Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko jak ktoś będzie chciał kupić następujące gry / DLC proszę pisać do Mnie dorzucę się (posiadam kartę - mogę kupić)

 

- FIFA 11 Live Seasons (można na 5 ps3?)

- Dead Nation (jak będzie)

- DeathSpank (+DLC)

- Joe Danger

- Mapy DLC do CoD WaW (Zombie)

 

Posiadam dużo wykupionych pozycji z PSS ale wydaje mi się że składka jest bardziej opłacalna niż wydawanie po 50zł za jeden tytuł.

Jakby ktoś chciał slota na większą ilość gier to niech da znać w PM jakie gry (może mam) dogadamy się.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Szukam ludzi,chętnych na dołączenie do stałej ekipy,kupującej nowości z PS Store.Na początek chciałbym kupić następujące gry:

-2x Monkey Island

-2x DeathSpank

-Shank

-Joe Danger

-Lara Croft and the Guardian of Light

 

Kartę do zakupów posiadam

 

wszystko spoko itp. tylko co jesli by mnie interesowała taka grupa natomiast 2 z tych gier posiadam (shank i joe danger)? Chyba nie bede musial sie do nich dołożyć ? jak rozwiązesz ten problem?

Odnośnik do komentarza

Szukam ludzi,chętnych na dołączenie do stałej ekipy,kupującej nowości z PS Store.Na początek chciałbym kupić następujące gry:

-2x Monkey Island

-2x DeathSpank

-Shank

-Joe Danger

-Lara Croft and the Guardian of Light

 

Kartę do zakupów posiadam

 

wszystko spoko itp. tylko co jesli by mnie interesowała taka grupa natomiast 2 z tych gier posiadam (shank i joe danger)? Chyba nie bede musial sie do nich dołożyć ? jak rozwiązesz ten problem?

Najwyżej kupię sobie te dwie gry w osobnej składce.Jeśli pozostałe gry Ci pasują to dołącz i każde inne pytanie na PW proszę,coby tematu nie rozmywać

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...