Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Walczę z Mirror's Edge.

Walczę w sensie dosłownym bo stylistyka gry pierońsko mi się podoba, ale w rankingu gier wywołujacych nudności i ogólnie stymulujących tą tzw 'gaming sickness', ME z pewnością zasługuje na podium, bo chyba poza Half Lifem 2 i Bioshockiem nie było gry która w takim stopniu szeptałaby mi zachęcajaco do ucha 'słuchaj, może już warto się wyrzygać'. Tamtych dwóch nie dalem rady skończyc, zobaczymy jak będzie w tym przypadku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Na zmiane AC:Brotherhood singiel - 15h na liczniku i dopiero 23% ,zapowiada się dłuuuga gra , i Black Ops multi - wkręciły mnie tryby o kase - najbardziej kije i kamienie oraz zabawa bronią. Z doskoku PINBALL FX2 , zapraszam do bicia moich rekordów , bo na razie z mojej friendlisty nie ma na mnie kozaka ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Nadrabiam zaległości: Alan Wake (naprawdę dobre!) , Red Dead Redemption (dopiero co zacząłem i jestem baardzo pozytywnie nastawiony :) ), BF: BC2 Vietnam (mega kozak!!!! klimat miaaazgaaa!!!), wróciłem do EndWar ( wersja pl daje rade, tylko Teatr Wojny świeci pustkami w tygodniu...).

Odnośnik do komentarza

Civilization Revolution - mega gierka . W ogóle z racji że pieca mam nie działającego , łykam strategie na xO bez popity . Ruse pokazało że da się dobry interfejs na konsoli w strategii zrobić (chciałbym stretegie w innych czasach i innych realiach na silniku i interfejsie Ruse). Co do Cyvilization R , gierka jest bardzo przyjemna i radosna , a tego mi brakowało bo wszystkich zabijaniach karabinami czy mieczykami . Grac :)

Odnośnik do komentarza

UFC 2010 - bo nie na to jak pryknąć armbarka

NFS: HP - bo nie ma to jak rozbić misiakową furę

FIFA 11 - bo mój ukochany PES zatwardziale nie chce być dobrą grą ;(

Castlevania: Lords of Shadow - ledwie liznąłem, ale wygląda spoko...

 

Jeszcze parę gierek (szał świątecznych zakupów...) + Kult Unplugged - polecam! ;)

Odnośnik do komentarza

Heh a mnie alan pochlonal i to była moja pierwsza gra w której zdobylem calaka :) jak drugi raz przechodzilem to trochę mnie znurzylo na jeden chapter hehe ale pózniej już poszło

 

żeby nie było offtopa to zaczynam 3 podejście do masa effect :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...