Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

QTF - >Powiedzmy ,ze jak ktoś ma aktualne grę to albo dzieli się z reszta , odpłatnie oczywiście albo wypada z aktualnej składki - składka rośnie wtedy albo szukamy innego chętnego.

DI -> No własnie szukam chętnych, z QTF byłoby nas 3

 

sugerujesz zeby sie dzilic kątem swoim głównym jak mam na nim ok. 8 igier i pare dodatkow? - głupota.

wypadanie ze skladki jest ok tak samo jak skladanie sie z ko\ims innym na ten jeden raz (jest 4 z teamu i dobieramy 1 z poza). Gry na move bym kupił. Np. tumble... ale jescze jakie sa warte uwagi? moze z jakas 1 ale to wszystko.

Odnośnik do komentarza

sugerujesz zeby sie dzilic kątem swoim głównym jak mam na nim ok. 8 igier i pare dodatkow? - głupota.

ja mam na swoim "Koncie Głównym" kolo 80 zakupionych pozycji, co mi w niczym nie przeszkadza, by udostępnić je zaufanej osobie. poza tym dawno, są spłacone, a kolejne ich ściągniecie nic nie kosztuje, wiec nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, by ich nie udostępnić jeśli grzecznie zapyta. inna sprawa, ze Slot'ow potem brakuje :/ ot moja opinia.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

sugerujesz zeby sie dzilic kątem swoim głównym jak mam na nim ok. 8 igier i pare dodatkow? - głupota.

ja mam na swoim "Koncie Głównym" kolo 80 zakupionych pozycji, co mi w niczym nie przeszkadza, by udostępnić je zaufanej osobie. poza tym dawno, są spłacone, a kolejne ich ściągniecie nic nie kosztuje, wiec nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, by ich nie udostępnić jeśli grzecznie zapyta. inna sprawa, ze Slot'ow potem brakuje :/ ot moja opinia.

no dobrze tylko placąc za jedna gre koles moze sciagnac 8 - o to chodzi. I racja slotów brakuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...