Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Redmitsu

Poziom trudności pucharów.  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Colin McRae: DiRT 2?

    • Bardzo łatwe
      1
    • Łatwe
      4
    • Średnie
      4
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

bronze trophies - 35

 

Gut It Out! : Win a DiRT Tour event without winning a race.

Head Over Wheels: Roll your vehicle and still win the race.

Gnarly! : Finish with Flair! Cross the finish line with no more than two wheels touching the ground.

Keep It Clean! : Win a DiRT Tour race without crashing.

Terminated! : Take terminal damage while travelling at over 140mph (225km/h).

Nailed an Event : Win an event.

Dominated! : Win a domination event, getting the maximum available points.

That All You Got? : Win a Timed Throwdown.

On The Bubble: Be second to last at each elimination point but go on to win a Last Man Standing race.

Gate Crashed!: Hit every gate in a Gatecrasher event.

Friends For Life: Become true friends with a superstar.

Aren't You Popular!: Become true friends with 4 superstars.

Rookie Coming Through! : Race in your first DiRT Tour race.

Pro: Win a Pro division event.

Piece Of Cake: Win a Throwdown.

I like a Challenge: Win 12 Throwdowns.

Getting A Reputation: Reach Level 15 in the DiRT Tour.

Whose Backyard? : Beat Travis Pastrana in a Throwdown.

Block Party : Beat Ken Block in a Throwdown.

Jet Setter : Compete in a race in every location.

Five Of Your Best: Win 5 Pro Tour races online.

Tourney: Take part in four tournaments.

Famous: Reach Online Fame Level 15.

Rush Hour: Win a Pro Tour race online against 7 competitors.

Mix It Up!: Play in every dis(pipi)line online (Pro Tour or Jam Session).

In His Footsteps: Win 25 Rally races in the DiRT Tour.

With Great Honor: Achieve a 'Cautious' impact rating in Multiplayer races (Pro Tour or Jam Session).

Mirra Image: Beat Dave Mirra in a Throwdown.

I Ain't Afraid Of No Ghost! : Choose a ghost, download and beat it!

Dialled In: Win a race using a custom vehicle setup.

Two Cups One Girl: Win two team events with the same female team-mate.

X Games Europe Champ: Win X Games Europe.

X Games Asia Champ: Win X Ga: Win X Games America.

Showboating: Bask in your success at X Games America.

Secret Bronze: Drive 100 miles without unlocking any other trophy

Secret Bronze: Win the Colin McRae Challenge Event

 

silver trophies - 8

 

Big Bucks!: Earn those big bucks.

The Full Set: Drive every vehicle in the game.

You're The Best, Around! : Win a race at every track in the game (in any game mode).

Best Friends Forever! : Become true friends with every superstar.

All-Star: Win an All-Star division event.

As Good As It Gets: Reach Level 30 in the DiRT Tour.

World Tour Winner: Win all the World Tour events.

Notorious: Reach Online Fame Level 30.

 

gold trophies - 2

 

Dedication: Win every event in the DiRT Tour.

X Games Champ!: Win all the X Games events.

 

platinium trophy

 

Perfect finish!: You've unlocked every other trophy - Congratulations!

Edytowane przez Old_Kyo
Dodano ankietę!
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 6 miesięcy później...

Nie jest wymagająca. Off line nie powinno nikomu sprawić problemów. On line już tak, ale po odpowiednim treningu (warto najpierw wyćwiczyć się w trybie dla pojedynczego gracza), raczej szybko wpadnie. Mnie sprawiła znacznie mniej kłopotów niż odpowiednik w N4S: Shift.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
Gość RejdenForce

Witam. Ktoś grywa jeszcze w Dirta? Mam problem z Rush Hour Trophy może ktoś byłby chętny do wbicia tego trofika?

Po reanimacji PSN-u się za to biorę, może znajdzie się więcej chętnych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie trofea są łatwe.. ale to wygranie w pełnym składzie obecnie jest bardzo trudne. Przekonał się wczoraj o tym mój znajomy, który ma już od jakiegoś czasu platynę i twierdził, ze było łatwo :P

Problem w tym, że teraz jak się trafi pokój z 7 przeciwnikami to zawsze przynajmniej 1-2 z nich ma kosmicznie wysoki lvl (coś między 200 a 300) i z takimi ciężko wygrać.

Najpierw musze też chyba skończyć single'a żeby odblokować kilka specjalnych aut.

Odnośnik do komentarza

Polecam najpierw wymasterować singla, żeby potem nie było problemów z wyborem samochodów pod traski na multi np. jeden z najlepszych pojazdów czyli Toyota Stadium Truck. Szczerze mówiąc to jakoś nie miałem większych problemów z kolesiami na multi, ale przyznam, że grałem ponad rok temu, więc nie wiem jak jest teraz. Wtedy też nieraz zdarzali się kolesie na ponad 100 lvl i wygrać z nimi nie było wielkim wyzwaniem, czasami wystarczy trochę sprytu no i szczęścia również. Grałem oczywiście z wykorzystaniem DFP, z FF ustawionym na max (bardzo fajnie jeździło się na Trailblazerach, stół z kierownicą aż podskakiwał, ale wystarczył 1 mały błąd i wyścig był do powtórki - nie korzystałem z flashbacków bo na najwyższym poziomie w ogóle ich chyba nawet nie było).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To wiem, ale wtedy mam teoretycznie 4 przeciwników a nie 7 ;) O ile idzie się dogadac z kumplami z teamu, ze to ja mam wygrac :P Oj ciężko bedzie zdobyc trofeum za wygraną. Już mam ponad 50 wyścigów online a dopiero jedną wygraną :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

witajcie,

 

probuje ukonczyc dirta na 100% jednak pojawia sie problem...chyba najwiekszy. Dotyczy zdobycia With Great Honor.

Probuje jezdzic czysto i powoli, czasem do tego stopnia ze nie dojezdzam do mety ;) w kazdym razie wczoraj po dwoch godzinach jazdy jak niedzielniak i tak trophy nie wpadlo.

 

Macie moze jakies patenty na to ?

 

dzieki za pomoc

pzdr

bbq

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 9 miesięcy później...

Kurde blaszka. Brakuje mi tylko jednego trofeum do mojej pierwszej platyny, pomimo, że już kilkadziesiąt gier ukońćzyłęm. Ale tak to jest jak się nie gra dla trofeów. Ale... Teraz mnie naszło! Brakuje mi tylko wygrania wyścigu online z 7 przeciwnikami. Próbowałem zdobyć te trofeum parę lat temu, ale nie udało mi się. Powróciłem do gry teraz i znowu lipa. Nie mam pojęcia jak je zdobyć. Macie jakies rady? Gdy tylko zaczynam wyścig to zmienia się on w destruction derby - każdy pruje na każdego byle by go wypchnąć poza tor. W jakim wyścigu najlepiej powalczyć o to trofeum? Zwykły rajd? Czy coś innego? Będę wdzięczny za rady.

 

Myślałem by zagrać w teamie, ale to i tak kłopot by się dogadać z innymi zagranicznikami, by mi pomogli. A zapraszać 'friendsów' da się chyba tylko do tryby Jam, gdzie owe trofeum nie wpada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.