Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Przy jakiej ilości uczestników będzie taka nagroda? (Steve na pewno mnie o to zapyta, więc wolę mieć już odpowiedź :P )

oki za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju indywidualnym planowo ma być 1000zl. oczywiście przy liczbie 80 graczy. dodatkowo ze strony kręgielni ufundowany zostanie pamiątkowy puchar.

PS. Steve niech się tak nie dopytuje bo i tak nie wygra z nami :P

No nic, 10 złotych to jeszcze wyłuskam, z 50 mógłby być problem niestety.

Przypominam że 50 zł będzie obowiązywać jakieś tydzień przed turniejem, normalnie 35 w przedwpłatach ( konto mam nadzieje niedługo). Co do obserwatorów prawdopodobnie przejdzie wersja 10 zl.

I Jeszcze mała adnotacja dla miłośników potionów "Nie będzie można wnosić własnego alko". W kręgielni można kupić piwo, jest to tylko troszkę zakręcone. Najpierw trzeba wyrobić sobie w kręgielni karte magnetyczną (trwa to może z minutę), koszt karty to 2zl, na karte wpłaca się jakąś kwotę i potem płaci się kożystajac właśnie z tej karty. Po końcu turnieju można karte zwrócić i odzyskać 2zł. Poza tym jest jeszcze Manufaktóra a w niej poziom barowy, Mac'i,Kfc'eki, kebaby, naleśniki, pizze, ryby itd. Ewentualnie zawsze w pobliżu jest Biedronka i żabki.

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

Keii ty jesteś często bezdomny daj no namiary na jakieś noclegownie :P

Znalazłem kilka adresów w internecie

 

http://www.wikom.pl/syrenanoclegi/kontakt.htm

noclegownia młodzieżowa

http://www.schroniskomlodziezowelodz.noclegiw.pl/

 

Proponuje jeszcze poszukać w internecie napewno coś się znajdzie

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

Pierwszy post został Edytowany. Dzięki Tokisowi mamy już konto i można dokonywać przedpłat. Proszę jednak upewnijcie się na 100% że przyjedziecie, gdyż nie będzie zwrotów jeżeli ktoś nie pojawi się na turnieju. Co do Obserwatorów to nastąpiła zmian, będą mieli darmowy wstęp ale prawdopodobnie nie będą mogli grać.

Odnośnik do komentarza
Na pewno nie będą mogli grać!!!
TY Łysy na pewno nie :P

Co do VIP PARTY to raczej nie wypali chyba że w jakiejś innej formie. W sobotę możemy przebywać do 2 w noc w kręgielni, później zostaje wyjście do jakiegoś klubu albo kimanie w motelach, noclegach itp. Ewentualnie jakaś impra u owłosionego Łysego ale raczej dziewczyna mu nie pozwoli :P zresztą wszystko się dogra.

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

Co do Obserwatorów to nastąpiła zmian, będą mieli darmowy wstęp ale prawdopodobnie nie będą mogli grać.

trochę lipa, żadnych pozaturniejowych sparów dla nie biorących udziału? :unsure:

Wybacz Kati ale ludzie płacą za turniej i możliwość grania na nim zarówno walk turniejowych jak i sparów. Teraz wyobraź sobie że przychodzi z ulic grupka jakichś kolesi i gra sobie w najlepsze sparry, a gracze którzy zapłacili muszą sobie poczekać albo obejść się smakiem. Coś jest nie tak.Od Tokisa ma być kilku znajomych, może ktoś wejdzie z ulicy, ktoś z kręgielni i już jest tłum ludzi. Nie chcemy z nikogo zdzierać kasy,nikomu z nas nawet nie przeszło na myśl żeby coś zarobić na tym turnieju, to nie Euroslash,kombinujemy i skubiemy się jak możemy, ale Nie zadowolimy wszystkich. Jeżeli załatwicie jeszcze jeden TV i konsole to postaramy się zrobić wam jakieś miejsce do grania dla "obserwujących graczy" graczy. Jeżeli nie to pozostaje tylko PSP albo udział w turnieju. Jeżeli turniej wypali i będzie okej, to może uda nam się zrobić drugą edycję, będziemy mądrzejsi o doświadczenie i uda się zrobić więcej stanowisk także dla okazyjnych graczy, ale na razie to pierwsza edycja więc przepraszam Kati i proszę o wyrozumiałość.

PS. Pychu masz zaklepaną... o ile Łysy doczołga się od monopolowego na przeciwko do domu ;p

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

mmm no trochę szkoda, że musiałabym zapłacić wpisowe na turniej żeby zagrać kilka sparów nie uczestnicząc w samym turnieju ale spoko, rozumiem że faktycznie mogłoby być zamieszanie gdyby tłum ludzi chciał pograć za free i uczestnicy nie mieli by warunków żeby się 'rozgrzać'.

no nic to. pozostaje wziąć, tak jak mówisz, psp :)

Odnośnik do komentarza

i tak nie mam żadnych szans w turnieju ;) pogadam z Di, on dobry kolega jest więc raczej koleżanki samej w obcym mieście nie zostawi ale wpraszać na chama też się nie chcę jakby co - tym bardziej że przyjaciółka chce ze mną jechać (nigdy nie byłyśmy w Łodzi więc się jaramy heh). tak więc no, jakby co to sobie poradzimy jeśli trzeba będzie :)

Odnośnik do komentarza

Sorry Nevan, jeśli nie pisałeś zupełnie na 'serio'.

 

Nie jestem temperamentny, zareagowałem tak tylko mając w pamięci twoje częste negatywne nastawienie wobec mojej osoby ;)

 

Nie żywię urazy.

 

A teraz 'na serio' to nikogo się nie będziemy pytać, czy będzie party vip czy trip czy coś tam po prostu wbijamy komuś na chatę/działkę/squat i będzie dobra zabawa, poprzebieramy się w szmatki/maski i polejemy sosem czekoladowym.

 

Peace&amen.

Odnośnik do komentarza

Siemka:)

Bylismy na sali, jest tam okolo 50 miejsc siedzących i to na wygodnych sofach, jest miejsca tyle ze i 200 osób by sie zmiesciło:)

to chyba najleprza miejscówka możliwa, 2 żutniki na miejscu , ogromna sala, nagłośnienie, barek a swój prowiant podobno mozna wnosić tylko ze trzeba mieć rachunek i za sporzywanie go na sali zapacić 10 procent z rachunku w barze:)

Na sali można gdzies palić, są ubikacje...

nagrody tak podzielimy żeby za 1wsze miejsce w indywidualnym było z 1000zł:)

Będzie miazga, miejsc jest od cholery...nie mam co pisać bo dante wszystko napisał, może jakieś stanowiska na spary zrobimy, na jednym żutniku będziemy pokazywac najciekawsze walki(wszystko bedziemy zapisywac na konsolach za pomocą save reeplay) a na drugim ma byc updateowana lista aktualnych wyników wszystkich gróp i potem drabinek..

 

jutro coś napisze więcej, ale chcemy zrobić ten tur tak jak nikt w europie nie zrobił jeszcze:)

 

Dante dopisz :

Kitos

Madi

Equester

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...