Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Składka na Shank'a

47/5 = 9,40zł

 

1. szymuR (brak karty)

2.

3.

4.

5.

 

A jak działają te składki ? Gra będzie działała u każdego z nas ? Jestem w tym kompletnie zielony, ale jeżeli będę miał shanka za dyszkę to ja się pisze. Wpisujcie mnie na listę i mówcie komu trzeba przelać ciapę i jak to działa. Będę wdzięczny. pozdr

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PS: I żeby ktoś miał konto na PSN, na którym spokojnie można dzielić się z 4 użytkownikami, bo kiedyś kupiłem jakąś grę od kogoś i wyszedł zonk, że maksymalna liczba konsol dla tego konta była już aktywna, i teraz szukaj tu i proś kogoś by dezaktywował konto w konsoli biggrin.gif

dlatego mysle, ze najbezpieczniej bedzie tak

 

przed kupnem kazdy musi aktywowac slot na swojej konsoli, jak wszyscy potwierdza aktywacje kupiec wchodzi na konto i zmienia haslo, kupuje gry, usuwa dane karty i przywraca stare hasło.

aktywacja konta na konsoli Account Management > System Activation > PS3 System > Activate

Odnośnik do komentarza

Nowa składka na Wormsy 55/5=11zł:

 

1.Drab (Brak karty)

2.Lysy_ ( Brak karty )

3.balon1984 (brak karty)

4.

5.

Na innym forum też robię składkę na te Wormsy, więc jak chcesz mogę przesłać linka, mam kartę, byłoby nas trzech z tobą. :) Innych też zapraszam do mnie.

 

no ja tez bym się pisał :)

 

też wchodzę

Odnośnik do komentarza

Siema

Chętny ktoś na składke- trylogia RE Z PSX ,oczywiście z USS Store bo na polskim chyba niema. Niestety nie posiadam karty.

1.deek (brak karty)

2. olschmitz (brak karty)

3. Masorz (brak karty)

4.

5.

elo, moze dorzucimy od razu silent hill? ;p koszta wzrosna niewiele, a od razu bylyby wszystkie najlepsze horrorki :)

 

 

Jakie sa koszta tej imprezy napisz mi na PM to rozwaze ale pewnie bym sie pisal na to ale zaznaczam ze nie mam karty.

Odnośnik do komentarza

Nowa składka na Wormsy 55/5=11zł:

 

1.Drab (Brak karty)

2.balon1984 (brak karty)

3.

4.

5.

Na innym forum też robię składkę na te Wormsy, więc jak chcesz mogę przesłać linka, mam kartę, byłoby nas trzech z tobą. :) Innych też zapraszam do mnie.

 

no ja tez bym się pisał :)

 

też wchodzę

Ja wychodzę

Odnośnik do komentarza

Składka na gry ktoe dostną patcha do obsługi move: High Velocity Bowling-29zł, Hustle Kings-29zł, Planet Minigolf-29zł. Składka po 17,40zł Jak będziemy wiedzieć ile będzie kosztować

można dorzucić tumble.

 

1.xbor (brak karty)

2.

3.

4.

5.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Wychodzi ostatnio mnóstwo niezłych gier,szukam ekipy która kupowała by zemną co miesiąc z 1-2 gierki. Wychodzę z taką sprawą, bo za chwile nie będę mógł dodawać nowych użytkowników do konsoli:D

 

Tez chętnie przystałbym do jakiejś stałej grupy. Trzeba się tylko dogadać jakie gry brać co miesiąc i bez gadania każdy wpłaca kasę.

No to jest nas już 3, mam kartę jak coś. Jeszcze dodatkowe 2 osoby i całkiem sensownie mogłoby to wyglądać.

 

To na razie wygląda to tak

 

1. wirusek

2. veg1

3. lordpix

4. metral

5.

jeszcze jedna osoba

 

Ostatnie miejsce może być TWOJE, nie przegap szansy

Odnośnik do komentarza

Wychodzi ostatnio mnóstwo niezłych gier,szukam ekipy która kupowała by zemną co miesiąc z 1-2 gierki. Wychodzę z taką sprawą, bo za chwile nie będę mógł dodawać nowych użytkowników do konsoli:D

 

Tez chętnie przystałbym do jakiejś stałej grupy. Trzeba się tylko dogadać jakie gry brać co miesiąc i bez gadania każdy wpłaca kasę.

No to jest nas już 3, mam kartę jak coś. Jeszcze dodatkowe 2 osoby i całkiem sensownie mogłoby to wyglądać.

 

To na razie wygląda to tak

 

1. wirusek

2. veg1

3. lordpix

4. metral

5. Koordynator

jeszcze jedna osoba

 

Ostatnie miejsce może być TWOJE, nie przegap szansy

 

Witam !

 

Dopisałem się :) Myślę, że się załapałem ?

Odnośnik do komentarza

spoko co do składki na RE 1-3 możemy dorzucić SH :). Co do kosztów to policzcie sobie : RE1 10$ , RE2 6$ ,RE3 6$ NO I SH z tego co pamiętam 6$.... kurde tylko nikt karty nie ma :(

 

Biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs dolara, razem z SH wyjdzie nam po ~17,40zł.

 

Więc piszę się na to, za takie klasyki to są dosłownie grosze.

 

Ewentualnie jak kupię zdrapkę, tak chyba też można to załatwić, co nie?

Odnośnik do komentarza

Wychodzi ostatnio mnóstwo niezłych gier,szukam ekipy która kupowała by zemną co miesiąc z 1-2 gierki. Wychodzę z taką sprawą, bo za chwile nie będę mógł dodawać nowych użytkowników do konsoli:D

 

Tez chętnie przystałbym do jakiejś stałej grupy. Trzeba się tylko dogadać jakie gry brać co miesiąc i bez gadania każdy wpłaca kasę.

No to jest nas już 3, mam kartę jak coś. Jeszcze dodatkowe 2 osoby i całkiem sensownie mogłoby to wyglądać.

 

To na razie wygląda to tak

 

1. wirusek

2. veg1

3. lordpix

4. metral

5. Koordynator

jeszcze jedna osoba

 

Ostatnie miejsce może być TWOJE, nie przegap szansy

 

Witam !

 

Dopisałem się :) Myślę, że się załapałem ?

 

 

Koordynator podaj swoje namiary(np. gg) bo nie można nic do ciebie wysłąć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...