu "must-have" z PSN i mamy jeszcze 3 wolne sloty. Poszukujemy takich osób, które później nadal będą chętne na przyszłe premiery. Z takich najbliższych premier na pewno kupilibyśmy Deathspank 2 oraz najnowszą Larę Croft and the Guardian of Light. W tej chwili na koncie kupione są 2 gry:

 

- Shank 47 zł

- Deathspank 47 zł

 

We wtorek dokupujemy Castle Crashers !! (polecam obejrzeć filmiki na YT ? gra jest super, szczególnie online coop)

 

Od strony Technicznej wygląda to tak:

 

- Sobies (KARTA)

- <Zajęty slot>

- micze

- Arik_19

- Wolny

 

Na chwilę obecną za Shank i Deathspank wychodzi 18,8 zł od osoby. We wtorek jak wyjdzie Castle Crashers dowiemy się jaka będzie jego cena.

 

Podkreślam: Szukamy trzech osób z którymi później nadal będzie można na coś się zrzucić (szczególnie te 2 pozycje co podałem na początku)

 

W razie czego priv na forum, bądź GG:8180079

 

Pozdrawiam

 

Pisze się na wszystkie wymienione gry.fajna składka

 

Przepraszam, że robię zamieszanie, ale chce coś tu sprostować:

 

Otóż to ogłoszenie wysłałem na kilka for i dostałem tyle zgłoszeń, że autentycznie zgłupiałem :confused:

 

Na chwilę obecną potwierdzoną osobą jest micze + jedna z innego forum. Dlatego też proszę osobę o nicku: Arik_19 o zgłoszenie się na moje GG. Trzymam ten 1 slot dla Ciebie, ale mam na niego już 4 inne osoby :rolleyes: Czekam na odpowiedź od Ciebie !!

 

Czyli na chwilę obecną wygląda to tak:

 

- Sobies (KARTA)

- <Zajęty slot>

- micze

- Arik_19

- <Zajęty slot>

 

EDIT: PEŁNY SKŁAD!!

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Składka 1:

Buzz to nie dodatki tylko osobne gry z osobnymi trofeami, nie ma to nic wspólnego z wersją pudełkową. Wszystkie gry mają łatwe 100% do zdobycia i wszystkie są dość tanie.

Buzz! Junior: Dino Den 18 zł

Buzz! Junior: Monsters 18 zł

Buzz! Junior: RoboJam 18 zł

Heavy Weapon 14 zł

Gunstar Heroes 18 zł

Interpol: The Trail of Dr. Chaos 36 zł

122/5= tylko 24,4 złna osobę.

1.Przemek1d(brak karty)

2.

3.

4.

5.

 

 

 

Składka 2:

 

Wszystkie dodatki do Borderlands:

Zombie Island of Dr. Ned

Mad Moxxi's Underdome Riot

The Secret Armory of General Knoxx

29+29+26=84/5=16,8 zł

 

1.Przemek1d(brak karty)

2.Dandelion (brak karty)

3.PaVvL0 (brak karty)

4.

5.

 

Ocvzywiscie 4 dodatek chce kupic, na razie wszyscy chca go dokupic wiec nie ma problemu, tylko ile on bedzie kosztował? Pewnie 29 zł jak reszta.

 

Zgłaszać się do składek, pierwsza składka to aż 6 gier za około 25 zł, taniocha.

Edytowane przez przemek1d
Odnośnik do komentarza

Proponuje dwie skladki dla tych ktorzy przespali tak jak ja :

 

-UNCHARTED2:Drake fortune multiplayer pack(18zl) + Siege expantion pack(22zl) , suma 40zl/5=8zl na glowe.

 

 

1.darkknight(nie mam karty)

2.luk7772

3.

4.

5.

 

-Dante's Inferno : Dark forest pack(18zl) + Trials of St.Lucia(36zl) , suma 54/5=10,80zl na glowe.

 

1.darkknight (nie mam karty)

2.

3.

4.

5.

 

 

 

Jezeli bedzie duzy problem ze znalezieniem wszystkich 5 osob jestem otwarty na kupno tych dlc w mniejszym skladzie.

Odnośnik do komentarza

Składka Shank 47/5=9,40 na łebka

1.MasterJin(BK)

2.dzej003 (tylko Shank, jesli nie bedzie nikogo z karta to moze moja nowa zadziala :)

3.gostdog(BK)

4. caps_lock_masta bk

5. darkknight (bk)

 

Jeśli składkowicze by byli chętnie to można dorzucić earthworm jim/scott pilgrim lub nawet obie,ale podstawowa skladka obejmuje shanka

mamy komplet,skontaktuje się dzejem i jak jego karta zadziala to mu sie kaske przeleje i on kupi

 

Witam gierka mialabyc dzis a bedzie jutro (przerwa PSN) POzdro...

Odnośnik do komentarza

Składka 1:

Buzz to nie dodatki tylko osobne gry z osobnymi trofeami, nie ma to nic wspólnego z wersją pudełkową. Wszystkie gry mają łatwe 100% do zdobycia i wszystkie są dość tanie.

Buzz! Junior: Dino Den 18 zł

Buzz! Junior: Monsters 18 zł

Buzz! Junior: RoboJam 18 zł

Heavy Weapon 14 zł

Gunstar Heroes 18 zł

Interpol: The Trail of Dr. Chaos 36 zł

122/5= tylko 24,4 złna osobę.

1.Przemek1d(brak karty)

2. Drewas (brak karty)

3.

4.

5.

 

 

 

Składka 2:

 

Wszystkie dodatki do Borderlands:

Zombie Island of Dr. Ned

Mad Moxxi's Underdome Riot

The Secret Armory of General Knoxx

Claptrap Ninja Assassin

29+29+26+29=113/5=22,6 zł

 

1.Przemek1d(brak karty)

2.Dandelion (brak karty)

3.PaVvL0 (brak karty)

4.kimimaro09 ( karty brak)

5.

 

Szukamy tylko jednej osoby z kartą na dodatki do Borderlands. 4 dodatki do tej wspaniałej gry.

Edytowane przez przemek1d
Odnośnik do komentarza

Czy są chętni ludzie do stałej, która kupowałaby największe hity każdego miesiąca czy myślę 1-2 gierki miesięcznie

Pierwszym zakupem byłoby Castle Crushers 47/5=9.40zł. Później można byłoby się zas6tanowić nad Tomb Raider'em: guardian of Light i Alieen Bree ale to już dogadywalibyśmu się później przez gg/pw/Jako że bylibyśmy stałą ekipą moglibyśmy spokojnie używać kart zdrapek o wartości 100 i 200zł

1.xbor (brak karty)

2.

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...