Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Eh Fore, daj se lepiej siana. Z doświadczenia powinieneś wiedzieć, że z kobietami nie ma sensu wdawać się w dyskusje.

 

 

 

 

 

 

banny, nie widziałem kogo zapytać, a Ty ponoć jesteś tutaj ekspertem od gejowskiej odzieży. Jak Ci się widzą te slipy?

 

 

gay-men.jpg

 

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Ale zamknęli wam grupowiec anime, ze się to wyebaliście? Te posty Kozocośtam i Foredobre nie są ani ciekawe ani fajne. Jeden ma fetysz i wkleja gołych facetów (wiesz, że są inne miejsca w internecie, w których możesz spełniać swoje pasje i pragnienia?), a drugi się spina o przymałą marynarkę jak sam nosi koszulkę rozmiaru L na brzuchu XXXXL i łazi w tym po ameryce. Chyba proste nie, że jak facet ma figurę, kttórej się nie wstydzi to na pewno nie będzie nosił worka, a opięte ciuchy, podobnie jak Ty, z tym, że

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Eh Fore, daj se lepiej siana. Z doświadczenia powinieneś wiedzieć, że z kobietami nie ma sensu wdawać się w dyskusje.

 

 

 

 

banny, nie widziałem kogo zapytać, a Ty ponoć jesteś tutaj ekspertem od gejowskiej odzieży. Jak Ci się widzą te slipy?

 

 

gay-men.jpg

 

Ja bym raczej obstawial ze ty nie masz.

 

 

stfu-amp-gtfo-demotivational-poster-1208138364.jpg x2

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

Hrubaz tobie to powinni po tym pamietnym gejowskim zdjeciu zrobic caly internet na haslo.

 

 

Tak a propos do ta Meska Marynarka z murzyna dobrze komponowalaby sie z tymi oto Meskimi Rajstopami:

 

 

1264527604_by_kamry_500.jpg

 

 

 

 

Wie ktos gdzie kupic w Ameryce?

 

 

 

 

 

 

 

 

gekon "z tym, ze...." i tutaj zajrzyj sobie do Spratakusa do tematu fotki, chcialbys miec taka figure leszczu :teehee:

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Do znawców : któryś raz z kolei jest lament, że grupowiec powinien być zamknięty itd. Wydaje mi się, że mimo wszystko dobrze, jak czasami wbije do tematu ktoś o w miarę "stonowanym", że użyję tego słowa, podejściu do mody. Bo grupowiec dotyczy ubrań, SZMAT, a Wy niedługo skierujecie go w stronę mody wybiegowej.

Odnośnik do komentarza

Do znawców : któryś raz z kolei jest lament, że grupowiec powinien być zamknięty itd. Wydaje mi się, że mimo wszystko dobrze, jak czasami wbije do tematu ktoś o w miarę "stonowanym", że użyję tego słowa, podejściu do mody. Bo grupowiec dotyczy ubrań, SZMAT, a Wy niedługo skierujecie go w stronę mody wybiegowej.

 

Z tym ze i kazuyo i forebode przyszli tu tylko trollowac.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale trollowanie zaczęło się jeszcze zanim ja odwiedziłem ten temat. Wróć parę stron wstecz.

 

 

 

Moja propozycja jest taka, żeby banny strzelił wszystkim lodzika na zgodę. Albo niech ktoś wróci temat na właściwe tory, wrzucają w końcu nie-gejowską fotę do skomentowania.

 

 

blagam cie, skoncz swoja egzystencje tutaj

Odnośnik do komentarza

To mi przypomina sytuację z jednym znajomym typkiem jeszcze za czasów moich studiów. Typ był tak beznadziejny i irytujący, a zrazem na siłę próbował być fajny, z tym, że po prostu mu nie wychodziło i wnerwiał ludzi. Był czas, że mówiono mu delikatnie "nie odzywaj się, odejdź, bo nikt cie nie chce i w(pipi)iasz wszystkich", no to sie gościu zrobił bardziej natarczywy. wtedy to już zaczęliśmy mu mówić prosto z mostu, "(pipi)". Niestety, facet myślał, że to jakaś forma żartów, albo po prostu dalej pragnął tej akceptacji i nawet chamskie teksty nie zniechęcały go od przychodzenia na imprezy gdzie nikt go nie chciał.

 

Myślę, że podobnie jest z Kozurem

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...